ZsofiaLoren

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2022. április 20.

A 10.11 ezüstszürke változat szuper! 5-10 perc hatóidő után istenien felfrissíti és újra hamvassá teszi a besárgult hajamat. Hosszú és dús hajra tényleg ajánlott a két zacskó. Az én hosszú de sajnos kevéske hajamra bőven elég egy tasak. A sampon állaga egy kicsit sűrűbb, mint egy sima samponé, de ezzel könnyebb a használata is. A kezet nagyon megfogja a lila színű sampon, nekem egy hámlasztó arclemosóval való kézmosás után azonban semmi lilás szín nem marad a kezemen. Az ára hihetetlenül alacsony, legutóbb vettem több tasakkal is, mert nagyon elégedett vagyok a hatásával.

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon
2022. március 24.

Nem vált be. Már hajmosáskor azt éreztem, hogy száraz a hajam és nem frissül fel a sampontól. Több használat után viszketett a fejbőröm tőle. Az illata szuper, de inkább nem használom többet.

Yves Rocher Oxigénes Hidratáló Maszk

Yves Rocher Oxigénes Hidratáló Maszk
2022. március 9.

Nagyon jó! Ez volt a havi ingyenes ajándék, így ingyen jutottam hozzá, eredeti áron nem vettem volna meg. Pedig működik. Esti használatot követően másnap reggel igazán látványos a hatása. A bőröm sokkal egységesebb, kisimultabb. Az állaga fehér gélkrém, könnyen lemosható. A parfűmöt feleslegesnek tartom, pláne egy ennyire zöld márkánál. Kevés kell belőle, így sokáig elég,bátran ajánlom.