zsuzsoka0925

Regisztráció dátuma: 2015. november 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 6.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. május 21.

Próbáltam korábban a Clinique Take the day off balzsamját és a Lush Ultrabland lemosóját is, de ennek egyik sem ér a nyomába sem árban, sem pedig hatásban. Megtévesztően kevésnek tűnik, de én már hónapok óta használom az első tégelyt. Először lemosom a smink (főleg szemsink) nagyját egy kétfázisú lemosóval, utána pedig ezzel átmasszírozom az egész arcomat és csodát tesz. A kétfázisú lemosóra alapvetően nem lenne szükség, mert ez leszed mindent, csak én igénylem pszichésen, hogy a nagyja eltűnjön a bőrömről először, ne az egész napi sminket és koszt masszírozzam szanaszét. Az illata nagyon szolíd, kellemes. Összességében szuper termék, jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Update: elengedtem a kétfázisút, mindent ezzel mosok le. :D

Lancôme Hypnôse Volume-À-Porter Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Volume-À-Porter Szempillaspirál
2019. május 21.

Hetek óta csak ezt használom és nagyon szeretném szeretni, de az istenért sem tudok megbarátkozni vele. Szép pillákat csinál, de semmi extra (mint pl. a Mac spiráloknál).
Biztosan nem fogom újravenni.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. május 21.

Legjobb ár-éték arányú szemöldök gél evör. Bár nincsnek nagy igényeim, kb csak annyi, hogy szépen álljon az amúgy alig szedett, szép formájú (tudom, szerencse lánya vagyok) szemöldököm.