Zsuzsuuu

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elise Arcpeeling Minden Bőrtípusra Természetes Gyümölcssavval, Körömvirággal, Shea Vajjal

2017. október 22.

Nagyon szeretem ezt az arcpeeling-et. Szépen letisztítja az arcom, utána szép sima és mióta használom kevesebb a pattanás az arcomon. Ajánlott betartani, hogy este használjuk, mert picit kipirosodik tőle az arcbőr, de reggelre már csak a sima, puha arc vár. :)

Lavylites Lavyl Hair Haj- és Fejbőr Kondícionáló Sampon

Lavylites Lavyl Hair Haj- és Fejbőr Kondícionáló Sampon
2016. június 18.

1 éve még úgy kopaszodtam, hogy sokan azt hitték a környezetemben, hogy valamilyen betegség miatt kihullott a hajam. Mióta ezt a sampont használom szinte megduplázódtak a hajszálaim!! Ez egy csoda! :) A fodrászom nem hitte el, hogy én vagyok az mikor újra és újra meglátogattam az egyre dúsuló hajkoronámmal. :) Egyre több a babahajam, szépen dúsul a hajam. Persze kell neki idő, de megéri a várakozást. :) Ajánlom mindenkinek aki hasonló problémákkal küzd.

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2013. augusztus 17.

Hasonló a hatása mint az édesmandula olajnak. Én nagyon szeretem, eddig hajvégáplónak használom és már 1 hajmosás után (!!) tartása volt a vékonyszálú hajamnak. :) Még a mannás kókuszvajtól szokott ilyen szuper lenni a hajam. :)