zsokaw

Regisztráció dátuma: 2015. január 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. január 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. október 10.

Update ..a kis huncut!!! Harmadszorra tesztelem, most először ősszel és majdnem #kilencfújással 😜. Eltelik fél óra, semmi, egy óra múlva valami finom illatot érzek, még bosszúságot, hogy"ugyan kié ez az illat és miért nem ismerem?!" Rájövök, hogy ez a jó kislány😔. Kibontakozott, szeretem. Az üvegét kevésbé, át kell fújni, hogy hordozható legyen.
A tonkás illatokat régóta vadászom, kíváncsi vagyok, hogy a vaníliás vagy a virágos kombinációkkal tetszik-e jobban. Nos, a Good Girl első próbálkozásra az édes vonalat erősíti, hiába bontakozna a jázmin és a tubarózsa. Jó-jó, de fél óra után már nem éreztem, újból fújtam.

Valentino Valentina Pink EDP

Valentino Valentina Pink EDP
2019. június 30.

Megtaláltam az első igazi gyümölcsös illatomat, vagány, fiatalos, tartós és megállja helyét a nagy melegben is.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. március 25.

Mindenekelőtt hangsúlyozom, nem vagyok egy Lá Vie est Belle -fan, előfordult már, hogy ájuldoztam tőle. Too mutch... de a kis rózsásat most jöttem dicsérni, egészen frappáns újra fogalmazása az elődöknek. Picit zavar ugyan a gyöngyvirág az első 10 percben, de utána egy szolid, viselhető, nem csíkhúzós, kellemes tavaszi illat kerekedik belőle.