zsudi

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló
2017. január 5.

A tökéletes testápoló! Ennyi. :)

Elode So Lovely EDP

Elode So Lovely EDP
2017. január 5.

Egy hete használom és imádom! Az ára vicc, így elnézem neki, hogy napi 3x fújom be magam vele ahhoz, hogy tényleg érezzem.
Kamasz korom kedvenc illatára emlékeztet 99%-ban (AVON LIFE SCENTS SIMPLY STYLISH EDT).
Nagyon finom, enyhe virágos illat, semmi cukorkás, karamellás fullasztó töménység (amit nem mellesleg kb. minden nőn érezni mostanság, biztos ez a divat)
Mindenkinek tetszik a környezetemben az új illatom :)

Lactovit Original Golyós Dezodor

Lactovit Original Golyós Dezodor
2014. április 10.

Jelentem, ez itt a tökéletes dezodor! Én mindentől - hogy is fogalmazzak - büdös vagyok. De tényleg!
Illetve minden dezodornak lesz valami fura mellékszaga rajtam... (végigpróbáltam majd' az összes N*vea, D*ve, A*idas, R*xona, A*verde deot...) De ez lepipálja az összeset!
Tegnap előtt vettem ezt a deot, az itteni vélemények miatt. Ált. reggel felkeléskor és este fürdés után dezodorozom be magam, na most ma reggel elfelejtettem bekenni magam, és így csináltam végig az egész napot (7-21 óráig) és semmi kellemetlen szag! Pedig rástresszeltem rendesen, amikor munka közben rájöttem, hogy hoppá, nem kentem be magam reggel :D
Azt nem mondom, hogy nem izzadok tőle, de talán úgy lehetne megfogalmazni, hogy nem tart csont szárazon, egy kissé nedvesedik a hónaljam, amit csak én érzek, de nem látható, engem ez nem zavar, ez 2x fordult velem elő ma, de gyorsan "megszáradtam".
Szóval mindenki próbálja ki, aki a fent említett termékekkel nem volt elégedett!
Ja és az illata nem valami csúcs, de nem tolakodó egyáltalán és nem keveredik a parfümmel!

1 MÁRKA