zsofiszalay

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor
2019. augusztus 22.

Páromnak rendeltem mikor piacra dobták, mert ő ragaszkodik az alumíniumsó-mentes dezodorokhoz. Egyenesen odáig van érte! Másfél hónapja használja minden nap és még mindig nem fogyott el. Kitapasztalta, hogy többet kell fújni belőle és úgy teszi igazán a dolgát. Az izzadást nem gátolja, de nem lesz kellemetlen szaga nap végére sem. Ha elfogyott biztosan visszaküldjük az üvegtégelyt és új dezodort rendelünk!

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó
2019. július 29.

A termékcsalád második tagja amit végre a kezemben tarthatok. Száraz bőröm miatt az olajos arclemosók nálam előnyt élveznek. A sminkemet tökéletesen eltávolítja, nem kell végre negyed órán keresztül dörzsölni a szempillaspirált. Nagyon jól táplálja a bőröm, nem nehezíti el és nem hagy olajos érzést maga után.

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2019. július 18.

Anyukámnak vásároltam, mivel egy ideje kis piros foltok, hólyagok jelentek meg a testén(leginkább a mellkasán) és napallergiára gyanakodtunk. Rendszeresen használja és szemmel láthatóan javult a bőre állapota, kisebb felületen vannak már pöttyök. Mikor befújja vele magát kicsit zsírosnak tűnik a bőre de hamar beszívódik és nagyon kellemes illata van. Remélem hosszútávon is beválik, és sikerül teljesen eltüntetni azokat a fránya foltokat.