zsuffika

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő
2019. május 24.

Bőrgyógyász ajánlotta extra száraz, enyhén ekcémás bőrömre a Xémose Cerat krémmel együtt használva, mindkettőt minden nap használom, és tökéletes csodaszerek. Az ekcémák eltűntek, nagyon szép hidratált a bőröm. Az ára egy kicsit borsos, de megéri, és nagyon sokáig elég, sokszor van rájuk akció, figyelni kell. A szaga nekem “uszodaszagú”, nem tudom máshogy megfogalmazni egészen egyszerűen az uszodai levegő “illata” jut eszembe a szagáról, de meg lehet szokni, nem vészes. :)

Uriage Olajtusfürdő Illattal

Uriage Olajtusfürdő Illattal
2019. május 24.

Korábban a sima tusfürdőt használtam, (xémose syndet), és azt hiszem vissza fogok térni rá. Jó, hogy van egy kis illata, a másiknak elég semmilyen, de nekem ez az olajos hatás kicsit sok, nem érzem tőle fürdés közben a tisztító hatását, mert annyira olajosnak érzem, ezen kívül mindenben ugyanolyan jó és hatásos mint a másik, kellemes vele fürdeni, nagyon jól hidratál.

Uriage Xémose Cerat Krém

Uriage Xémose Cerat Krém
2019. május 24.

28 évesen az elmúlt 2-3 évben vált hiperszárazzá a bőröm, korábban olyannal, hogy testápoló vagy kézkrém nem találkoztam, aztán ahogy egyre problémásabb lett a bőröm, elkezdtem kenni, aztán elkezdtem foglalkozni vele, hogy mit kenek rá, próbáltam natúrkozmetikumot használni, ill. használok is a mai napig, de a testápolásra nem találtam megoldást. Mindentől száraz maradt a bőröm, egész télen viszkettem, megjelentek rajtam foltok, elmentem bőrgyógyászhoz, azt mondta ezek ekcémák, az extra szárazság okozza, ő ajánlotta ezt a testápolót és hozzá tusfürdőt, ez volt 3 hónapja, azóta csak ezt használom. Tökéletesen helyrerakta a bőröm, nagyon szeretem, esténként kenem magam, hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, csakis a hidratáltságot. Mondjuk első alkalommal majdnem leültem a gyógyszertárban, amikor megláttam, hogy a tusfürdővel együtt 10ezer Ft, de rájöttem, hogy megéri, és figyelem, hogy mikor vannak rá akciók, és akkor vásárolok be belőle, ha kedvezményesen hozzájutok :)