zsu80

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Equilibra Arckrém Aloe Verával

Equilibra Arckrém Aloe Verával
2019. április 13.

Furcsa hogy csak nekem okozott problémát. Szeretem az aloe verát és a természetes kozmetikumokat, ezért vettem meg. Bár vegyes a bőröm, fénylik sokszor, télen elég száraz. Nekem kissé nehéz, túl sűrű állagú. Használat után reggelre volt 1-2 kicsi pattanásom, ami egyébként szinte soha. Gondoltam véletlen lehet. De legközelebbi használatnál is előjött egy. Így inkább óvatosan, ritkán használom, ha nincs másnap fontos programom. Egyébként várható is volt, a benne levő mandula olaj nekem lehet hogy eltömíti a bőröm.

Equilibra Aloe Napvédő Krém SPF20

Equilibra Aloe Napvédő Krém SPF20
2019. január 28.

Nyáron arcra vettem, mert testre kissé gyengébbet használtam ami zsírosabb is volt. Nagyon jó, elsőre picit nehéznek tűnt, de jól beszívódik, és a védelmen túl, mintha táplálná, selymesebbé is tenné a bőrt. Arcra napvédőként ideális.

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2018. március 29.

Nekem se jött be annyira ez a csúszós állag, de ma kevertem bele kb. fele-fele arányban kávézaccot hogy radírozzon, teafaolajat hogy jobban tisztítson és egy kis argán olajat hogy tápláljon. Bár ez így már egy új házi kozmetikum lett, szuper puha és tiszta lett a bőröm.