zsofiab

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Inkey List Oat Cleansing Balm

The Inkey List Oat Cleansing Balm
2021. július 17.

Elso lemosokent hasznalom. Csak szempillaspiralt szoktam feltenni, mas sminket nem, a nagyjat le szokta szedni de amikor megtorlom a masodik lemosas utan az arcom, meg mindig fekete szokott lenni a torolkozo. En nem erzek semmilyen szagot es valamiert a szemcseket sem... szamomra jo az allaga, fel dionyi mennyiseget szoktam kb hasznalni es nem hagy zavaro regetet utolag a boromon (a babylove olajos tusfurdovel ellentetben). A szememet nem bantja (mint a the body shop kamillas sminklemoso balzsamja). Nagyon tetszik hogy tubusos es nem tegelyes, sokkal egyszerubb hasznalni igy hogy nem kell semmit letekergetni, ez szamomra hatalmas elony, ezert sem hajlok annyira a clinique balzsamja fele. Azt nem ertem hogy ra van irva h keruljem a szemkornyekem de akkor a spiralt nem ertem hogy kellene leszednie. 1 csillagot levonok mert nem 100%-ban talaltam hatasosnak.

Hourglass Arch Brow Sculpting Pencil

Hourglass Arch Brow Sculpting Pencil
2021. május 8.

Nekem nagyon bevalt ez a szemoldokceruza, jo ez a szogletes kialakitas, van a masik vegen egy kefe is a satorizashoz. Valoszinuleg lehet kapni hasonloan jot is sokkal olcsobban, de nekem eddig ez a szin az ami nagyon passzol, dark blonde arnyalatban van meg.

Babylove Mama Kühlendes Fuß- & Beinspray

Babylove Mama Kühlendes Fuß- & Beinspray
2021. május 8.

En sajnos semmit nem tapasztalok a husitesbol:( annyira nem szaritja szet a labam, csak mersekelten, ezert adok ra ket csillagot, latom, hogy masoknak nagyon bejon, lehet hogy velem van a hiba.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ