zsofi9435

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Tindigo Calm & Catchy Soothing Mist For Sensitive Skin Arcpermet

Tindigo Calm & Catchy Soothing Mist For Sensitive Skin Arcpermet
2020. június 13.

Ma, június elején végeztem ki ebből a permetből egy 200ml-es kiszerelést. Másodkézből vettem olcsón, bontatlan volt, és tényleg annak is nézett ki. Januárban bontottam, és már márciusban elég büdös lett. Annak tudtam be, hogy 2020.06 hónapban lejár a szavatossága, vagy az előző tulaj mégiscsak megbontotta, és öntött belőle magának. A saját tapasztalatom alapján nem vonnék le ezért csillagot, viszont ahogy olvasom a kommenteket, ez általános jelenség. A 9 hónap szavatosságot bontás után, hűtő nélkül biztos, hogy nem teljesíti. Vagy lehet, hogy csak büdös, de nem lesz baja? Akkor is kellemetlen így használni...
A fő bajom az volt vele, hogy ár-érték arányban enyhén szólva rosszul produkál. Egyáltalán nem csinált nekem semmit, amit egy alveola aloe spray ne tenne meg. Talán hidratált. A jelenlegi 3 permet közül ez a legsemmilyenebb, nincs benne semmi extra hatóanyag sem, amiért "magas hatóanyagtartalmú permetnek" lehetne hívni. A Niod Superoxide Dismutase Saccharide Mist-je 240ml - 13900Ft, ez pedig 200ml - 11990Ft, azaz a büdösödő permet arányaiban drágább, mint egy prémium Niod, hatóanyagokkal teli termék?! Ez nagyon gáz...
Csak azért nem 1 csillag, mert magyar termék, én Ildit kedvelem is, és tényleg szépek az összetevői, rosszat nem csinált.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2020. május 19.

Imádom ezt a szemöldökformázót, sajnálom, hogy nem találtam rá előbb. Akciósan vásároltam, de teljes áron is sokkal jobb befektetés, mint az olcsóbb ceruzák, amiket eddig vettem, és szupergyorsan kifogytak. A legvilágosabb árnyalatot használom a szőke hajamhoz, ami szép hamvas, nem olyan vöröses beütésű, mint amikkel eddig találkoztam. A termék csomagolása egészen prémium érzetet kelt, viszont a kis ecset nem a legalkalmasabb a felvitelhez, én egy ferde végű lapos ecsetet használok. Március óta van meg, lassan fogy, és remélem még sokáig nem szárad be.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. február 13.

Szintén a törvásárlói program mellé kaptam meg ezt a szempillaspirált. Nagyon szerettem amíg ki nem fogyott, főleg a keféjét. Azt meg is tartottam, majd más formulához használom :) Felkenéskor szép fekete, könnyű formula, a tubus vége felé sem csomósodott, a keféje szép pillákat csinált. Viszont nagyon összemaszatolta a szemhéjam, de gondoltam belefér, hisz a felkent fényvédő fellazítja a festéket. Ezen kívül elég hamar lecsoffadt a szempillám, a nap végére nagyon megkopott a spirál.
Akkor tudtam meg, hogy ebbe nem feltétlenül kell beletörődnöm, amikor vettem egy random l'oreal spirált, ami alig maszatolódik, és a nap végéig ugyanúgy tart, a szempilláim szép íveltek maradnak. Pedig nem vízálló.
Teljes áron, mint olyan sok minden más, ez sem éri meg az Yves Rocher-nál. Nem hiába szórják a 40%-os kuponokat. Erősen túl vannak árazva.

3 ÖSSZETEVŐ