zsucci93

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2019. április 21.

Ingyen kaptam a törzsvásárlói kártyám mellé, és az itt olvasottak alapján annyira nem akartam kipróbálni... Megvolt a bevált szempillaspirálom, és nem voltam rá kíváncsi, el is akartam adni, de végül csak kibontottam, és elkezdtem használni. És milyen jól tettem :) Csak a felső pilláimra használom, mert az alsóról egy spirál kivételével minden letranszferálódik mindig. De ott csodát művel. Két rétegben viszem fel, gyönyörő dús hosszú pilláim lesznek tőle, egész nap tart, a szemem sarkában néha picit elkenődik, dehát ennél nagyobb baj ne legyen. Nagyon megkedveltem, biztos, hogy ha elfogy, akkor valakitől átveszem majd itt :)

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2019. április 21.

Valóban ad volument, de borzalmas a szaga, itthon drága is és nekem irritálta a fejbőrőm sajnos.

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért
2019. április 17.

Ez az egyetlen hajszérum, amit évek óta használok. A fodrászom mindig csodálkozik, hogy miylen szép egészséges hajvégeim vannak. :) Mikor viszont elfogy, és esetleg pár hétig nem tudom használni akkor sjanos nagyon látszik a különbség, sokkal szárazabb a hajvégem, és elkezd töredezni.