Zsozsi21

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2019. április 10.

Rengeteg szín, akár hétköznapra, akár buliba simán össze lehet dobni belőle egy teljes szemsminket. Primerrel használom, zöld szeműként a színösszeállítás is tökéletes. Tartós, könnyen eldolgozható, szépen pigmentált, a színek nem szárazak, nagyon enyhén krémesnek hatnak, ami mindig jót jelent. A préselt csillámos színek felvitelkor kicsit potyognak, de ez teljesen rendben van, minden préselt szín potyog kicsit, a mattak kissé porolnak, ha erősebb mozdulatokkal nyúlok hozzájuk, szóval csak finoman. Csak ajánlani tudom, remek a kísérletezéshez, de a rutinos sminkelőknek is, és a nagy tükörre ha tehetném, odabiggyeszteném a 6*-ot :) A csomagolás sosem elsődleges, de ennél a palettánál a kinézet, a praktikusság is megvan, az anyaga minőségi, strapabiró és jól záródik, sajnos ütöttem már be pár helyre, de csodával határos módon eddig semmi baja.

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték
2019. április 10.

Az ára húzosnak tűnhet, pont ezért sokat gondolkodtam, mire beszereztem. Pink pandáról rendeltem akciósan, viszont egy hónap használat után már biztos vagyok benne, hogy teljes áron is megveszem, ha majd elfogy (vagy megromlik, mert nem mostanában fog kiürülni... ha tartós a minősége, igencsak megéri az árát).
Féltem, hogy nekem világos lesz a szín, de tökéletes lett, pedig más barátnőim is használják, sötétebb és világosabb bőrűek is, és rajtuk is szépen mutat. A leghúzósabb napjaimon is tisztességgel tart, én alapozóval használtam eddig, ilyenkor az uszodai párás levegő sem árt neki (tanárnőként kétszer is kísérek csoportokat, úszás után hajszárítás is edzi az arcomat). Tartalmaz apró csillámokat, de olyan finomak a szemcsék, melyek az arcomon gyönyörűen hatnak, semmi mesterkéltség, nagyon természetes, egészséges arcszínt eredményez ;)

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. április 10.

Elsőre drágának találtam, hosszas szemezés után vettem meg. De nem bántam meg, ha elfogy, tuti újra veszem. A színe tökéletes, még a bnálamhalványabb bőrű barátnőimnek is bevált. A leghosszabb munkanapomon is ott van a nap végén, pedig reggel 7-től este 6-ig tart... Tanár vagyok, ezen a napon kétszer is kísérek uszodába nagyobb csoportot, párás levegő, hajszárítás, de még ezt is kibírja. Az illatát imádom, bár hamar elillan, így azt sem zavarhatja, aki esetleg nem szereti a kókuszt.