Zsofk

Regisztráció dátuma: 2019. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk
2022. augusztus 30.

Szerintem Sally Hansen körömlakkal mellélőni nehéz, ebből a 150 árnyalat van meg, két rétegben nem csíkos és annyira tartós, hogy lenő!!! Volt csináltatott géllakkom ami kevésbé bírta. Nem használok sem alap, sem fedőlakkot, de körömtisztító és előkészítő folyadékot igen, amivel áttörlöm a körmeim lakkozás előtt.

Sally Hansen Miracle Gel Matte Top Coat

Sally Hansen Miracle Gel Matte Top Coat
2022. augusztus 11.

Imádom, elképesztően tartóssá teszi a körömlakkot ami alatta van, nagyon szép mattra szárad, bár úgy 5 nap után egy picit elkezd fényesedni, de nem vészesen. Már vagy fél éve megvan, és nem száradt be (nem használom minden nap nyilván). Lehet a Sally Hansenesek nem a legolcsóbb körömlakkok, de megéri az árát.

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat
2022. augusztus 11.

Először kipróbáltam alaplakként és fedőlakként, de úgy jön le a teljes körömlakk a kezemről akár 2 perccel száradás után, mint egy rosszul tapadó matrica (egyben az egész szépen). Ha csak fedőlakknak használom - bár tényleg szép fénye van- úgy is leszedi az alatta levő körömlakkot sajnos. Kipróbáltam csak magában, hogy se alá se fölé nem kenek semmit, de úgy meg darabokban kezdett el folyamatosan leválni, egy nap alatt teljesen lent volt. Nem tudom már mit csináljak vele:D Buborékosodni nekem nem buborékosodott, bár ezek után már mindegy igazából.

1 ÖSSZETEVŐ