zsofiakrly

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. február 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paula's Choice Skin Recovery Toner

Paula's Choice Skin Recovery Toner
2019. december 28.

Szerintem ez egy bőven alábecsült termék, nem értem, hogy miért nem szuper-népszerű. Reggel használom, langyos vizes arcmosás után, utána aPAD + hidratáló. Az érzékeny bőrömnek kellemes felfrissülés reggel, az enyhe pirosságon is javít talán kicsit. Fehér, híg folyadék, a felvitele jelenthet kis nehézséget. A kiszereléshez képest az ára is tűrhető. Tuti, hogy újra fogom venni.

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2019. november 27.

Fél évig használtam a TO szalicilsavas hámlasztót, épp hiány volt belőle, amikor rendelni akartam, ezért ezt vettem helyette. Nekem tetszik a folyós állaga, az elején nem volt semmi baj a hámlasztóval, mostanában viszont azt érzem, hogy csípi az arcomat. Lehet, hogy túl sok kerül a bőrömre, vagy a tél miatt mást bír el az arcbőröm. Mindenesetre a napi használatból most visszaveszek, és csak 2-3 naponta fogom használni, hátha úgy jobban viseli a bőröm. Legközelebb a regular változatát fogom kipróbálni.

Lush Trichomania Szilárd Sampon

Lush Trichomania Szilárd Sampon
2019. október 23.

Ez a sampon állítólag száraz, vastagabb szálú hajra való, nekem tök jól működik a könnyen zsírosodó, extrán vékony szálú hosszú hajamon. Nem szárít annyira, mint a Seanik, ami pedig kifejezetten az én hajamra való. Kondicionálót azért így is használok mellé a végekre. Kb 4-5 naponta mosok vele hajat, egy fél éve már biztosan használom.