zsofi9435

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Estée Lauder Turbo Lash High Powered Volume + Length Szempillaspirál

Estée Lauder Turbo Lash High Powered Volume + Length Szempillaspirál
2024. február 25.
(!)

Tesztelésre kaptam a szempillaspirált.
Ez az első “high end” szempillaspirálom, de röviden: nem győzött meg, hogy megéri 10x-es árat rászánni a drogériásokhoz képest.

Először kezdem a formulával. Összességében szerintem szuper, igazán csodás mély fekete, dús hatású, egész nap tartós, alig kenődik, nap végén mégis könnyen lemosható. Minden nap használok fényvédőt, ami miatt a szemhéjamra felkenődik nap folyamán valamennyi festék, de ez szerintem kivédhetetlen. Az eddigi spiráljaim a pilláim végéről nap végére eltűntek, ez viszont szépen megmarad. Az ápoló hatásáról nem tudok mit mondani, nem vettem észre semmit.
Sajnos nem találom mindennel együtt elég jónak a formulát sem, mert kicsit csomós, és ha úgy állnak a csillagok, borzasztó póklábakat csinál.

Innen eljutunk ahhoz, ami ehhez a pókláb hatáshoz hozzátesz, és az egész szempillaspirált elrontja, a szörnyű keféhez. Túl sok festéket vesz fel, és rendszerint nagyon nehéz vele szépen dolgozni. Néha sikerül, de nem éri meg kísérletezni. Kipróbálom, hogy egy másik kifogyott spirálom keféjét rakom bele, de egy ilyen terméktől többet várnék.

Tindigo Calm & Catchy Soothing Mist For Sensitive Skin Arcpermet

Tindigo Calm & Catchy Soothing Mist For Sensitive Skin Arcpermet
2020. június 13.

Ma, június elején végeztem ki ebből a permetből egy 200ml-es kiszerelést. Másodkézből vettem olcsón, bontatlan volt, és tényleg annak is nézett ki. Januárban bontottam, és már márciusban elég büdös lett. Annak tudtam be, hogy 2020.06 hónapban lejár a szavatossága, vagy az előző tulaj mégiscsak megbontotta, és öntött belőle magának. A saját tapasztalatom alapján nem vonnék le ezért csillagot, viszont ahogy olvasom a kommenteket, ez általános jelenség. A 9 hónap szavatosságot bontás után, hűtő nélkül biztos, hogy nem teljesíti. Vagy lehet, hogy csak büdös, de nem lesz baja? Akkor is kellemetlen így használni...
A fő bajom az volt vele, hogy ár-érték arányban enyhén szólva rosszul produkál. Egyáltalán nem csinált nekem semmit, amit egy alveola aloe spray ne tenne meg. Talán hidratált. A jelenlegi 3 permet közül ez a legsemmilyenebb, nincs benne semmi extra hatóanyag sem, amiért "magas hatóanyagtartalmú permetnek" lehetne hívni. A Niod Superoxide Dismutase Saccharide Mist-je 240ml - 13900Ft, ez pedig 200ml - 11990Ft, azaz a büdösödő permet arányaiban drágább, mint egy prémium Niod, hatóanyagokkal teli termék?! Ez nagyon gáz...
Csak azért nem 1 csillag, mert magyar termék, én Ildit kedvelem is, és tényleg szépek az összetevői, rosszat nem csinált.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2020. május 19.

Imádom ezt a szemöldökformázót, sajnálom, hogy nem találtam rá előbb. Akciósan vásároltam, de teljes áron is sokkal jobb befektetés, mint az olcsóbb ceruzák, amiket eddig vettem, és szupergyorsan kifogytak. A legvilágosabb árnyalatot használom a szőke hajamhoz, ami szép hamvas, nem olyan vöröses beütésű, mint amikkel eddig találkoztam. A termék csomagolása egészen prémium érzetet kelt, viszont a kis ecset nem a legalkalmasabb a felvitelhez, én egy ferde végű lapos ecsetet használok. Március óta van meg, lassan fogy, és remélem még sokáig nem szárad be.

3 ÖSSZETEVŐ

Hydroxyl Complex Kockázat: