zsofiacskm

Regisztráció dátuma: 2014. november 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

bareMinerals Bare Haven Essential Moisturizing Soft Cream

bareMinerals Bare Haven Essential Moisturizing Soft Cream
2019. május 4.

Legjobb alapkremem eddig, mar a harmadik tegelyt keszulok hasznalni. Konnyen beszivodo, nem ut ki, nem erzem negyedora mulva, hogy szomjazna a borom. Reggel hasznalom bb drops-szal kombinalva, mindennapokra tokeletes :)

hello baby cosmetics Popsikrém

hello baby cosmetics Popsikrém
2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be, egy nap használat után kipirosodott tole a kislanyom bore.
Csomagolasra, allagra kicsit koppintasa az egyik gyogyszertari marka popsikremjenek, de annak nincsen ilyen mellekhatasa.
Kar erte, mert az osszetetele nagyon szep, a csomagolasa is, csak az a kupak igazan lehetne pattintos es nem csavaros. Egyebkent tenyleg egy keves is eleg belole.

Babé Stria Elleni Krém

Babé Stria Elleni Krém
2017. június 8.

Sajnos csak a terhesseg utolso ket-harom heteben kezdtem el hasznalni (elotte mandulaolaj, sheas testvaj, mindenfele suru testapolo, olajos tusfurdo, kakaoolaj stb.), amikor pont hatalmasat nott a hasam, apro csikjaim lettek a koldokom korul. Korulbelul most hasznalom ot hete, most fogyott ki az elso tubus, de mar meg is vettem a masodikat, mert latvanyosan halvanyitotta oket.
Ehhez szerintem kellett az is, hogy viszonylag friss csikok legyenek es az is, hogy rendszeresen kenjem. Nekem jol bevalt, sajnalom, hogy nem 3-4 honappal elobb kezdtem a hasznalatat, valoszinuleg megelozesre is alkalmas.