zsszucs

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2021. május 8.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, így igyekeztem minél több mintát elhasznalni, mielőtt megvettem a teljes kiszerelést.
Mindenki az ANR-el hasonlítja, nekem ahhoz képest jóval!!! kevésbé hatékony, mint anti-age szérum, de az ANR egy idő után a szemkornyekemen allergiás reakciót váltott ki.
Eddig (már a 2. 50ml-nel jarok) semmilyen kellemetlen reakciót nem váltott ki. Viszont azt is meg kell mondjam, hogy csodát sem látok, de mivel egy bizonyos kor felett valamilyen szérum nem árt a bőrnek, így amíg nem találok jobbat ezt fogom használni.

SkinCeuticals H.A. Intensifier Serum

SkinCeuticals H.A. Intensifier Serum
2020. szeptember 9.

Nem vagyok impulzus vásárló, de ezt most hosszas utanajaras nelkul vettem meg, a patikusom ajanlasara....az, hogy legalabb 10 percbe telt, míg az összetevőket beìrtam, némileg megrèmitett.

Nagyon hasznos pipetta (lehúzóval, igy a pipetta oldalan levő szèrumot nem kell az üveg nyakáról visszaügyeskedni az üvegbe), illata gyakorlatilag nincs, vagy én nem érzem. Nagyon gyorsan és jól beszívodik, selymes nem ragacsos érzést hagyva maga utàn.
Eredményről, hosszú tavú hatásról az üveg elhasznàlata utan írok. Eddig 3, ennyi pénzért 1 hónap múlva nem mondom, hogy csodát, de változást kell látni, ha lesz, visszatérek és megkapja a magasabb pontot.

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2020. július 25.

csodát nem tesz, de azert nem rossz.a pipetta oldalán lévő termék nagyon könnyen "kibuggyan" miközben a pipettat kihuzzuk és visszahelyezzuk, ezert nem tartom szuper hasznosnak.
En boosterkent használom, a bőrömnek éppen megfelelő szerummal, vagy olajjal dusitva esténként. Így a kicsit ragacsos hatás egyáltalán nem zavaró. Valahogy mintha nem lenne egészen egyértelmű, hogy mire talaltak ki ezt a terméket. Nem mondom, hogy katasztrofális, sőt. De meg kell találni a módját, hogy hogyan használjuk.