zsofia22

Regisztráció dátuma: 2018. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bánfi Bojtorján Sampon Zsíros Hajra

Bánfi Bojtorján Sampon Zsíros Hajra
2018. november 1.

Mióta ezt használom 3 napra ki tudtam tolni a hajmosást, amit már sikernek éltem meg, mivel előtte kb. naponta kellett (volna) hajat mosnom, hozzáteszem rengeteget sportolok is szóval az izzadság is hozzájárul a zsírosodáshoz.
Miután megmosom vele a hajam és még vizes mindig nagyon száraznak érzem, de már nem használok régóta balzsamot sem, hogy az se okozzon zsírosodást...miután megszárítom pedig nagyon puha, selymes az egész hajam, ami picit idegesítő hogy elég elektromos is :D
néha szoktam még használni a Schauma gyógynövényes samponát is, ha valami újra vágyom. Akinek a bojtorján nagyon szárít és/vagy viszketést okoz tudom ajánlani a Schaumát. Én személy szerint a gyógynövényes termékekre esküszöm. :)

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5
2018. november 1.

Két térdműtétem is volt már. Mindkettő után használtam a krémet. Az elsőnél láthatóan gyorsan gyógyult a seb, a másodiknál kevésbé. Lehet, hogy csak a szervezetem reagált másképp, de azért szerintem egy próbát megér, főleg ha valaki csak kisebb, nem olyan mély hegek eltüntetésére akarja használni.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2018. november 1.

Az egyetlen krém, ami megszünteti a kezemen az ekcémát. Nagyon kellemes érzés, és imádom, hogy illatmentes. Kicsit ragadós utóérzetet hagy, de kézmosás után érezhetően extrém puha lesz a kezünk.