ZsofiaLoren

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

St. Moriz Fast Tanning Mousse

St. Moriz Fast Tanning Mousse
2020. május 20.

Nekem nagyon beváltak az önbarnító habok. Ezt a márkát most próbáltam először és meg vagyok elégedve. Kesztyű használata szerintem kötelező, mert egyrészt így könnyebb szépen eldolgozni, másrészt a kezet eléggé befogja nélküle. Az eredmény szép napsütötte barna szín, nem sötét inkább közepes, de nagyon természetes. Én leradírozom a testem használat előtt, úgy egységesebb eredményt kapok. Ami sokszor problémát okozott nekem korábban az önbaríntóknál, hogy a bőröm nem tolerálta a legtöbbet, de itt nem jelentkezett semmilyen irritáció, sőt hidratáltnak éreztem lemosás után is a bőrömet. Foltot nekem ruhán nem hagyott, ezt a hab önbarítóknál nem is tapasztaltam korábban sem.

Schwarzkopf Professional Blondme Instant Blush Strawberry Pasztell Hajszínező Spray

2020. május 5.

Egy festéssel tényleg szép pasztell rózsaszínt kapunk, amit én most nagyon imádok. De mindenekelőtt leszögezném, hogy nekem nem tetszik, hogy ennyire folyós, vizes állagú, mert sok lecsöpög a hajról miközben befújom. Csak kádban vagy zuhanyzóban javaslom használni, különben körülöttünk minden pink lesz. Én vizes hajra használtam, de láttam pár videót, ahol száraz hajra használták, lehet akkor jobban beszívja és kevésbé csöpög. Az illata nagyon kellemes, sokáig megmarad. Maga a színező nagyon erős rózsaszínű. Kapunk hozzá kesztyűt is, mert szinte azonnal befogja a kezet, de ez pár erősebb kézmosással simán lejön. Én 2x fújtam át a hajam és így kaptam egy nagyon lágy pink árnyalatot a festett szőke hajamra. Aki erősebb színre vágyik, az készüljön fel, hogy tényleg nagyon sokat kell fújni egyszerre vagy 3-4x át kell fújni a hajat. De az árhoz képest elég nagy a flakon, sok használatra lesz elég. Ezt leszámítva én abszolút elégedett vagyok az eredménnyel. A hajat egy kissé szárítja, így én egy olajos hajvégáplót használtam szárítás után, de nem olyan vészes, mint mondjuk egy hamvasítás után. Nálam egy hajmosást bírt, nem maradt még egy kis pinkes árnyalat sem mosás után. A csöpögés miatt 4 csillag, de lehet ez másnál nem lesz ekkora probléma, nekem ez az egy negatívum volt.

Makeup Obsession Picture Perfect Primer

Makeup Obsession Picture Perfect Primer
2020. április 17.

Imádom ezt a primert. Tetszik, hogy kissé rózsaszínes árnyalatot ad a bőrömnek felkenés után. Sok primer ígéri azt, hogy finomítja a pórusokat, nekem meg sajnos jól láthatóak, de eddig még legtöbbször csalódnom kellett. Ez viszont teszi a dolgát, a bőrképem látványosan szebb tőle. Nem lettem kiütéses sem, kis mennyiség is elég belőle, így egész sokáig ki fog tartani. Itt tényleg azt kapom, amit ígér a termék, csak ajánlani tudom.