zsucci93

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2021. május 3.

Féltem tőle, de megrendeltem, mert a teafás testvérét nagyon szeretem. Zsíros bőrre azt hittem túl sok lesz, de tévedtem. Imádja a bőröm, gyönyörű ragyogást látok rajta minden nap, amióta ezt használom. A gyulladásokat, póruseltömődéseket szépen ritkította, már meg is rendeltem egy következő üveget belőle. Reggel szoktam felvinni arcmosás és hialuronsav után. Simán tudok rá sminkelni :)

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette
2021. április 1.

Nagyon vártam már ezt a palettát, és az első adandó alkalommal le is csaptam rá... majd pár hónap múlva vegyes érzelmekkel végül meg is váltam tőle. Szép, pigmentált, de nem az, amit vártam. A matt színek gyönyörűen eldolgozhatók, de nekem hiányzott még pár matt szín, amikkel igazán játszani lehetett volna. Személy szerint inkább azokkal szeretek variálni, valahogy ha ezzel a palettával sminkeltem, sokszor nagyon hasonló eredményt értem el, hiába használtam különböző csillámos színeket. Plusz nem szeretek a külső v-be csillámos színt tenni. Szóval emiatt nem voltunk kompatibilisek. Egyébként nagyon könnyen lehetett dolgozni a színekkel, jó minőségű paletta, a csillámos színei is selymesek,és nem túl kihívóak, nem lesz tőle a szemhéj texturált, de nem lett mégsem az én kedvencem.

Milani Silky Matte Bronzing Powder

Milani Silky Matte Bronzing Powder
2021. április 1.

Nekem a 02-es árnyalat a kedvencem. Világos bőrön gyönyörű, kicsit hidegebb tónusú, de nem túl szürkés árnyalat. Tényleg selymes, könnyen eldolgozható, nem foltos. Aki megveszi azt tartsa szem előtt, hogy a fedése építhető, de nem az a fajta bronzosító, ami egy vonással brutál pigmentált, viszont én pont ezért szeretem :) Inkább természetes hatást lehet vele elérni.

1 MÁRKA