zsuzska80

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrprobléma: -

Floren Exclusive Hajbalzsam

Floren Exclusive Hajbalzsam
2019. március 22.

Az összetétele és az ígért hidratáló hatása miatt vettem meg nagyon száraz, festett hajamra. Na már most azzal a mozdulattal lett ragacsos a hajam, hogy rákentem. Lemosás után is úgy éreztem, mintha rágó lenne a hajamban. Fúj.

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2018. december 30.

Az érzékeny, szebboreas fejbőrön miatt választottam. Az oxi olyan krémes állagú, hogy lehetetlen kinyomni. :( Ez nagyon felidegeyített, de mikor osszekevertem, nagyon jó állagú, finom illatú krémet kaptam. Mint az igazi csoki (8NI és 7.53 oxi: 9%) :) sokkal könnyebb vele dolgozni, annyira krémes. A fejboromet pedig inkább ápolja, mint bántja :) Kozhelyesen hangzik, és nem is fizetnek a reklámért, de tényleg nagyon élveztem a hajfestest :) eddig kínszenvedés volt, mert akármilyen festéket próbáltam, csípett, feszült, fájt... De ugye 38 évesen még ne legyek már ősz.. Ennél maradok. Fantasztikus :)

Palette Intensive Color Creme Hajfesték - Fashion Nudes

Palette Intensive Color Creme Hajfesték - Fashion Nudes
2018. január 25.

Komoly dilemát okozott ez a hajfesték (BW12). Sokféle bolti és professionális hajfestéket használtam már, de ez rettentően büdös. Felkenéskor nagyon csípte a fejbōröm,viszont lemosás után már nem (volt olyan festék,ami után egy napig fájt a fejem). Nagyon sűrű lett, s a dús,vállig érō hajamra kevés egy doboz.A balzsamjátòl a hajam kellemes tapintásù lett a hajam. A színe nagyon szép,szépen fedi az őszt :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ