zsofiab

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2020. február 7.

Pár használat után eltettem a fiók mélyére, mert nem voltam vele megelégedve, úgy éreztem semmi haszna. Ma reggel nagyon nem volt kedvem hajat mosni de már eléggé rám fért volna, ezért megint utána nyúltam. Mivel volt már vele rossz tapasztalatom, jó sokat fújtam a hajamra, hagytam rajta egy picit, majd áttöröltem törölközővel, és amikor a tükörbe néztem elégedett voltam az eredménnyel. Szóval nekem a nagy mennyiség az bevált, nem tudom így hány alkalomra lesz elég egy flakon. Egyelőre 4 csillag, ha máskor is remekel akkor jövök feljavítani.

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
2020. január 23.

Én annyira nem vagyok sajnos elájulva tőle:( Nagyon sűrű krém, bár nem hagy olajos, ragacsos réteget a bőrön, gyorsan beszívódik. A pumpájába nekem egy fél nap alatt is beleragad a krém, ezt nem annyira szeretem, de együtt tudok élni vele. A hatását tekintve viszont nem vettem észre azt, hogy felpumpálná vagy ránctalanítani, kisimítaná a bőröm. Inkább csak jó egy könnyen beszívódó sűrű krém, ami tele van szuper hatóanyagokkal, ezt elismerem, csak én nem láttam nagyon változásokat a bőrömön, pedig már pár hónapja használom. De az összetevők miatt megkapja a 4 csillagot, bár ezen az áron nem fogom újravenni.

Paula's Choice Hyaluronic Acid Booster

Paula's Choice Hyaluronic Acid Booster
2020. január 23.

Nekem nagyon gyorsan beszippantja a bőröm és szép sima bőr lesz a végeredmény. Nagyon tetszik a csomagolás is, praktikus, hogy nem pipettás, gyorsabban, könnyebben lehet használni. Nem irritál (nincs is mitől), nem kukacosodik, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ