zsonody

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Frudia Gránátalmás 3 In 1 Ajakbalzsam

Frudia  Gránátalmás 3 In 1 Ajakbalzsam
2024. július 13.

Ez egy jó felfedezés számomra, de nem csodaszer. Bármikor gyorsan fel lehet dobni, ad egy kis színt az ajkaknak, hidratál és hűsít a mentol miatt - talán egy kis ajakdúsító hatása is van emiatt. Tipikus nyári termék szerintem. Az előnye leginkább az, hogy tényleg ad egy kis színt, de ugyanakkor nem szárít később, mint sok színezett ajakbalzsam társa.

Frudia My Orchard Coconut Hidratáló Kézkrém

Frudia My Orchard Coconut Hidratáló Kézkrém
2024. július 13.

Nagyon kellemes illata van ennek a krémnek, nem szeretem a nagyon "mű" kókusz illatú kozmetikumokat. Szépen hidratál, gyorsan beszívódik és nem kell belőle sok az eredményhez. Ez egy Frudia csomagban volt, de most felraktam a márka több termékét a kívánságlistámra, mert eddig a fényvédőn kívül próbált pár dolog elég meggyőző és az áruk is elfogadható.

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam

Frudia Áfonyás Mézes Ajakápoló Balzsam
2024. július 13.

Valóban egy kicsit viaszos, vazelin szerű hatása van és sokáig konkrétan érezni, hogy van valami az ajkaimon, ezért én is éjszakára szeretem használni vagy reggel még jóval a tényleges készülődés előtt, mint alapozó ajakápoló. Jól hidratál, kellemes az illata és nem rossz az íze, ha véletlenül úgy alakul, hogy megtapasztalja az ember, de azért csodaszernek nem mondanám. A csomagolás tényleg aranyos, de számomra mindig kicsit hátrány ez a tégelyes kiszerelés, mert az mindenképp igényli az applikátort, nem simán 'táskába dobós'. Ez ennél különösen igaz, mivel a feje szűkített is, szóval még csalni sem nagyon érdemes :)