Zsozsi21

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Trend It Up Ultra Wear Nude Pen Shine Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Pen Shine Ajakrúzs Ceruza
2020. január 22.

Leárazva szereztem be a 030-as árnyalatot. Nagyon szeretem, könnyű felfrissíteni, nem szárít, szép, visszafogott színe van. És a végéről levehető kupakkal könnyű kihegyezni, így utazóbarát.

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs
2020. január 22.

Nagyon megszeretem, most már két árnyalatban is megvan. Youtube-on látott vélemény alapján esett rá a választásom. Először a 721-es Pinky Beige-t szereztem be, gyönyörű nude, pigmentált, mivel krémes formula, magában nem túl tartós, de szép egyenletesen kopik. Szilveszterkor ceruzával elég jól tartotta magát az evés és ivás ellenére is. Nemrég szereztem be a piros árnyalatot (535 Rouge Passion Passion Red). Még nem volt alkalmam viselni, majd update véleménnyel jövök még :) A nude-ot nagyon ajánlom, főleg ennyi pénzért. A csomagolása nem a legjobb, kicsit megrepedt oldalt, ahogy a táska zsebében hordtam.

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs
2020. január 22.

Pinky Beige árnyalatban van meg youtuber ajánlásra. Nagyon szeretem, főleg ennyi pénzért. A tökéletes nude szín, bár mivel fényes, krémes formula, nem a legtartósabb, de könnyű frissíteni nap közben. Szilveszterkor trend it up ceruzával nekem elég jól bírta, egyszer kentem újra, közben folyamatosan ettem és ittam. Be fogom szerezni a többit is, remélem olyan jók lesznek, mint ez, az ára miatt pedig nem lesz túl nagy csalódás, ha mégse. A csomagolása hagy némi kivetnivalót, sajnos elég törékeny a műanyag, bár a kupak jól zár.