KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra dúsító sampon értékes összetevői, mint a papaya- és a bambuszkivonat lágy erőt adnak a hajnak, mangó kivonata pedig lágy védőréteget képez a fejbőrön. A gyökereitől a végekig ápolja, vitalizálja a hajat, és növeli ellenálló képességét. Szilikon nélkül.

Krémmánia Kedvencek a -től
Ribbons

2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.
Az illatát imádtam,narancsos cukorka illat,ami sajnos hajmosás után el is illant.Semmi extrát nem művelt a hajammal,szerettem,de mivel már nem csak szilikonmentes termékeket használok,így mostanában nem veszem újra. :)

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.

Ayase

2017. április 18.

Az illatát szerettem, a hatását annál kevésbé. Nehezen habzott, sok kellett belőle, a hajamat ugyan tisztította, de sokkal nehezebb volt utána kifésülni.(balzsam ellenére is). Ez nyilván a mentességének tudható be, az én hajam pedig nem szereti a szilikonmentes samponokat, de ez egy teljesen szubjektív vélemény. Egynek elment, újra nem fogom venni.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

ducitrening

2017. március 16.

Nem rossz, bar nem is tul jo. Illata, allaga nekem tetszik! Az arahoz kepest szerintem megeri kiprobalni.

ducitrening
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

valaholmessze

2017. február 18.

Sajnos nem vált be. Dúsító hatása maximum annyiban rejlik, hogy eléggé szárítja a hajam, így nem lapul a fejemre. 1-2 nap múlva ez is elmúlik és nagyon zsírossá teszi a hajat. A géles állaga amúgy kifejezetten tetszik és a narancsra emlékeztető illata is. De hiába a jó illat, a jó állag, a natúrsága, ez sajnos nem. :(

valaholmessze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Csillagporocska

2017. február 18.

A boltban ez volt az első sampon, ami a kezembe került. Siettem, gondoltam jól lesz, mivel természetes, szilikonmentes. Egyszer használtam egy Alterra tusfürdőt, az nagyon bejött a száraz bőrömre. Ez a sampon sajnos nagy csalódás volt a tusi után. Az állaga nagyon tetszik, ahhoz képest, hogy természetes sampon, abszolút jól habzik, de a pozitívum számomra ennyi. Iszonyatosan szárított sajnos, a hajam mosás után tele volt bőrdarabokkal, és éreztem is, hogy valami nem oké. Mindemellett irritációt is kiváltott nálam. (Már több természetes sampont is próbáltam, de szomorúan tapasztalom, hogy az én hajamra/bőrömre nem igazán vált be sem ez, sem az Alverde, utóbbi szintén szárított.)

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

zsazsa

2017. január 8.

A mandulásról váltottam erre, de nem kellett volna. Sajnos hamar elkezd tőle viszketni a fejbőröm. Szerintem hamarabb is zsírosodik tőle a hajam. Az árával, illatával, állagával egyébként semmi baj, jól is habzik, így nem is kell belőle sok, de nem fogom újravenni.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

little.shana

2016. szeptember 13.

Én szerettem az illatát és a hatása is tetszett. Szerintem nem tud többet társainál, de ahhoz képest, hogy natúrkozmetikum, ez nem is rossz, és én inkább ezt választom.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

munoom

2016. augusztus 19.

nem annyira jó sajnos.. előtte dr. organicot használtam, mióta áttértem erre, nyugtalan, viszkető a fejbőröm, és a hajam is elkezdett tőle hullani..

munoom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

szzh01

2016. augusztus 15.

Szilikonmentes barátságos INCI-jű megfizethető sampont kerestem, erre esett a választásom. Nagyon bevált, szépen tisztít, még a ricinusolajos pakolást is könnyedén lehozza, mindeközben nem szárítja ki a hajamat, puha és ruganyos tapintású marad. Persze utána balzsamozok, de a meggyötört vékony szálú hajamnál ez alap. Illata számomra kellemes, nem tolakodó. Ja, dúsító hatása az egyáltalán nincs, de nem is várom el tőle - annak ellenére sem, hogy ezzel hirdeti magát. Évek óta Alverde samponokkal próbálkozom, de ez azoknál sokkal jobb. Egyedül a Sodium Coco-Sulfate aggaszt benne, ill a hihetetlenül nagy, pazar hab, ami már kis mennyiség használata közben is keletkezik, nem tudom, nincs-e benne valami csalfaság... 4 és 5 csillag között vacilálok, de megadom a kegyelem 5-öst, mert a használat során nagyon bevált.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Gyevocska

2016. július 6.

Teljesen korrekt kis sampon. Ugyan nem a legtisztább fajta, de alkalmanként ezt használom, ha utazom. Mert amit otthon használok, az sajna literes, nem töltögetem, és nem cipelem. Hajmosó szappannal pedig macera lenne, hisz vihetném az almaecetet is.
A mangó-, bambusz-, papaya ellenére én narancs illatot érzek. Hm? Mindegy is, lényeg, hogy finom, dús hajat kreál. Nyaralás alatt nem érdekel, hány naponta kell mosnom, így nem is számolom, mennyit bír ki vele a fejem.
Lényeg, hogy ne legyen benne szilikon. Csodát nem várok tőle, egy alternatíva időnként, ami nem drága, és bárhol megvehetem.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.