Best of Beauty 2019

Zsokaa

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist

MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist
2018. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos kár volt. Eléggé zsíros a bőröm, tágak a pórusok. Hámlasztóval és fizikai fényvédős hidratálóval egészen tűrhető eredményt tudok elérni, de nyáron akkor is nagyon zsíros. Reméltem ez a permet segít kicsit, de az égvilágon semmit nem csinál az én bőrömmel. Próbáltam már átfényesedett bőrre fújva, frissen sminkelés után is, de azon kívül, hogy abban a pár pillanatban frissít, amíg szárad, tényleg semmi hatása. 6600 Ft-ért tudtam beszerezni egyébként, nagy pénzkidobásnak tartom. Csodát nem vártam, de némi mattítást reméltem.

Gliss Kur Winter Repair Tégelyes Hajpakolás

Gliss Kur Winter Repair Tégelyes Hajpakolás
2018. április 4.

Igaz, csak egyszer használtam, de annyira rossz állapotba került a hajam tőle, hogy nem akartam tovább kísérletezni vele. Olyan csomók alakultak ki a hajamban, hogy alig tudtam kifésülni. Szárazabb is lett, nem tetszett a tapintása. Akartam adni neki még egy esélyt, de annyira mérges lettem a fésülködés után, hogy inkább elajándékoztam. (A samponjával és balzsamjával egyébként nem volt bajom.)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Sphere Lip Balm - Vanilla Bean
2018. március 20.

Kellemes kis illat, de semmi extra nincs ezekben az ajakápolókban. Szettben jó árban volt, így beszereztem én is. A hidratáló hatása átlagos, elég kemény egyébként, bár nyáron még nem használtam. Illetve cuki ez a forma, de szerintem korán sem olyan praktikus, mint a klasszikus csavarós.