zsucci93

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Huda Beauty Medium Nude Obsession

Huda Beauty Medium Nude Obsession
2020. január 4.

Ez az első Huda termékem, korábban nem próbáltam semmit a márkától. Nagyon pozitív csalódás volt, csodálatos minőségű szemhéjpúderek rejtőznek ebben a palettában, mindegyik pigmentàlt, de szuper gyorsan és könnyen eldolgozható. :) Az egyik fele kicsit melegebb, a másik fele picit hidegebb tónusú, így sokfajta smink készíthető vele. A medium címke ne riasszon el senkit, az én világos bőrömön is gyönyörűen mutatnak a színek :)

Viseart Liaison Eyeshadow Palette

Viseart Liaison Eyeshadow Palette
2019. szeptember 24.

Régóta kerestem szép lila színeket. Ez a paletta tökéletesen valóra váltotta minden vágyam a színnel kapcsolatban :) gyönyörűen eldolgozhatóak, szép metálos a csillogásuk, merész, és mindennapi sminkek lehetőségét rejti ez a kis 9 db-os csoda. Mindenkinek ajánlom, akinek ez a szín a kedvencei közé tartozik!

Maybelline Puma X Maybelline Smudge-Resistant Mascara

Maybelline Puma X Maybelline Smudge-Resistant Mascara
2019. szeptember 24.

Nem művel csodát a pilláim hosszúságát, és dússágát illetően, de viszonylag szépen építhető, és tényleg nem mászik el sehova. Ez az én esetemben hatalmas szó, ezért megkapja az 5 csillagot, de nem éri meg annyira az árát. :) Az Essence lash princess is csodálatos opció, igaz teljesen más formula, ennek megfelelően másképp is mutat. De az sokkal olcsóbb és nekem jobban tetszik a végeredmény magamon.

1 MÁRKA