zsofiab

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel
2021. augusztus 7.
(!)

Tesztelesre kaptam a kremet, koszonom szepen! Oszinten szolva amikor csak kepen lattam a termeket nem volt szimpatikus a tul sok szin es minta a dobozon, nagyon ugy hatott mint egy nagyon eros illattal rendelkezo krem, jobban szeretem a letisztult kulsot, de amikor megkaptam mar jobban tetszett a matt papir csomagolasa illetve az uveg tegely is. Az illata nem tolakodo, egeszen kellemes. Suru, kremes a texturaja megis konnyen kenheto az arcon. En este hasznalom mert nappalra fenyvedo ala nem hasznalok mar hidratalot altalaban. Egyik reggel megis felkentem es nagyon sok volt ebben a melegben nekem, izzadni kezdett alatta a borom. Telen szerintem kellemesebb lesz a hasznalata. Egesz hamar beszivodik estenkent, de egeszen sokaig ragados egy kicsit a borom. Azt hiszem tenyleg feszesit es feltolt kisse. Egyelore 4 csillagot adok, mert neha ugy erzem hogy nem lelegzik alatta a borom, de telen is ujra probalom majd.

The Inkey List Oat Cleansing Balm

The Inkey List Oat Cleansing Balm
2021. július 17.

Elso lemosokent hasznalom. Csak szempillaspiralt szoktam feltenni, mas sminket nem, a nagyjat le szokta szedni de amikor megtorlom a masodik lemosas utan az arcom, meg mindig fekete szokott lenni a torolkozo. En nem erzek semmilyen szagot es valamiert a szemcseket sem... szamomra jo az allaga, fel dionyi mennyiseget szoktam kb hasznalni es nem hagy zavaro regetet utolag a boromon (a babylove olajos tusfurdovel ellentetben). A szememet nem bantja (mint a the body shop kamillas sminklemoso balzsamja). Nagyon tetszik hogy tubusos es nem tegelyes, sokkal egyszerubb hasznalni igy hogy nem kell semmit letekergetni, ez szamomra hatalmas elony, ezert sem hajlok annyira a clinique balzsamja fele. Azt nem ertem hogy ra van irva h keruljem a szemkornyekem de akkor a spiralt nem ertem hogy kellene leszednie. 1 csillagot levonok mert nem 100%-ban talaltam hatasosnak.

Hourglass Arch Brow Sculpting Pencil

Hourglass Arch Brow Sculpting Pencil
2021. május 8.

Nekem nagyon bevalt ez a szemoldokceruza, jo ez a szogletes kialakitas, van a masik vegen egy kefe is a satorizashoz. Valoszinuleg lehet kapni hasonloan jot is sokkal olcsobban, de nekem eddig ez a szin az ami nagyon passzol, dark blonde arnyalatban van meg.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ