zzsofi

Regisztráció dátuma: 2016. április 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal
2021. június 22.

Szuper termék!
A samponnal kellett 2-3 alkalom, mire igazán "összecsiszolódtunk" és rájöttem, hogyan érdemes használni, utána viszont tökéletesen működik, szépen habzik, jól tisztít. A szilárd balzsammal együtt használom, az még szuperebb, már első alkalommal rájöttem hogy kényelmesebb a használata, mint a folyékony balzsamoké. Az illata mindkettőnek kiváló, hatékonyak, és egyelőre még alig fogyott belőlük, úgy tűnik kiadósak. (Derékig érő, egyenes hajon használom.)
(Már csak az lenne jó, ha lehetne venni papírcsomagolásban mint a szappanokat, ha már egyszer megvan a tégely.)

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal
2020. december 1.

Szuper termék!
Szerettem volna valami natúr, műanyagmentes alternatívát fürdéshez, gondoltam teszek egy próbát a mannával. Őszintén szólva a "coco" felirat csábított el a dm-ben mikor a manna szappanok közül válogattam, azt hittem kókuszillata lesz. :) Ezzel meg is érkeztünk az első negatívumhoz, hiszen ennek csak egy nagyon minimális natúr illata van, VISZONT egy-két napon belül kiderült, hogy így csak még jobban jártam, erre még visszatérek. Az eddig száradásra hajlamos helyeken is hidratált, puha a bőröm, eltűntek a piros foltok. Kiválóan habzik, élmény használni.
Egy reggel hirtelen elhatározásból ezzel mostam meg az arcom. Azonnal, első használat után egyből halványabbak lettek a pattanásaim, és egész nap matt marad a bőröm, ami alapból nagyon hajlamos bezsírosodni. Viszont nem is szárítja ki. A piros pöttyök-foltok eltűntek, úgy érzem nagyon jó ez az illatmentes termék, végül örülök hogy nincs benne illóolaj. Lehet, hogy fürdéshez majd valami illatosat fogok venni legközelebb, de arcra biztosan újra fogom venni ezt a szappant.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2020. augusztus 4.

Ha már kiszáradt a szám, akkor nem tud vele kezdeni semmit utólag. Viszont ha esténként egyszer bekenem, akkor kiválóan megelőzi a kiszáradást.