ZsofiaLoren

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2019. november 15.

Update:Imádtam. De tényleg. De sajnos kiütéses lettem tőle. Most kicsit félreteszem, hogy biztos legyek benne, hogy ő a ludas. Reménykedem, hátha még van remény, mert tényel egy brutál jó alapozó lenne. Így levonok két csillagot.

Már elég régóta szemeztem vele, egy hete pedig meg is rendeltem a makeup.hu oldalról. Annyira olcsó volt (1300-1600 Ft), hogy mivel nem tudtam dönteni 2 árnyalat közül, így a Buff és a Nude árnyalatot is megvettem.
Mindkettő nagyon világos, a Nude egy kissé rózsaszínesebb. Ma a Buff árnyalattal próbálkoztam és nekem teljesen passzol ez a szín. Felkenve azt gondoltam, hogy nem egy nagy durranás, de ennyi pénzért nem rossz. Nem teljesen matt, egészséges fényű a finishe.
A bőröm nagyon zsíros, bármit felkenve 10 perc múlva erősen csillog. Nem volt még olyan alapozóm, ami ezen segített volna tartósan.
Erre felkenés után egy órával belenéztem a tükörbe és AZTAAAA! Semmi zsírosodás. De nem is száraz a bőröm. Még púdert sem tettem fel.
3 órát bírt átfényesedés nélkül, ami számomra abszolút csoda. Most már 6 órája van rajtam az alapozó és tökéletesen tart. Egyszer kellett csak finom felitatnom a zsírt, de lényegesen jobb a helyzet, mint bármelyik alapozómnál.
Hosszú távú hatásról majd még updatelek, hogy a bőröm hogyan bírja. Mindenképpen ajánlom azoknak, akiknek erősen zsíros a bőre. Ennyi pénzért ajándék.

Missha M Magic Cushion

Missha M Magic Cushion
2019. október 7.

Update: Egyetlen negatív dolog derült csak ki, az is a csomagolással kapcsolatban: nekem nagyon hamar kifogyott a szivacsból az alapozó. Már csak préselve jön ki egy kis krém. Az árához képest ez kissé csalódás, ezért egy csillagot levonok.

Első próbálkozásra rossz primert tettem alá és nem púdereztem rá, így tényleg nagyon csillogott a bőröm, bármennyit törölgettem. Aztán váltottam egy másik primerre (Avon) és vettem egy Bell Hypoallergenic fixáló púdert. Az eredmény tökéletes. Bár még csak nap eleje van, de az összkép sokkal szebb, egységesebb. A bőröm nem csillog, mégis nem matt, hanem selymes fénye van.
Mivel véd az UV sugaraktól, nem akartam az első rossz tapasztalat után eldobni és milyen jól tettem. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++
2019. október 7.

Számomra már alapvetően fontos a magas SPF szám, így a Missha termékeket gyakran vásárolom. 3 napos használat után csak ajánlani tudom a tág pórúsú bőrrel szenvedőknek. Tényleg szép összképet ad, de tény, hogy csak nagyon világos árnyalatokban kapható. Nekem tökéletes, mert nem szoktam már napozni, de akinek egy kis szín is van az arcán, annak biztosan természetellenesnek fog hatni.
Az állaga sűrűbb, mint egy normál BB krémnek vagy alapozónak, ezért nagyon apró pöttyökben teszem az arcomra és azt dolgozom el ecsettel. Ez a taktika bevált, mert így tökéletesen eldolgozható a krém és nem leszek se túl fehér se túlmaszkolt. A krém alá teszek Missha BB boomert ami ad egy szép alapot és így könnyen el tudom dolgozni a krémet. Eddig nem okozott se pattanást se több mitesszert. Elég nagy a kiszerelés az ára is nagyon kedvező 3000 Ft körül van és mivel keveset használok belőle, jó sokáig elég lesz, Jó vásár volt.