zsofula

Regisztráció dátuma: 2014. július 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó
2019. július 12.

Végre sikerült rájönnöm, hogy működik a legjobban.
Primerként is jó fényvédőre Fix+ fújok, majd a nedves bőrön nagyon vékony rétegben KAP szivaccsal oszlatom el, így lesz a leginkább egyenletes és természetes.
Ha nem így csinálom, nem lesz egyenletes, hanem foltos és beleszikkad minden pici ráncba.
Muszáj fixálni, mert különben száradás után is beleragad a bronzosító, pirosító.
A 0.2 színt vettem a Douglasban segítséggel, a nyárt kivéve tökéletes a szín. Se nem sárga, se nem rózsaszín, hanem barackos.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. október 10.

A promóciós kampány nálam is megtette a hatását...
Az Allee Douglasban vettem, 5%-os kedvezménnyel és szülinapos Douglas kuponnal, így a pumpával együtt is olcsóbb volt, mint teljes áron.
A színt, hiába kértem segítséget, csak sikerült elrontani, NW10, ami túl világos, de szerencsére a Catrice sötétítő cseppjéból egy egészen picike már segít a helyzeten.
Az arcomon, így sötétítve, nagyon tetszik, szép bőrképet ad, de lehet, hogy az alá kent Strobe krém is sokat tesz hozzá.
Egész jól bírja a napit, kifényesedik azért, de legalább fent maradt, jó 8-10 órát is.
Púderezni nem szoktam, ahhoz túl száraz a bőröm, meg nem is igényli.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2017. július 6.

Egy több napos, túrázós, városnézős erdélyi kirándulás közben élesben teszteltem, és jelentem működik.
Az arcom mellett fújkáltam a vállamra, karomra is, egyedül a tarkómra nem, le is égett.
Most vmi miatt meg van hülyülve a bőröm, remélem, nem ez az oka.