zsofiab

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. május 8.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a spirállal ennyi pénzért. Íves, fekete, pillákat csinál, nem ragasztja össze, nem is nagyon potyog le estére. Biztosan újraveszem.

Update: Újra megvettem, de mintha nem is lenne benne festék vagy nem tudom, ha a kezemen áthúzom a kefét, akkor se látszik a bőrömön kb semmi.. elmentem újra az üzletbe, és a többi is ilyen volt. Más is tapasztalta ezt mostanában? Mi lehet a baj?

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. május 7.

Mostantól egy darabig biztosan csak ezt vagyok hajlandó használni arclemosásra, végre valami, amitől nem feszül szét az arcom lemosás után. Nagyon szuper balzsamos állagú, jó, hogy van ilyen nagy kiszerelése is. A sminket nem szedi le, arcot mosok csak vele, de nem nagyon sminkelek, ha mégis akkor használok előtte micellás vizet vagy olajos lemosót.

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2020. május 6.

Sajnos nem néztem meg az összetevőket, csak megvettem, mondván h biztosan jó, természetes anyagok vannak benne, még a KM-es véleményeket is megnéztem, ahol azt láttam, hogy hiper-szuper... aztán mostmár látom, hogy 2. összetevő az alkohol, parfüm is van benne (mondjuk ezt sejtettem, mert sajnos kb minden Alverde termékben van, nem teljesen tudom megérteni, hogy miért, de ok..) plusz még egy csomó nem parfümként megjelölt illatosító olaj... Szóval nekem a rendkívül száraz sarkam inkább csak tovább szárította, most kézkrémként próbálom elhasználni, de kukacosodik, pereg le a kezemről miután bedörzsölöm, nagyon nem tetszik.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ