zsucci93

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Nikkia Joy Velvet Finishing Powder

Nikkia Joy Velvet Finishing Powder
2020. március 1.

Update: Nem tudom mi történt, de minél többet használtam annál jobban hozzámnőtt... úgyhogy újra megvettem, duplán is, black friday-kor nagyon jó akcióban lehetett kapni. Nem használok már más púdert, ezt nagyon megszerettem, pedig tényleg nem láttam annyira nagy különbséget az elején, de miután elfogyott nem találtam olyat, ami helyettesíteni tudta volna.

Szépen mattitja a bőrt, és elfedi a pórusokat. Az én zsíros bőröm olajtermelésével nem tett csodát, nem éreztem akkora különbséget a Rimmel stay matte loose verzióval szemben, pedig csináltam egy napos tesztet fél-fél arcra próbálva. Nem valószínű, hogy egyelőre újra megveszem, mert borzasztó drága, de black friday-koe lehet beadom a derekam.

Huda Beauty Medium Nude Obsession

Huda Beauty Medium Nude Obsession
2020. január 4.

Ez az első Huda termékem, korábban nem próbáltam semmit a márkától. Nagyon pozitív csalódás volt, csodálatos minőségű szemhéjpúderek rejtőznek ebben a palettában, mindegyik pigmentàlt, de szuper gyorsan és könnyen eldolgozható. :) Az egyik fele kicsit melegebb, a másik fele picit hidegebb tónusú, így sokfajta smink készíthető vele. A medium címke ne riasszon el senkit, az én világos bőrömön is gyönyörűen mutatnak a színek :)

Viseart Liaison Eyeshadow Palette

Viseart Liaison Eyeshadow Palette
2019. szeptember 24.

Régóta kerestem szép lila színeket. Ez a paletta tökéletesen valóra váltotta minden vágyam a színnel kapcsolatban :) gyönyörűen eldolgozhatóak, szép metálos a csillogásuk, merész, és mindennapi sminkek lehetőségét rejti ez a kis 9 db-os csoda. Mindenkinek ajánlom, akinek ez a szín a kedvencei közé tartozik!

1 MÁRKA