zsuzsoka0925

Regisztráció dátuma: 2015. november 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 6.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Helia-D Aquaboom Anti-Wrinkle Cream Gel Night

Helia-D Aquaboom Anti-Wrinkle Cream Gel Night
2020. október 14.

Szinténzenész. Alapvetően nem érzékeny a bőröm/szemem, de ettől azonnal könnybelábadt a szemem, ahogy felkentem, iszonyatosan csíp. Pedig a szemkörnyéket kihagytam...Még elajándékozni sincs pofám. Kuka.

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2020. szeptember 16.

Az esküvőmre ebből készült a szemsminkem. Imádtam. Azóta úgy alakult, hogy magam is sminkes lettem és beszereztem ezt a palettát. Életem legjobb vásárlásainak egyike. A matt színek erősen pigmentáltak, mégis nagyon könnyű szépen satírozni őket. A csillogós színek pedig szemhéjon egész máshogy mutatnak, mint a palettában, de lapos ecsettel fellapogatva csodaszépek. Összességében nagyon megéri a pénzt, a nude színek kedvelőinek minden igényét kielégíti: natúr/party, hideg/meleg árnyalatok.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2020. szeptember 16.

Szépen szétválaszt, hosszabbít és az én pilláimat dúsítja is. Nem kenődik, de nekem egyik spirálom sem kenődött soha (valószínűleg egyéni adottság). Az illatát nem szeretem, számomra büdös.
Ha nem próbáltam volna a MAC In extreme dimension 3D spirálját, akkor lehet, hogy leragadnék ennél, de így azt tudom mondani, hogy a nyomába sem ér a MAC-emnek. Az ugyanezt a hatást adja, csak háromszor látványosabban (tény, hogy az ára is ltáványosabb).