zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Amouage Love Tuberose

Amouage Love Tuberose
2019. december 6.

Sokan írják hogy egy szeretem- gyűlölöm illat .
Egyetlen dolog fontos mint rájöttem a tubarózsa vagy jól áll neked vagy csúnya mami leszel tőle .
Ez a 3 . Tubarózsás illatom . Bevallom 6 éve a világból ki lehetett volna üldözni vele. ( ) Így 40
éven túll már megszépül szelidül nőiesedik az illat rajtam . Az első 20 perc ami kissé harsány tubarózsa harsona . Ezt követően egy krémes meleg bújós tejszínes finoman nőies virágos ínyencség . Egész nap tart ! Két fújas után másnap is érzem . Szeretem .
Az Amouage ház illatai kezdenek beérni rajtam .
Talán átveszik a Chanel szerepét. Vagy fej fej mellett haladnak . A Honour egy másik szépség szintén tubarózsás de egy teljesen más zöldes picit borsos karcosabb érzet . És inkább a jázmin jön elő ott. Itt a tubarózsa a szóló táncos és finoman bekúsznak mellé a lágyító melengető édesebb habosabb illatjegyek .
Azt gondolom ehhez is kell a bőrkemia szerencsére nem tucat illat. Próba nélkül ne vegyél 100 ml . -t .

Amouage Fate Woman

Amouage Fate Woman
2019. október 31.

Pontosan egy éve illatoltam először egyetlen fújas erejéig több másik társával együtt és tudtam ez a parfüm kell majd nekem . Közben lett minden más finomság ő valahogy háttérbe szorult. De néha néha az az egyetlen illatélmény felsejlett bennem . Pár napja úgy ébredtem hogy muszáj illatolnom újra, és akkora szerencsém volt hogy még aznap sikerült megvennem. Egy napja van nálam és teljesen lenyűgöz az összetettsége a változékonysága. Az elején a tömjént egy misével indít de vigyázz rá hogy ne legyek túl ájtatos mert igencsak bűvössen teszi mindezt finom virágok kíséretében enyhén , titkos boszorkányos. Nem templomba való . Ezt követi egy rövid szappanos felhang épp csak picit érzem a bőrömön nem lettem tiszta tőle .
Egy nagyon picit ebben a szakaszban felrémlik Chanel Coco- ja . Pár perc mélázas után jön amit imádok picit édesedik, csitul a szappan jön minden szépség fahéj , vanília pacsuli benzóégyanta. Beburkol körülvesz és elválaszt a tömegtől . Az egész egy szépséges kompozíció változik lüktet életre kel. Benne van minden amit szeretek különc de mégis van egy nagyvilági filingje Sztem itt kezdődik a niche . A többi szemfényvesztés . Opiumos Chaneles Papos fahéjas mohás fás édes . Őszi téli illat egyértelműen . Szeretem .

Parfums de Marly Athalia

Parfums de Marly Athalia
2019. október 10.

Huuu nehéz kérdés ez az illat ! Rajtam nagyon hasonlít Prada Infusion -ra. Talán az élesebb kicsit karcosabb . Athalia pöppet ámbrasabb , lágyabb, ici picit édeskésebb de nem édes egyáltalán . Itt nem érzem a vetivert.
Tetszik nagyon de szerintem úgy ahogy a Pradan is túl adtam ez sem fogott meg annyira hogy megvegyem az üveget . Pedig gyönyörű. Az illat is érdekes és különleges de tényleg csak hajszálnyival jobb mint az Infu. Ezért nem éri meg a 60 ezret a 75 ml .
Viszont tényleg van egy kis szexi felhangja . Tartós és beburkol az illat . Két fújas elég .
Részemről megadom az 5 csillit. De nem veszem meg . Van ettől jobb iriszes illatom .

1 MÁRKA