Zuri001

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2024. június 29.

Csalódás. Ezt érzem ezzel a illattal kapcsolatban.
Hála istennek csak egy 10ml-t vettem belőle de bőven elég is ennyi.
Kezdjük azzal hogy ez nem egy rossz parfüm alapvetően. Csak nem azt adja vissza amire gondolna az ember.
Én személy szerint azt gondoltam ez egy brutál gyümis, édes csajos illat lesz.
Ennek ellenére kaptam egy fanyar, kicsit virágos, kicsit friss vizes valamit. Igaz hogy maximálisan a nyári illat kategóriába esik de akkor sem ilyennek kellene lennie szerintem.
Illetve a tartóssága egyenlő a nullával.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2023. december 19.

Semmire nem jó! Szó szerint semmit nem csinált a hajammal. Pedig a leírtak szerint használtam. Pontos időt betartottam de semmi.
Színezővel volt festve a hajam de ezzel sem birkózott meg.
Ráadásul olyan büdös..
Pénzkidobás volt!

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2023. március 31.

Másodkézből kaptam meg, magamtól biztos nem illatoltam volna hiszen teljesen más stílusú parfümöket használok.
Láss csodát egyszer csak azon kaptam magam hogy folyton ehhez a kis csodához nyúlók. Én számomra ez nem "öregasszonyos" vagy elegáns illat inkább olyan hétköznapi elrohangálós fajta.
Ahogy magamra fújom eszembe jut a roppanós zöldalma, a finom liliom és hogy kilépek a kertbe a hűs tavaszi szellő megcsap és csak állok ott a napsütésben. Számomra ez a tavasz!