Zsolt8912

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. június 22.

Nemrég kezdtem el csak használni a márka pár termékét, de rögtön megkérdeztem magamtól, hogy eddig ezek hol voltak? Férfiként sűrű és göndör, 3A-3B közötti, majdnem derékig érő hajjal rendelkezem. Imádom a hajamat, de eddig még egy sampon vagy balzsam sem adta vissza az eredeti állapotát. Először is nagyon jó, hogy minden káros anyagtól mentes a termék, e mellett nagyon jó illata van és könnyen keveredik olajokkal. Sampon és a krém az én szuper fegyverem. Sok videóból tanultam meg én is a használatot, de nekem is nagyon jó hatással van a többnapos, sportolás miatt használt hajamra. Csak ajánlani tudom!

aussie Work That Curl Hajápoló Szérum

aussie Work That Curl Hajápoló Szérum
2020. május 20.

Bevallom én is félve vettem meg a terméket, de végül nem bántam meg. Sűrű, félig göndör/hullámos és hátközép alá érő hajam van, az évek és a rutin miatt mondom, de nem mindegy, hogy mit teszek rá. Több terméknél olvastam a véleményeket és sok helyen nagyon lepontozták a terméket. Állagra nagyon kellemes, könnyen felszívódó, már már tonik szerű és valóban nem nehezíti el a hajat sem. Töredezett végek egy idő után nálam sem mutatkoztak. Illata nekem tetszik, a nyarat juttatja eszembe.

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2019. április 28.

Tinikorban használtam többször a családot, bízva benne, hogy majd segít. Sajnos nem így lett. Most felnőttként viszont pont az ellenkezőjét hozza. Meghatározott illatú (ami hiányzott is) és könnyen kenhető állagának köszönhetően profin lehet vele bánni. Elég egy borsószemnyi és egész napra megadja a hidratálást, fedést az arcomnak. Végre nem zsíros a bőröm és hatását még nem venni észre, de segíti az apróbb ráncoknál a harcban. Egyenlőre négyest adok.