KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra dúsító sampon értékes összetevői, mint a papaya- és a bambuszkivonat lágy erőt adnak a hajnak, mangó kivonata pedig lágy védőréteget képez a fejbőrön. A gyökereitől a végekig ápolja, vitalizálja a hajat, és növeli ellenálló képességét. Szilikon nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Loona

2018. május 4.

A gránátalmás/aloe verás testvérével együtt vettem meg még tavaly ősszel: mindkettőnél szimpatikusak voltak a vélemények, nem tudtam dönteni, de mivel szuper akcióban (kb. féláron) voltak, végül elhoztam mindkettőt. Azt próbáltam ki először, és kifejezetten rossz élmény volt, így kicsit fenntartásokkal álltam neki ennek a flakonnak.
Szerencsére ez a sampon annak szinte minden szempontból (állag, illat, hatás) homlokegyenest az ellenkezője, nagyon megszerettem, és azóta akcióban már újra is vásároltam :)

Tetszik az illata, friss, gyümölcsös, ami télen is jólesett, és szerintem nyáron is szeretni fogom, de mivel enyhe, és a balzsam el is nyomja, ha valakinek nem jön be, azt sem fogja szerintem nagyon zavarni. Sűrű, gélszerű állaga van, emiatt egyfelől nem borul a tenyerembe a kelleténél több a flakonból, nem kell óvatoskodni, "megtanulni" adagolni, és ugyanemiatt jól eloszlatható a hajon. Nagyon minimálisan habzik, de a jó oszlathatóság miatt enélkül is jól tisztít és nem is kócol.
Nem önmagában, hanem másik samponnal együtt használtam, így ez lehet, hogy nem túl objektív tapasztalat, de dúsító hatást én nem igazán vettem észre tőle - de nem is bántam, mert bőven kárpótolt, hogy nagyon jól visszafogta a zsírosodást, és még a téli, sapkás időszakban is rendszeresen ki tudtam vele tolni a hajmosást 1, akár 2 nappal is, ami nagy szó zsíros, általában két-háromnaponta mosott hajnál. A most használt samponom észrevehetően jobban zsírosít, alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérhessek ehhez, szerintem egy rendszeres fürdőszobapolc-lakóra leltem benne :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

abicicaaa

2018. március 13.

Vele kezdtem a szilikonmentes dolgokra való atteresemet, és lehet nem is akarok áttérni másra
Illata jó, két naponta mosok hajat, de még második nap is érzem
Habzasa is jó, nekem nem volt vele problémám.
Azt észrevettem hogy korpasodok a használata óta, de az állítólag minden szilikonmentes sampontol így van (nemtudomigaz-e)
És ami a legdurvább hogy engem tényleg dusit. Sok hajam van, de lelapulos, mióta ezt használom sokkal jobb tartása van.
Olcsó és jó is és nemis kivanhatnek többet :D

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Illata jó, két naponta mosok hajat, de még második nap is érzem
Habzasa is jó, nekem nem volt vele problémám.
Olcsó és jó is és nemis kivanhatnek többet :D

maedusa

2018. február 28.

Jó illata van és elég volt egyszer habosítani a hajam. Meg vagyok elégedve, de extrát nem nyújtott eddig.

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Jó illata van, de nekem nem vált be. Biztosan nem veszem újra. Hamar lelapult a hajam, zsírosodott.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

emmike

2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem, remekül habzik, jó az illata, valamennyit még dúsított is. Külön plusz pont nálam, hogy egy szilikonmentes, natúr sampon. Többször újravettem

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

fodorgilda

2017. szeptember 14.

Az illata nagyon finom, de nem túl intenzív, így annyira a hajban sem marad meg.(ami nem annyira hátrány,ha esetleg valakit zavarna az illata)
Az állaga jó, jól habzik, nekem közepes mennyiségre volt szükségem 1-1 mosásnál.
A hajamat kicsit szárította amit még mosás közben éreztem, könnyen összegubancolódik tőle a hajam, de ezt balzsamozással orvosolni lehet.
Dúsító hatást nem igazán észleltem, de picivel kevésbé hullott a hajam tőle.
Kb. 3 hónapig volt elég ez a mennyiség, pedig egy alkalommal 2x mosok hajat és elég hosszú hajam van.
Összességében szerettem, szívesen újravenném később.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Dúsító hatást nem igazán észleltem, de picivel kevésbé hullott a hajam tőle.
Összességében szerettem, szívesen újravenném később.

xndpt

2017. július 29.

Kedvenc samponom. Sok natúr sampont próbáltam, de mindig ehhez térek vissza. Vízzel fel szoktam rázni és akkor jól habzik, nekem balzsam se kell a vékonyszálú hajamra.

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Ribbons

2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.
Az illatát imádtam,narancsos cukorka illat,ami sajnos hajmosás után el is illant.Semmi extrát nem művelt a hajammal,szerettem,de mivel már nem csak szilikonmentes termékeket használok,így mostanában nem veszem újra. :)

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.

Ayase

2017. április 18.

Az illatát szerettem, a hatását annál kevésbé. Nehezen habzott, sok kellett belőle, a hajamat ugyan tisztította, de sokkal nehezebb volt utána kifésülni.(balzsam ellenére is). Ez nyilván a mentességének tudható be, az én hajam pedig nem szereti a szilikonmentes samponokat, de ez egy teljesen szubjektív vélemény. Egynek elment, újra nem fogom venni.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

ducitrening

2017. március 16.

Nem rossz, bar nem is tul jo. Illata, allaga nekem tetszik! Az arahoz kepest szerintem megeri kiprobalni.

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.