zsoficza

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Origins Plantscription Anti-Aging Concealer

Origins Plantscription Anti-Aging Concealer
2014. július 1.

Nem ez a vilag legjobb korrektora, de nem is rossz. Mondjuk en nagyon finnyas vagyok, mert igencsak sotet karikakkal aldott meg az elet.. Az mondjuk teny, hogy nem ul bele a rancokba, jol eldolgozhato es vegulis a fedesevel is meg vagyok elegedve, ami viszont nem tetszik, hogy nem igazan termeszetes az osszhatas.. bena vagyok ezt elmagyarazni, de valahogy ugy erzem hogy a mas szemkornyek korrektoroknal fellelheto 'tekintet frissito' hatas elmarad.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2014. július 1.

Kicsit sajnalom, hogy hallgattam az eladora a Sephoraban es nem a legvilagosabb arnyalatot vettem meg, mert igy tenyleg csak nyaron fogom tudni hasznalni... Na se sebaj, most majd letesztelem az elkovetkezo honapokban, es ha tetszik, osszel beruhazok a Chantillyre is. :)

Sephora Long-Lasting 12Hr Wear Eye Liner

Sephora Long-Lasting 12Hr Wear Eye Liner
2014. július 1.

Imadom! Most volt eletemben eloszor szerencsem betenni a labam egy Sephoraba, es ugyan nem hallottam a sajat markas tusaikrol meg elotte, gondoltam kiprobalok nehany arnyalatot. A fekete, a picit csillamos sotetlila es a kepen is lathato kiralykek mellett dontottem (de higyjetek el, legszivesebben az osszeset hazahoztam volna..). Meg aznap bulizashoz ki is probaltam a lilat es nem csalodtam! Szuperkonnyu felvinni (gyakorlatlan tushasznaloknak abszolut az ilyen ecseteseket ajanlanam egyebkent is), es valoban tartos es vizallo!

5 ÖSSZETEVŐ

Anogeissus Leiocarpus Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen