zsu88

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Pure Teint Make-Up

Alverde Pure Teint Make-Up
2014. november 11.

Minden, azaz minden száraz részt, és bőregyenetlenséget kiemel!!! Borzasztó vásár volt. Mindig kipróbálom az új alapozókat, de a vége úgyis az, hogy visszatérek a Color and Care termékekhez. Azokban még nem csalódtam.

Christian Dior Poison

Christian Dior Poison
2014. augusztus 24.

Egy nagyon nehéz, édes, fűszeres illat, ami nem illik bele a mai könnyed virágos palettába. Mikor először kipróbáltam, nagyon megzavart, nem tudtam hová tenni, csak szagolgattam és szagolgattam a csuklómat, hátha megértem Őt...de mikor letisztult és a fejillat eltűnt, előjött egy olyan mérhetetlenül erotikus illat, hogy azt sem tudtam mit csináljak :D A lényeg: a Poisont nem csak úgy ott van rajtad, hanem ÉL rajtad, pulzál. Ha tudod viselni, akkor nem elnyom, hanem kiegészít. Karakteres, erotikus, bonyolult személyiségek illata ez. :) (valószínűleg ezért is ajánlják inkább az idősebb korosztálynak, de egy érett huszonéveshez is éppen annyira passzolhat )

Christian Dior Midnight Poison

Christian Dior Midnight Poison
2014. augusztus 2.

3 üveggel elhasználtam ebből az illatból, most kb 4 év kihagyás után ismét azt tervezem, hogy ilyet fogok venni. Egy nagyon titokzatos parfümről van szó, igazán dögös és csábító az illata, nem véletlen az, hogy Eva Green a parfüm arca :)
Csak az próbálkozzon vele, aki merész, mert az illat nem működik jól visszafogott nőkön :) Vagy tessék beszerezni egy ilyet, és engedni, hogy átvegye az uralmat ;)

2 ÖSSZETEVŐ

Polyglyceryl-2 Tetraisostearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen