zuzka

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Blistex MedPlus For Lips Ajakápoló

Blistex MedPlus For Lips Ajakápoló
2018. február 28.

Ez az ajakápoló a legeslegjobb. Fuvolista vagyok és nem mindegy mennyire szárad ki a szám, az sem hogy mi van rajta. Ezzel ha bekenem, akkor is tudok fújni, mintha nem lenne rajta semmi, ugyanakkor kellemesen hűsit és véd. A legnagyobb téli hidegekben is ez a legjobb! A Labelloba direkt raknak szárító elemet hogy állandóan kenegesd a szád és vegyél újat. A Blistex pedig nem fogyasztó cikk, nekem több mint 2 évi elég volt ez a kis tégely!

Dado Sens Hypersensitive Make-Up

Dado Sens Hypersensitive Make-Up
2018. február 21.

Nagyon örülök, hogy megvettem! A Müllerben a krémmánia oldal kommentjeit bújva vadásztam megfelelő alapozót érzékeny rozaceas bőrömre. Egyszercsak rátaláltam erre, megvettem. Nagyon szép eloszlású, eltaláltam a színt is, nem irritál, nem viszket a bőröm tőle, nyugodt. Szupi, hogy nincs benne illatozóelem. Köszönöm ennek az oldalnak és a márkának, bevált!

MUM Active Minerals Izzadásgátló Deo Roll-on

MUM Active Minerals Izzadásgátló Deo Roll-on
2018. február 21.

Ez egy csodadezodor! Nem irritálja a bőröm, nem vagyok büdös, az egész nap folyamán kellemes, friss érzetet ad. És nem hagy foltot a ruháimon. Rengeteg időt kellett rossz dezodoroknál azzal töltenem, hogy kiszedjem felsőről felsőre a lehetetlen és kellemetlen szagú foltokat. Ennél nincs kellemetlen szag, vagy ha van is picit, elég WU2 samponnal bekenni kicsit és be a mosógépbe.
Hálás vagyok ezért a dezodorért a piacon az érzékeny bőrömmel és nem is kell egy vagyont költeni rá, átlagos áron megúszom!