zsokence

Regisztráció dátuma: 2020. július 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. július 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15
2020. szeptember 3.

A csomagolása megváltozott és a színpaletta is bővebb lett. Mivel a tudatos bőrápolás felé vettem az irányt, elhagytam a szolit is. Úgyhogy a korábbi bronzeremnek is búcsút kellett mondanom, mert hipp-hopp túl sötétté vált, pedig nagyon szerettem. A Physicans Formula Butter Bronzerjét használtam korábban médium árnyalatban, persze annak is van light árnyalata, de gondoltam körbenézek a piacon, mert már évek óta a B.Bronzert használtam. Így esett a választásom erre a kis csodára. A Beauty Bay-ről rendeltem, Sunset Striptease árnylatban - ha jól emlékszem ez a legvilágosabb - elsőre kicsit aggódtam a szín miatt, de kipróbálva szuper jó!!! Finom, lágy könnyű kis bronzer. Nem porlik, nem mászik el, rétegezhető, nincs tele csillámmal se indokolatlanul sok highlighterrel. Nagyon enyhe szép eredményt lehet vele hozni. Ajánlom mindenkinek!!!

Milani Baked Blush

Milani Baked Blush
2020. szeptember 3.

Az első Milani termékem, a híressé vált Luminoso pirosító. Több külföldi vlogger is ajnározta a terméket, gondoltam én is kipróbálom, mi baj lehet?! Hát soha de soha nem találkoztam ennyire brutálisan pigmentált cuccal mint ez. Nem is tudom eldönteni hogy ez most vajon pozitív vagy negatív vélemény, mert egyszerűen nem tudom használni a terméket annyira durván erős. A legapróbb porszemmel, gondosan leütögetve a felesleget sem lesz enyhe a hatás. Konkrétan lázrózsákat csinál. Persze az is lehet hogy én vagyok ennyire béna. Mindenesetre havi egyszer próbálkozom, hátha??? De már egyre kevesebbszer nyúlok utána. Sajnálom, Milani, sajnálom Luminoso, mi nem vagyunk kompatibilisek.

CL Med Deo Balsam Hipoallergén Roll-On Dezodor Érzékeny Bőrre

CL Med Deo Balsam Hipoallergén Roll-On Dezodor Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 3.

A legendás Vichy deot szerettem volna olcsóbb alternatívára cserélni. Több "minden mentes" szenzitív deot próbáltam, hát hadd ne mondjam a legtöbb szabályosan büdösít, annak ellenére hogy nem vagyok izzadós. Ellenben ezzel a termékkel egészen jól összebarátkoztunk, kellemes, tisztaság illata van, könnyű beszerezni, hozza az izzadságátló hatást (nekem egész nap) és az ára is baráti a Vichyhez képest. Újra fogom venni!