Zyra

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hairburst Hajnövesztő Vitamin

Hairburst Hajnövesztő Vitamin
2019. június 10.

Elmondok itt valamit! Rohadt sok az itt megvezethető ember. Nem fog gyorsabban nőni a hajad. Maximum erősebb lesz, de a növekedési fázist egy dolog határozza meg és az a genetika. A másik! Ami már kinőtt hajad, azon ezzel nem fogsz tudni változtatni, elhalt szövet, tehát ami 4 hónap múlva nő ki hajad, a kis fejtetődnél az lesz a vitaminszedésednek a kezdete. Nincs olyan, hogy 5 centit nő a hajad 3 hét alatt. Badarság, másrészt orvosilag bizonyított, hogy lehetetlen. Havonta maximum 2-2,5 centimétert nő a lombkoronád, nem 5 centit, kajak képesek vagytok kidobni 10500 forintot egy ilyen színjátékra. A bőröd az szebb lesz, meg még a körmöd is. De a hajad erről nem fog árulkodni, max ha szeded fél évig ami hadd ne kelljen mondanom mennyi pénz. De akkor sem nő gyorsabban. Úgyhogy aki ezen gondolkodik, hogy megvegye-e, az most felejtse el. Mert hajnövekedést azt a genetikának köszönheted, nem ennek a vacaknak. Egészségügyire járok, és kajak röhögni tudunk mennyire megvezethetőek és bugyuták az emberek.

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém
2019. június 6.

Nagyon ritkán szoktam avonos arcápolót venni így férfiként. Nagyon száraz bőröm van, ezért muszáj arckrémeket vennem és számtalan bőrápolót próbáltam már. Mivel a száraz bőr mellett valamelyest pattanásokkal is küzdök, mindenképpen olyat kerestem ami nem segíti elő az acne képződést. Tehát gondoltam adok ennek a márkának is egy próbát. Nagyon kedvelem ezt a terméket, akármennyire is taszítottak az avonos árucikkek. Az ára miatt gondoltam, hogy úgy sem lesz egy csodaszer, de nekem bevált. Habkrémes az állaga, hihetetlen könnyen kezelhető anyag. Nem ragacsos, nem zsíros és hirtelen felszívódik. Pattanásnak nyoma sincs, sőt azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb gyógyulnak a hegek. Gyorsan hidratál, ezáltal lefekvés előtt is bőven jó alkalmazni. Felkenem és mire a párnára tenném a fejem már nyoma sincs. Illata egész kellemes, valamint a 400ml-es kiszerelés sokáig elég. 1-2 napra hidratálja az extrém száraz arcom, de mindennap alkalmazom. Ajánlani tudom!

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2018. december 30.

Nos, mióta megvettük azóta napi szinten használom a hajamra, mivel arra vettem. Már nagyon elegem volt minden balzsamból és olajból, mert semmi nem használt a száraz, törékeny hajamra. Tény, hogy a hajat nagyon könnyen zsíros látszatúvá teszi pár cseppel is, tehát bőven elég 3, max 4 csepp véleményem szerint. Ha szárítás után kenem be akkor 1-2 cseppel, mert ha többet használnék másnapra már picit zsíros látszatot keltene. Ha napközben random bekenem akkor szoktam több cseppet használni, mivel úgy is mosok majd aznap este hajat. Mások kitértek az illatára, de szerintem isteni, úgyhogy engem kifejezetten nem zavar. A hatása az elképesztő. Nagyon puha, könnyen kezelhető, ragyogó hajat varázsol szárítás után. Az ujjaim csak úgy siklanak a fürtjeim közt. A töredezett hajszálaimat végre nem érzem. Mintha újra selymes babahajszálaim lennének. Szoktam még úgy is használni, hogy a kókuszolajas balzsamomba csepegtetek pár cseppet és tökéletesen teszi a dolgát a kókuszolajjal együtt. Nálam végre ez hatott, úgyhogy biztos, hogy újraveszem!