zsuzsiizsuzsii

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Equilibra Argán Tápláló Arckrém

Equilibra Argán Tápláló Arckrém
2018. május 31.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet, ami nagyon meglepett és nagyon örülök neki. Nekem ez jobban elnyerte a tetszésemet, mint a micellás víz. Őszintén szólva a kezdetekkor igen nehezen vettem rá magam a használatára, féltem, hogy zsíros lesz tőle a bőröm. Ennek ellenére egy szuper termékkel ismerkedhettem meg, ami tényleg mélyen tápláló, ezért én csak 2-3 alkalommal használom hetente. Egy kis mennyiség is elég ahhoz, hogy másnapra csodálatosan puha és ápolt arcbőrrel keljek fel. A dobozán az van írva, hogy enyhén parfümözött, én ezzel vitatkoznék. Szerintem rendkívül erős, tolakodó illata van, de a használatàtól az eredményt látva ez sem tántorít vissza. Biztosan meg fogom venni, ha ez a hatalmas tubus egyszer elfogy.

Equilibra Argán Micellás Víz

Equilibra Argán Micellás Víz
2018. május 31.
(!)

Én is tesztelőként kaptam a krémmániától ezt a micellás vizet. A pumpás adagolója nagyon praktikus. A szemsminkeltávolítása nem az erőssége, de én ezt alapvetően nem várom el egy micellás víztől. Megfelelően hidratál, engem egy kicsit zavar az illata, de ez egyénfüggő. Nem zsírosítja az arcbőrt, és valóban hamar beszívódik. Nagyon nagy előnye, hogy természetes alapanyagok alkotják. Nekem a nagy kedvencem azonban még mindig a garnier micellás vize. Újra nem venném, de alapvetően ajánlani tudom mindenkinek.

Alverde Feuchtigkeitsmaske Wildrose Sheabutter

Alverde Feuchtigkeitsmaske Wildrose Sheabutter
2018. május 16.

Jól hidratál, viszont amit maga után hagy, az katasztrófa. Egy vastag zsíros réteget képez lemosás után is az arcon, amit se teafaolajos tonik, se micellás víz nem volt képes eltávolítani. Így normál bőrűeknek, akiknek nincsen extrém száraz bőre egyáltalán nem ajánlom a kellemetlen utóhatása miatt. Aki viszont egy rendkívül! mély táplálást szeretne, annak lehet hogy beválik, ennyi pénzért megér egy próbát.