zuleica

Regisztráció dátuma: 2011. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

MosóMami Bio Argánolaj

MosóMami Bio Argánolaj
2014. november 15.

Nem tudom mi van az üvegben... Csalódott vagyok és átverve érzem magam. Többet én sem veszek semmit tőlük.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2013. november 1.

Nálam sem okozott pattanást és nekem is nagyon bevált. Szinte hihetetlen, mert, hogy tök olcsó és nem sok reményt fűztem hozzá. Pozitív csalódás. Megfelelően hidratál, könnyen beszívódik és láthatóan szereti a bőröm. Az orrom kevésbé. Elsőre nagyon zavart az illata, de már kezdem megszokni. Kifogyóban van az első tubus, biztos, hogy újra veszem.

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2013. augusztus 16.

Nem az első olyan termék, amire a véleményekre alapozva azt hittem tökéletes lesz. Hát nagyon nem! Két csillagot csak azért kap, mert lemosva(!) nem irritál, meg tisztít is valamennyire, de a h2o alternatívájaként említeni azért baromi nagy túlzás. Persze én vagyok a szerencsétlen balfék ismét, hogy nem néztem meg jobban az összetevőket. Még ha csak az lett volna vele a bajom, hogy nem viszi le az ilyen olyan sminket, de nem. Vörös lángolás. Komolyan irigyellek titeket, hogy semmi hasonló irritációt nem okozott senkinél. Mázlisták vagytok. Ha okosabb lettem volna, eleve úgy használom, mint Bandita, és nem hagytam volna az arcomon. De legalább nem volt drága.

2 MÁRKA

13 ÖSSZETEVŐ