zsszucs

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Nana Tusfürdő

Lush Nana Tusfürdő
2020. július 7.

Nagyon szuper illata van, vaniliasodo némi friss süti illattal (banánt nem igazan érzem). Az állaga is kicsit vaniliasodos, nem annyira folyékony, inkabb balzsamos jellegű. Kevés is elég belőle ahhoz ,hogy sok-sok órán át a zuhanyozás után is szuper illata legyen a bőrnek. Nem szárit.
Nekem nagyon tetszik. Nagy kiszerelést kell venni, az tényleg hosszú ideig bírja, úgy az ára is barátságosabb.

Lush Eau Roma Water Arctonik

Lush Eau Roma Water Arctonik
2020. július 7.

Nagyon jo termék szerintem, nyugodtan lehet használni extra érzékeny bőrűeknek is. Hozza azt, amit egy arctoniknak kell. Nyilvan, van egy "lush" faktor az árazásban, de en - mint általában minden lush termékeknél - a legnagyobb kiszerelést vettem, ìgy egész megfelelő az ára.
(Tapasztalataim szerint kizárólag a legnagyobb lush kiszereléseknek van értelme, a többi nagyon nem éri meg...tusfurdo, balzsam, bármi)

Bioline-Jato Lifting Code Feszesítő Ráncfeltöltő Hatású Szem-Ajak Kisimítását Ápoló Krém

2020. március 14.

Bioline Jato termékeket használ a kozmetikusom, és nagyon jó tapasztalatom van a termékékkel. De!!! Ezt meg ne vegye senki, akinek érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőre!!
Megvettem, mert kozmetikában már használtam a termékcsalád más termékeit. Itthon az első alkalommal, amikor kipróbáltam, reggel úgy ébredtem, hogy piros foltokkal volt tele a homlokom, és a szemem alatt/orrnyergem mellett.
Nem gondolom, hogy a termékkel van baj, de nem hiszem, hogy otthoni használatra alkalmas. Egy nagyon jól felépített arckezelesnek lehet a része, de nem önmagában egy otthoni éjszakai rutinnak. Nyilván nem lehet minden éjszaka 10 lépésben kezelni az arcot, ahhoz, hogy a hyaluron filler, ne okozzon száraz, kipirosodott foltokat.
Update: kitapasztaltam a szérum használatát. Mivel a hyaluron sav nagy % és kis/nagy molekula méretben is jelen van, kizárólag nagyon vizes alapú krém után jó használni.
(Nem igazán vizes alapú volt a krém, ami után használtam, így előzetesen a bőrömből szívta el a vizet, és száraz foltokat okozott)
Megnézzük hosszú távon milyen lesz, egyelőre 4es.