Zsú17

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Anew Hydro-Advance Hidratáló Krém SPF15

Anew Hydro-Advance Hidratáló Krém SPF15
2015. július 2.

Télen nagyon száraz az arcom, ilyenkor inkább kombinált, de mivel sokat vagyok a napon a szám és az orrom körül szárad a bőröm. Az állaga sűrű, zselés, nem szívódik be gyorsan cserébe viszont az arcom puha és selymes lesz. Még csak párszor használtam és egyszer sem sminkeltem rá de eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. május 19.

Másokhoz hasonlóan nekem is elég vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. Az elején viszonylag jól működött, bár már akkor is kellett vigyázzak,mert hamar összetapasztotta a pilláimat. Viszont nagyon hamar pár hét után elkezdett száradni és darabosan vitte fel a festéket. Ami a legroszabb, hogy néhány óra után elkezdi irritálni a szempilláimat.

Balea Bőrradírozó Arclemosó

Balea Bőrradírozó Arclemosó
2015. április 30.

Őszintén nem sokat vártam tőle, de igazán nem drága szóval gondoltam próba cseresznye. Az arclemosóimat mindig addig használom, amíg elfogynak és aztán kipróbálok valami újat, néha visszatérek régiekhez is. Az előtte használt avonos gélem rettenetesen kiszártotta az amúgym is száraz területeimet így sürgősen kellet egy alternatíva. Azt tapasztaltam, hogy az apró szemcsés lemosók jobban beválnak, bár utóbb belegondolva ez a hámló, érzékeny bőrömre nem a legokosabb ötlet volt. Csípte is a szám körül az első pár alkalommal. Ami viszont melepett, hogy egyáltalán nem szárÍt vagy irritál és bár csodára nem képes és a radírozást sem helyettesíti, az arcom simább és puhább tapintású.
3.5 csillag