zsuzzzsi

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pixi Natural Contour Powder

Pixi Natural Contour Powder
2019. december 27.

Direkt önálló kontúr púdert kerestem, mert elegem volt már belőle, hogy a 3 darabos palettát úgy dobom ki, hogy kettő szín érintetlen belőle. Kicsit féltem tőle, hogy narancsos lesz, de felvíve elég szürkés az árnyalat, jól működik kontúrként. 2 hete használom, kellemes enyhe kis illata van, és tényleg könnyen eldolgozható a formulája. A tartóssággal kapcsolatban egyelőre nem vagyok maradéktalanul elégedett, de még tesztelgetem. Ár/érték arányban jó kis termék, ekkora kiszerelés jó sokáig kitart majd, ha a tartósságán tudok még javítani, akkor bérelt helye lesz a neszeszeremben.

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser
2019. december 12.

Jó sok mintát kaptam belőle, egy ideig pakolgattam,majd nekifutottam a próbának. Az illata számomra nem kellemetlen, kicsit habzik is, de már az első alkalommal sem szerettem. Gondoltam jár egy második esély is - hát nem kellett volna. Csikorgósra tisztít, nagyon szárította a bőrömet, után feszült, húzódott. A második nap után zsírosabb bőr (gondolom kompenzált a szárításra) és 2 mélyen lévő kellemetlen pattanás volt az eredmény. Én ezért nem adnék ki pénzt.

Panarom Züm-Züm Hűsítő Gél Szúnyogcsípés Előtt és Után

Panarom Züm-Züm Hűsítő Gél Szúnyogcsípés Előtt és Után
2019. december 10.

Zselés állagú, felkenés után kissé ragacsos kence, aminek egész kellemes illata van az átlag szúnyogriasztókhoz képest. Nem mondom, hogy a közelembe sem jöttek a szúnyogok, de határozottan kevesebb talált meg (engem sajnos nagyon szeretnek) mint egyébként szokott. Kentem szúnyogcsípésre is, kissé hűsített, és a csípésekre érzékeny lányomnál nem göbösödtek be a csípések helyei, szóval nálunk jól vizsgázott. Az ára is elfogadható, az összetétele is korrekt úgyhogy én újra fogom venni.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ