zsu044

Beauty Heaven
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Beauty Heaven
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

L'Occitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum

L'Occitane Immortelle Overnight Reset Eye Serum
2020. február 23.

Az Immortelle Overnight Reset szemkörnyékápoló szérum "elődje", a Night Reset szérum nálam már bizonyított, a megjelenése óta folyamatosan használom, és lenyűgöző, ahogy képes finomítani a ráncokat. Ismerve a szérumot, a hatóanyagait, kíváncsian vártam a szemkörnyékre kifejleszett kistesót, de felülmúlta várakozásaimat. A Night Reset szérum küllemét, állagát kapta, a különbség a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztett illatmentes formula, és a még több hatóanyag. A Reset Eye is olajos formula, életemben nem találkoztam még ennyire tökéletes állaggal. Olajos, mégis könnyen felszívódik, és hagy ugyan egy vékony réteget a bőrön, de ez mégsem zsíros, vagy zavaró, inkább a kényeztető védelem érzetét adja. Nem tudom, hogy csinálták, de ez tényleg csodaszérum! ♥ Mindenféle túlzás nélkül mondom, eddig nem találkoztam még olyan hatékony formulával szemkörnyékápolás terén, mint ez a szérum!!

Natics Eau Micellaire Rose et Vanille

Natics Eau Micellaire Rose et Vanille
2019. április 10.

Az egyik kedvenc micellásom, gyönyörűen teszi a dolgát, az illata pedig lenyűgöz, imádom! Nem irritál, nem szárít, de ilyen összetevőlistával hogy is tenne ilyen csúnyaságokat? ❤︎

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2018. szeptember 26.

Elsőre picit sokalltam az árát, 2.299 Ft / 60 g, olyan ici-picinek tűnt a papír csomagolásban. Kibontva pedig az illata volt furcsa, kókusz illatnak nyoma sincs. Sebaj, elvonultam a fürdőbe hajat mosni. És innentől pedig csak wooowww élmények értek! Először is a mennyiség.. el sem tudom képzelni, meddig lesz elég. Még megtippelni sem tudom, most azt mondanám, fél évig biztos. A megnedvesített hajamon 2x húztam át a szappant, (illetve szilárd sampont) és máris óriási habbal vonta be a hajam. Nem kell dörzsölgetni, habosítani, szó szerint 2 simító mozdulat a hajon, és habzik. Végre egy sampon, ami nem gubancolja a hajam, nagyon puha, könnyen fésülhető haj a végeredmény. Teljes véleményem a blogon. Ja, és a piros pöttyös "Parfum" senkit ne ijesszen meg az összetevőlistában, erre ki kellene találni egy másik parfüm opciót az összetevőlista felvitelénél, mert nem szintetikus illatanyagot tartalmaz!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ