zsuzzzsi

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Logona Selyemfény Balzsam Bio Argánolajjal

Logona Selyemfény Balzsam Bio Argánolajjal
2023. április 1.

Impulzusvásárlás volt, sajnos nem böngésztem át előtte az összetevőit, de a logona natúr márka, az argánolajat szereti a hajam, épp azt keresem, amit ígér, biztos jó lesz. Hát nem lett jó! Épp mint amit lentebb írt veganita, hosszú, egyenes hajra borzalom, soha nem volt még ennyire sprőd, szöszös a hajam semmitől, megkockáztatom ha nem használnám szebb lenne hajmosás után. 2 próbát tettem vele, de nem kísérletezek tovább - a teljes pénzkidobás iskolapéldája.

Lavera Sos Help Ajakbalzsam

Lavera Sos Help Ajakbalzsam
2022. október 17.

Nagyon szeretjük családilag mert a durva cserepes ajkakon már egy használat is csodát tesz. Uniszex, sem a csomagolása, sem az illata nem túl csajos.

Phyt's Créme Panacée Globális Anti-Age Krém

Phyt's Créme Panacée Globális Anti-Age Krém
2022. október 7.

Mintát kaptam belőle, de utálom magam, hogy ezt választottam, mert most már kénytelen leszek venni egy teljes kiszerelést. Az illata számomra mondjuk elég erős, és az iniciben is eléggé elől található a parfüm amit nem is értek, de bízom benne, hogy bio kozmetikum lévén ezek nem szintetikus anyagok. Nagyon jó a textúrája, gyorsan beszívódik, luxus érzete van - ami miután rákerestem az árára nem is véletlen. Valami hihetetlen mennyivel másabban terül és áll rajta a smink mint az egyébként használt - szintén minőségi - arckrémemen, úgyhogy bármennyire is "aranyárban" van beszerzek egyet. Az anti-age hatásáról egy minta alapján nyilván nem lehet nyilatkozni, de majd érkezik az update egy kicsit hosszabb tesztelés után.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ