Zsuzskamano

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Lacalut White & Repair Fogkrém

Lacalut White & Repair Fogkrém
2019. május 7.

Imádom! Elmexre hajaz, de jobban habzik. Jelenleg fogkefével együtt kapható nálunk a DM-ben, őszintén szólva már csak a fogkefe miatt is megvettem, életem legjobbja, mintha masszírozná a számat belülről. :) A Repair részét nem tudom igazolni, mert nincs problémám az ínyemmel (lehet pont azért, mert ezt használom :D ), de valóban fehérít rendszeres használattal.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2019. május 7.

Szerintem a valaha készült legjobb. Ekcémától kezdve, napégésen át mindenre jó. Popsikenőcsnek vettem persze, és ez volt az egyetlen, ami eltüntette a pirosságot, pedig szegény lányom popsija szinte véres volt a hólyagoktól fogzásnál, nagyon sírt minden pelenkázásnál, ez fél nap alatt helyre hozta. Sokba kerül, de sokáig elég, mert nagyon kevés kell. Igaz, én kínai boltban veszem az angol változatát, így csak 1600 ft a 125 gramm, az meg nem drága, a popsikenőcs is 2000 felett van. Ha nem leszünk pelenkások, akkor is lesz itthon mindig, az tuti. Hab a tortán, hogy imádnivaló tisztaságillata van. :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. április 6.

Mivel én általában kozmetikusnál festetem a pillám, ami átlag egy hónapra elég, így csak egy vészhelyzeti terméket kerestem. Itteni vélemények alapján akartam kipróbálni, gondoltam ha nem válik be, akkor se bukok sokat. Legelsőre az tetszett, hogy ha oldalra "fésülöm" a pilláim, nem csomósodik be, nem lesz póklábam. Aztán megláttam száradás után, "Jézusom, nekem ilyen hosszú szempilláim vannak?" :D Nagyon tetszik, csak ajánlani tudom, gyönyörű pillákat csinál, egyetlen bajom vele, hogy nem vízálló, de ha lesz belőle, tuti azt is kipróbálom. Cserébe viszont egy sima micellás vízzel lejön 5 mp alatt. :) Potyogni, nekem nem potyogott, így ilyen gondom nincs vele, jár az ötös, mert ár-érték arányban szerintem szuper.