Zsuzsu11

Regisztráció dátuma: 2022. július 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2022. július 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Al Haramain Junoon Noir EDP

Al Haramain Junoon Noir EDP
2024. május 17.

Idei, ibolyás "kattanásom" során került a látókörömbe. Pimaszul jól sikerült másolat, de nyitásban a Dama Bianca sokkal elegánsabb és kifinomultabb, nagyon találó Bigris "cefrés" hasonlata a Junoon Noir beköszönésére. Viszont a későbbiekben nekem már egyformák, sőt a J.N. mintha jobban teljesítene. Óvatosan is kell vele bánni, én már túl tudtam adagolni, besokalltam tőle (de hála égnek nem fejfájós), de két nap után kihevertem és újra nyúltam utána :)

Lattafa Parfumes Nebras EDP

Lattafa Parfumes Nebras EDP
2024. május 3.

Több orral és többször próbálva (még téli időszakban) arra jutottunk, hogy valóban nagyon hasonlít az Eilish-hez. Karácsony környékén használtam, szerintem alkalmibb illat, rajtam többször is megdicsérték, tartósságával sem volt problémám, de jobban nem merem hype-olni, mert feltettem belőle pár fújóst. :D
A négy csillag teljesen szubjektíven csak annak szól, hogy nem estem vele szerelembe, így nem toplistás nálam, viszont kategóriájában nagyon jól sikerült illat.

Diptyque Paris Eau Duelle EDP

Diptyque Paris Eau Duelle EDP
2024. április 13.

Itt kerestem és jutottam hozzá gyári mintához. Azért kerestem, mert az eddigi próbált Diptyque illatok nagyon tetszettek. Ebben sem kellett csalódnom, teljesen elbűvölt ez a vaníliás-balzsamos csoda. Nosztalgikus hangulatba kerít, mindenképpen gyermekkori élményekre asszociálok tőle, de nem tudom eldönteni, hogy a hidegebb évszakok vasárnap reggelein végigült templomi miséket idézi meg jobban, vagy a nagyon várt, németországi ajándékcsomagok bontását. :D Többszöri felfújás után feltűnt, hogy engem hangulatában emlékeztet a Lattafa Nasheet-jára....