Zsuszie84

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2018. november 27.

Még rögtön a Skinsmart webshopba kerüléskor megrendeltem szeptemberben, azóta is használom szorgalmasan, így itt az ideje beszámolnom a tapasztaltakról.
Azzal kezdeném, hogy amúgy sem voltak kifejezetten rövid pilláim, de persze az ember lánya mindig hosszabbat szeretne. Korábban is fontolgattam a szempillaszérumok használatát, a dm-es koffeinest használtam is egy ideig, de semmi extra hatást nem érzékeltem, a külföldi szérumokról(pl LiLash) pedig elég vegyes reakciókat olvastam. Ez viszont láthatóan használt. A szempilláim szemmel láthatóan hosszabbak (mivel szögegyenesek, így spirállal megtoldva igazán látványos a változás, de anélkül is látszik), a szálak erősebbek, kevésbé hullanak. Mivel alapból fekete pilláim vannak, a feketítő hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Az útmutatót követve 8 hétig minden este használtam, azóta heti 3-4-re csökkentettem. Maga a szérum színtelen, szagtalan, egyáltalán nem csíp vagy irritálja a szemhéjat (mint pl a dm-es, ami ha véletlenül a szembe ment, iszonyat csípett) és a szemet sem, ha véletlenül belemegy (párszor elfeledkezdtem róla, hogy rajta van és megdörzsöltem a szemem). Nekem a szemhéjamat se színezte el. Az applikátorral picit nehezebb precízen a szempőillatőre felvinni a szert, de nem egy ördöngősség. Talán a csomagolása az egyetlen, amit nem annyira szeretek rajta, mert egyáltalán nem érzem, hogy mennyi van még benne, se súlyra, se "lötyögésre", látni meg ugye nem látszik. Csak viszonyítani tudom, hogy mivel 3 hónapra elegendőnek írták a honlapon, valószínűleg lassan itt az ideje újat beszerezni.

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál
2018. november 23.

Nagyon szeretek kísérletezni a különböző spirálokkal, de valahogy mindig visszatérek ehhez. Egy árnyalatnyit száraz a formula, de én kifejezetten ezt szeretem, mert így kevésbé tapasztja össze a pilláimat. Szépen építhető, két rétegben sem csinál póklábakat, nem pereg és nem is maszatolódik (pedig nem a vízálló verziót használom). A keféjét is remek, mind anyagra, mind formára (klasszikus sörtés kefe). A csomagoláson lévő tükröt én nem szoktam használni, de ha nem otthon kellene minkelnek, akkor talán még jól is jöhet.

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2018. november 23.

Eleinte nem tudtam hová tenni, mert a honlapjuk szerint olajmentes, mégis, mintha tömény olajat csepegtetnék a kezembe. Végül Nadine Bagott tanácsára az esti rutinomba építettem, és ott remekül elvan. Szintén Nadine videójában láttam, hogy használat előtt a tenyerében felmelegíti, és utána paskolja a bőrbe. Valahogy nekem így sokkal jobban szereti! Utána én még használok krémet, de így is könnyen beszívódik, nem ragad. Nagyon szép, puha bőrképet ad reggelre. Nálam újravevős termék.