Zsolt8912

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2019. április 28.

Tinikorban használtam többször a családot, bízva benne, hogy majd segít. Sajnos nem így lett. Most felnőttként viszont pont az ellenkezőjét hozza. Meghatározott illatú (ami hiányzott is) és könnyen kenhető állagának köszönhetően profin lehet vele bánni. Elég egy borsószemnyi és egész napra megadja a hidratálást, fedést az arcomnak. Végre nem zsíros a bőröm és hatását még nem venni észre, de segíti az apróbb ráncoknál a harcban. Egyenlőre négyest adok.

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile
2019. március 21.

A Kerastase termékeit nagyon megszerettem, lassan egy éve használom őket. Nemrég fogyott el az Elixir Ultime olaj és valami mást is szerettem volna kipróbálni. Fodrászom ajánlotta ezt az olajat, mivel tudja, hogy szeretem a finom illatokat és ez a termék is meggyőzött. Borsos ár, de úgy néz ki a hajam, mintha minden nap a fodrásztól jönnék ki. Illata tényleg elvarázsol és nem tolakodó kicsit sem, textúrája lágy-selymes, nem ragad. Hajra kenés után picit várni kell vele, de egy könnyed fésülés után máris ragyog az egész hajam! Ha göndören, ha vasaltan hordom, szembetűnő mindkettőnél a változás! Ismerőseim és kollégáim sokszor kérdezik, hogy mi a titkom és nagyon jó büszkélkedni a termékkel, csakis ajánlani tudom!

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2019. március 21.

Szettben vettem meg én is a családot és nagyon elégedett vagyok vele. Mindig is hosszú, sűrű hajam volt, de az elmúlt években valahogy lassabban nőtt. Aztán piacra dobták a terméket, először külföldről szereztem be és valódi csoda. A család bármely tagjáról van szó, az illatuk isteni! A sampon nálam is kevésbé habzik, de jól tisztít és könnyen kimosható. Balzsamot csak a törölköző száraz végekre szoktam tenni, viszont a maszkot van, hogy egy óráig a hajamon hagyom. Az elixirje is megér egy misét, mert nem hagy zsíros-ragacsos foltot a hajamon mint más terméknél és isteni az illata! Mélyen a zsebbe kell nyúlni az embernek, de praktikus kiszerelésű, több használat után szinte teli a flakon, na és a hatása! 3 hónap alatt majdnem 6,5 centit nőtt a hajam! Elég látványos mikor nem göndör állapotban van a hajam, hanem vasalva :) Nálam maximálisan bevált termék!