zsszucs

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém

Clarins Extra-Firming Energy Radiance-Boosting Wrikle-Control Nappali Krém
2022. május 23.

Nekem nagyon bejött ez a krém.
Szerintem kell hozzá egy valamennyire érett bőr, és azon tudja kifejteni az ígért hatást.
Kellemes tapintású a bőröm, semmilyen irritációt nem váltott ki (nálam ez is nagy szó, rendkívül érzékeny a bőröm)
Már a másodikat vettem meg, noha az ára elég borsos.

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2021. május 8.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, így igyekeztem minél több mintát elhasznalni, mielőtt megvettem a teljes kiszerelést.
Mindenki az ANR-el hasonlítja, nekem ahhoz képest jóval!!! kevésbé hatékony, mint anti-age szérum, de az ANR egy idő után a szemkornyekemen allergiás reakciót váltott ki.
Eddig (már a 2. 50ml-nel jarok) semmilyen kellemetlen reakciót nem váltott ki. Viszont azt is meg kell mondjam, hogy csodát sem látok, de mivel egy bizonyos kor felett valamilyen szérum nem árt a bőrnek, így amíg nem találok jobbat ezt fogom használni.

SkinCeuticals H.A. Intensifier Serum

SkinCeuticals H.A. Intensifier Serum
2020. szeptember 9.

Nem vagyok impulzus vásárló, de ezt most hosszas utanajaras nelkul vettem meg, a patikusom ajanlasara....az, hogy legalabb 10 percbe telt, míg az összetevőket beìrtam, némileg megrèmitett.

Nagyon hasznos pipetta (lehúzóval, igy a pipetta oldalan levő szèrumot nem kell az üveg nyakáról visszaügyeskedni az üvegbe), illata gyakorlatilag nincs, vagy én nem érzem. Nagyon gyorsan és jól beszívodik, selymes nem ragacsos érzést hagyva maga utàn.
Eredményről, hosszú tavú hatásról az üveg elhasznàlata utan írok. Eddig 3, ennyi pénzért 1 hónap múlva nem mondom, hogy csodát, de változást kell látni, ha lesz, visszatérek és megkapja a magasabb pontot.