zsu044

Beauty Heaven
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Beauty Heaven
Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Natics Eau Micellaire Rose et Vanille

Natics Eau Micellaire Rose et Vanille
2019. április 10.

Az egyik kedvenc micellásom, gyönyörűen teszi a dolgát, az illata pedig lenyűgöz, imádom! Nem irritál, nem szárít, de ilyen összetevőlistával hogy is tenne ilyen csúnyaságokat? ❤︎

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2018. szeptember 26.

Elsőre picit sokalltam az árát, 2.299 Ft / 60 g, olyan ici-picinek tűnt a papír csomagolásban. Kibontva pedig az illata volt furcsa, kókusz illatnak nyoma sincs. Sebaj, elvonultam a fürdőbe hajat mosni. És innentől pedig csak wooowww élmények értek! Először is a mennyiség.. el sem tudom képzelni, meddig lesz elég. Még megtippelni sem tudom, most azt mondanám, fél évig biztos. A megnedvesített hajamon 2x húztam át a szappant, (illetve szilárd sampont) és máris óriási habbal vonta be a hajam. Nem kell dörzsölgetni, habosítani, szó szerint 2 simító mozdulat a hajon, és habzik. Végre egy sampon, ami nem gubancolja a hajam, nagyon puha, könnyen fésülhető haj a végeredmény. Teljes véleményem a blogon. Ja, és a piros pöttyös "Parfum" senkit ne ijesszen meg az összetevőlistában, erre ki kellene találni egy másik parfüm opciót az összetevőlista felvitelénél, mert nem szintetikus illatanyagot tartalmaz!

Natics C20 C-Vitamin Szérum

Natics C20 C-Vitamin Szérum
2018. május 2.

C-vitamin és szérumfüggőségemet ebben a csodatermékben kiélvezhetem, bámulatos, ahogy ragyog tőle a bőröm. Sok-sok kedvenc szérumom van, de ha csak egyet választhatnék, Ő lenne az. Az általam próbált C-vitaminos szérumok közül messze kiemelkedő minőség, az első használat után tudtam, hogy ez az a szérum, amit nem cserélgetek, öröké kell!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ