ZsofiaLoren

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték
2021. május 5.

Festett barna hajra használtam ezt a festéket és tisztában voltam vele, hogy nem lesz a képen látható színű a hajam. A dobozon látható legsötétebb verziót vártam, de nem. Szép színű lett a hajam, de maradt barna de én nem látok benne semmi hideg árnyalatot, aminek azért örültem volna. Cserébe a hajam, mintha valami kezelésen esett volna át. Nem szárította ki a festék. A dobozban van egy sampon és egy maszk utókezelésre. Mindkettő fantasztikus. A hajvégeim nem töredeztek le, csillogó és sokkal egészségesebbnek néz ki, ami festés után nekem kicsit szokatlan eredmény. Még teszek majd egy próbát vele, hátha színben is történik változás legközelebb. Akkor visszatérek és lehet újrapontozom.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. április 21.

Eddig nem értettem, hogy mi ez a nagy rajongás a márka iránt. Drágának is találtam, meg úgy gondoltam sima lakk és lakk között nem lehet nagy a különbség, maximum az egyiknek jobb a marketingje. Basszus mekkorát tévedtem. Bementem a dm-be és csak azért vettem végül ettől a márkától egy lakkot, mert nem találtam az elképzelésemnek megfelelő nude, de nem ronda barna/rózsaszín árnyalatot. Mostanában teljesen rákattantam a visszafogott fehéres rózsaszínes színekre. Pedig számomra korábban csak a piros lakk létezett...
Vanity fairest árnyalatot választottam és annyira de annyira tetszik! 3 rétegben kell kennem, mert akkor kapok szép eredményt, de olyan gyorsan szárad, hogy igazából ez nem jelent hosszabb lakkozási időt. Baromi tartós, egy hét után sem láttam egy apró hibát sem. Nagyon szépen csillog, mintha gél lakk lenne. Eddig azt gondoltam, hogy a Catrice vagy a She lakkjai a legjobbak drogériás viszonylatban, de ezt a véleményemet átértékeltem és Essie rajongó lettem. Tény, hogy még csak egy árnyalatot próbáltam, de eddig nagyon meggyőzött. Hála isten nem volt kidobott pénz az a 2000 Ft.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2021. április 8.

Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de nem megy. Nem tetszik a finishe. Érzetre nekem sok, pedig rutinos alapozó használó vagyok, mégis nehéznek érzem a bőrömön. Nap közben már kopott, tehettem vele bármit. A fedése sem volt az igazi, ha keveset kentem nem volt szép az összkép, ha többet, akkor meg nagyon maszkos lett a végeredmény. Notinon rendeltem korábban egy általam addig nem ismert alapozót: Pola. Na az valami csoda. Azóta sem találtam olyan jó alapozót. Szeretek kipróbálni új termékeket, de sajnos a Bourjois-tól most nem azt kaptam amit vártam, pedig kifejezetten szeretem a sminktermékeit.