zsuzsparis

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Visage Frissítő Arctisztító Tej

Nivea Visage Frissítő Arctisztító Tej
2013. március 22.

Nem rossz a tisztító hatása, de az ilcsi fekete szappant semmi sem veri. Úgy használtam, hogy áttöröltem vele az arcom egy vattakorong segítségével, hagytam dolgozni pár percig, majd vízzel leöblítettem. Ekkor kissé zsíros érzést hagy maga után, ami a pattanásoknak egyértelműen csak segítség a növekedéshez. Így a polcon porosodik..

Babylove Kopf Bis Fuss Tusfürdőgél

Babylove Kopf Bis Fuss Tusfürdőgél
2013. március 16.

Nagyon szeretem, pláne, hogy nincs benne SLS. Fincsi babaillat, praktikus pumpás kiszerelés. Nem igazán habzik (bár nem ezen múlik a tisztítóképesség). Arcra meg hajra nem próbáltam, nem szeretem a sok az egyben dolgokat. Ki fogom próbálni a kamillás verziót is (bár ebben is van), de szándékomban áll újravenni.

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2013. március 16.

Imádom! A 02-es London baby árnyalat van meg, és ha vékonyan húzom ki vele a szemem, akkor még az enyhén lelógó szemhéjamra sem kenődik fel, egész nap tartja magát! Az egyetlen gondom, hogy hiába vadászom a lila színt már 2 hónapja.. Most találtam meg az essence honlapját, ami szerint már csak a 01-es fekete és a 05-ös szürke van forgalomban.. Nagyon kár érte!! Ettől függetlenül nálam 5*!

Update: közben sikerült beszereznem egy (valószínűleg utolsó példány) lilát, ez is nagyon tetszik. Viszont tényleg igaz, hogy hamar beszáradnak. A Catrice tovább megtartja az állagát, de nekem az egy picit felkenődik.