Zsuzsi216

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Isana Tuchmaske Shine Effect

Isana Tuchmaske Shine Effect
2020. augusztus 5.

Mivel imádom a fátyolmaszkokat, ezért amikor megláttam, hogy fél áron van, meg kellett vennem.
Hát széthajtogatni valóban elég nehéz. Egy az, hogy nincs benne az a szokásos hordozó, másrészt vékonyka az anyag. Mivel alapban nem egy túl olcsó maszkról beszélünk, így ez egy picit furcsa. 800 forintért többet várna az ember, de én ugye nem adtam érte annyit, elnéző is lehetek.
A hatása sem egetrengető. A szérum is kicsit “karcsú”, ennek ellenére nekem elég nehezen szívódott be. Ahogy a többiek is írták már ragacsos érzet marad a bőrön utána.

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2020. augusztus 5.

Nagyon akciósan sikerült beszereznem a dm-ben.
Mivel több tusfürdőt próbáltam már a márkától, így nem féltem tőle. Nagyon jó tusfürdő, krémes és sűrű állag, ápoló összetevők. Engem nem szárít, semmilyen problémát nem okozott. Az illata nem rossz, de nem a kedvencem. Ezért nem vonok le csillagot, mert másodlagos.

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel
2020. augusztus 3.

A márkáról eddig sok jót olvastam, így nem is volt kérdés, hogy lecsapok a dm-ben erre az arclemosóra. (Szemtelenül olcsón, 700 forintért sikerült megszerezni.)
Nagyon kellemes használni. Egy pumpálásnyi bőven elég az egész arcra. Nagyon finom habot képez. Szerintem jól tisztít. Semmilyen problémát nem okozott és nagyon elégedett vagyok vele.

1 MÁRKA