zuzmano

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

TLM Cosmetics Foundation

TLM Cosmetics Foundation
2020. november 10.

Több napja használom . Normál bőrű 40 feletti vagyok kevés bőr hibával. Azért választottam ezt a terméket mert nagyon kevés alapozót használok és a téli nyári színem eléggé különböző ezért meguntam hogy minden évben ki kell dobni a lejárt beszáradt cuccokat. Nekem jól működik . Elsődleges szempont volt hogy ne száríítson ne legyen fényes és ne üljön bele a ráncokba, ne legyen maszk hatása . Ezt kb tudja is. Jól alkalmazkodik az arc szinemhez . Nagy titok hogy kevés kell belőle . A videókon tonna szám kenik az arcra persze hogy ragacsos lesz attól a mennyiségtől bármi az lenne.
Másik nagy titok ez inkább egy BB krém nem alapozó . Ennek külön örültem . Utálom a vakolatot . Annak ajánlom akinek nincs takargatni valója szépen egységesit nem fénylik nem ráncosít, és valóban illeszkedik a bőrhöz. Kevés is elég . Ha sok bőrhibád van olajos a bőröd és egy alapozót akarsz kerüld el messzire ez nem a te terméked !! Szerintem el fogom használni. Gyors egyszerű kézzel felvinni már a kenés közben látszik a változás mármint a fehér krém szépen felveszi a bőr szinét. Utánna pár másodpercig kicsit matt púder hatást kapok ami később kb két perc eltűnik., és egységes bőrképem lesz nem púderezem fixalom stb ja és alá se teszek mindenféle kencét tisztítás után kézzel felveszem egy borsónyi az egész arcra elég . Este szoktam hidratalni és feszesitő krémezni sose reggel ...Jól lélegzik a bőröm alatta . Lényeg a mérték . !!!
Up : Tudom olyan itt a sok egy csillag között mintha vmi kampányfőnök lennék jelentem második üveg ... Rajtam változik a színe nyáron jó barna voltam akkor is használtam most már fakulok és most is tökéletes . Szóval én egy ufo vagyok itt . Továbbra is tartom a véleményem .

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Sampon
2020. október 31.

Agyonszőkitett, festett töredező száraz hajam ami kb 20 éve nem csillogott max festés után egy kicsit. Most ezzel a samponnal vmi csoda.
Illata szuper finom . Nagyon ajánlom . Újra vettem gyorsan . Ja és balzsam sem szükséges. De azért vettem egy fehér hajra valót ebből a balzsamból.

Amouage Love Tuberose

Amouage Love Tuberose
2019. december 6.

Sokan írják hogy egy szeretem- gyűlölöm illat .
Egyetlen dolog fontos mint rájöttem a tubarózsa vagy jól áll neked vagy csúnya mami leszel tőle .
Ez a 3 . Tubarózsás illatom . Bevallom 6 éve a világból ki lehetett volna üldözni vele. ( ) Így 40
éven túll már megszépül szelidül nőiesedik az illat rajtam . Az első 20 perc ami kissé harsány tubarózsa harsona . Ezt követően egy krémes meleg bújós tejszínes finoman nőies virágos ínyencség . Egész nap tart ! Két fújas után másnap is érzem . Szeretem .
Az Amouage ház illatai kezdenek beérni rajtam .
Talán átveszik a Chanel szerepét. Vagy fej fej mellett haladnak . A Honour egy másik szépség szintén tubarózsás de egy teljesen más zöldes picit borsos karcosabb érzet . És inkább a jázmin jön elő ott. Itt a tubarózsa a szóló táncos és finoman bekúsznak mellé a lágyító melengető édesebb habosabb illatjegyek .
Azt gondolom ehhez is kell a bőrkemia szerencsére nem tucat illat. Próba nélkül ne vegyél 100 ml . -t .

1 MÁRKA