zsonody

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara
2020. február 18.

Meglepett, hogy többen ragadós és csomósodó hatásról írtak, mert engem szinte megdöbbentett, hogy mennyire jó ez a spirál az árához képest - egy akciós szettben vettem meg. Nekem szépen szétválasztja és íveli, megemeli a szempilláimat, bár valóban inkább természetes, mint drámai, de szerintem azért látványos a hatás. Egyre többször nyúlok érte a mindennapokban, én azt sem vettem észre, hogy kenődne, bár tényleg nem a leginkább dúsító spirál. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, valószínűleg újra fogom venni, mivel a hatása emlékeztet a Benefit Roller Lash spirálra csak éppen kb. annak az árának a negyedéért.

Kevyn Aucoin The Sculpting Powder

Kevyn Aucoin The Sculpting Powder
2020. február 11.

Csak azért nem adok rá 5 csillagot, mert az árához képest azért nem csodaszer, de tényleg nagyon jó termék. Nekem a light árnyalat van meg, ami szépen passzol a világos bőrömhöz. Ahogyan előttem leírták, vigyázni kell vele, mert tényleg nagyon pigmentált, már nagyon kis mennyiséggel gyönyörű és látványos, de természetes eredményt lehet elérni.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2020. január 3.

Alapvetően a Benefit márka spiráljait kedvelem, de ezeket Magyarországon nehézkes beszerezni, ezért kerestem egy olcsóbb és könnyebben hozzáférhető alternatívát. Szempillaspirálnál nálam a legfontosabb, hogy ne ragassza össze a pilláimat és ne potyogjon, hogy azon túl dúsít, hosszabbít vagy éppen göndörít...nos kb. mind1. Ez a spirál megfelel az elvárásaimnak, egyelőre a legjobbak között van, amit az itthoni drogériás kínálatból próbáltam.