Zyra

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém
2020. február 16.

Nagyon ritkán szoktam avonos arcápolót venni így férfiként. Száraz bőröm van, ezért muszáj arckrémeket vennem és számtalan bőrápolót próbáltam már. Mivel a száraz bőr mellett valamelyest pattanásokkal is küzdök, mindenképpen olyat kerestem ami nem segíti elő az acne képződést. Tehát gondoltam adok ennek a márkának is egy próbát. Nagyon kedvelem ezt a terméket, akármennyire is taszítottak az avonos árucikkek. Az ára miatt gondoltam, hogy úgy sem lesz egy csodaszer, de nekem bevált. Habkrémes az állaga, hihetetlen könnyen kezelhető anyag. Nem ragacsos, nem zsíros és hirtelen felszívódik. Pattanásnak nyoma sincs, sőt azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb gyógyulnak a hegek. Gyorsan hidratál, ezáltal lefekvés előtt is bőven jó alkalmazni. Felkenem és mire a párnára tenném a fejem már nyoma sincs. Illata egész kellemes, valamint a 400ml-es kiszerelés sokáig elég. 1-2 napra hidratálja az extrém száraz arcom, de mindennap alkalmazom. Ajánlani tudom!

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30
2020. február 16.

Phuj a valaha volt legrosszabb ajakápolóm. Mintha valami naptejet kennék a számra és nyalnám le onnan, ha egy picit is hozzáérek a nyelvemmel. A szám ugyanúgy száraz maradt, nem hidratált semmit. Viszont én ugyebár biciklizem és mikor nyáron elmentem heti rendszerességgel 40km-t tekerni, azért oda kellett valami, mert az nem kevés idő. Tehát megvettem ezt. A számat nem hidratálta, de nem is pirosodott ki, viszont az ízével rögvest kellett volna kezdeni valamit mikor ezt kiadták.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2020. február 16.

3 évig használtam tinédzserkorom korpásodási időszakának megszüntetéséért. Eleinte bevált, puha volt a hajam szárítás után. Másnap mikor felkeltem viszont egy merő zsír. Naponta mostam vele a hajam, amitől nem csak a fejbőröm kezdett faggyút termelni, hanem már az arcom is. Tele lettem pattanással amit 2 éven keresztül kezeltetnem kellett bőrgyógyásszal és még most sincs vége. A vállam tele van hegekkel amik soha nem múlnak el, a mellkasom pedig annál durvábbakkal. A kezelés felénél úgy ahogy volt kib@sztam a kukába örömömben. Azóta szerencsére helyreállt a fejbőröm, 3-4 naponta mosok hajat, balzsamot és hajvégápolót használok és kicsit biosamponozok is. Szerencsére a hajamon nem látok jelentős mértékű károsodást. De eléggé véonyszálú lett a hajam tőle stb. Viszont tényleg a termék rendkívül erősen marja a fejbőrt, ez idézheti elő a zsírosodást és rongálást.