KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra dúsító sampon értékes összetevői, mint a papaya- és a bambuszkivonat lágy erőt adnak a hajnak, mangó kivonata pedig lágy védőréteget képez a fejbőrön. A gyökereitől a végekig ápolja, vitalizálja a hajat, és növeli ellenálló képességét. Szilikon nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emmike

2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem, remekül habzik, jó az illata, valamennyit még dúsított is. Külön plusz pont nálam, hogy egy szilikonmentes, natúr sampon. Többször újravettem

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

fodorgilda

2017. szeptember 14.

Az illata nagyon finom, de nem túl intenzív, így annyira a hajban sem marad meg.(ami nem annyira hátrány,ha esetleg valakit zavarna az illata)
Az állaga jó, jól habzik, nekem közepes mennyiségre volt szükségem 1-1 mosásnál.
A hajamat kicsit szárította amit még mosás közben éreztem, könnyen összegubancolódik tőle a hajam, de ezt balzsamozással orvosolni lehet.
Dúsító hatást nem igazán észleltem, de picivel kevésbé hullott a hajam tőle.
Kb. 3 hónapig volt elég ez a mennyiség, pedig egy alkalommal 2x mosok hajat és elég hosszú hajam van.
Összességében szerettem, szívesen újravenném később.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Dúsító hatást nem igazán észleltem, de picivel kevésbé hullott a hajam tőle.
Összességében szerettem, szívesen újravenném később.

xndpt

2017. július 29.

Kedvenc samponom. Sok natúr sampont próbáltam, de mindig ehhez térek vissza. Vízzel fel szoktam rázni és akkor jól habzik, nekem balzsam se kell a vékonyszálú hajamra.

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Ribbons

2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.
Az illatát imádtam,narancsos cukorka illat,ami sajnos hajmosás után el is illant.Semmi extrát nem művelt a hajammal,szerettem,de mivel már nem csak szilikonmentes termékeket használok,így mostanában nem veszem újra. :)

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Én még régen használtam a szilikonmentes-korszakomban.

Ayase

2017. április 18.

Az illatát szerettem, a hatását annál kevésbé. Nehezen habzott, sok kellett belőle, a hajamat ugyan tisztította, de sokkal nehezebb volt utána kifésülni.(balzsam ellenére is). Ez nyilván a mentességének tudható be, az én hajam pedig nem szereti a szilikonmentes samponokat, de ez egy teljesen szubjektív vélemény. Egynek elment, újra nem fogom venni.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

ducitrening

2017. március 16.

Nem rossz, bar nem is tul jo. Illata, allaga nekem tetszik! Az arahoz kepest szerintem megeri kiprobalni.

ducitrening
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

valaholmessze

2017. február 18.

Sajnos nem vált be. Dúsító hatása maximum annyiban rejlik, hogy eléggé szárítja a hajam, így nem lapul a fejemre. 1-2 nap múlva ez is elmúlik és nagyon zsírossá teszi a hajat. A géles állaga amúgy kifejezetten tetszik és a narancsra emlékeztető illata is. De hiába a jó illat, a jó állag, a natúrsága, ez sajnos nem. :(

valaholmessze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Csillagporocska

2017. február 18.

A boltban ez volt az első sampon, ami a kezembe került. Siettem, gondoltam jól lesz, mivel természetes, szilikonmentes. Egyszer használtam egy Alterra tusfürdőt, az nagyon bejött a száraz bőrömre. Ez a sampon sajnos nagy csalódás volt a tusi után. Az állaga nagyon tetszik, ahhoz képest, hogy természetes sampon, abszolút jól habzik, de a pozitívum számomra ennyi. Iszonyatosan szárított sajnos, a hajam mosás után tele volt bőrdarabokkal, és éreztem is, hogy valami nem oké. Mindemellett irritációt is kiváltott nálam. (Már több természetes sampont is próbáltam, de szomorúan tapasztalom, hogy az én hajamra/bőrömre nem igazán vált be sem ez, sem az Alverde, utóbbi szintén szárított.)

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

zsazsa

2017. január 8.

A mandulásról váltottam erre, de nem kellett volna. Sajnos hamar elkezd tőle viszketni a fejbőröm. Szerintem hamarabb is zsírosodik tőle a hajam. Az árával, illatával, állagával egyébként semmi baj, jól is habzik, így nem is kell belőle sok, de nem fogom újravenni.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

little.shana

2016. szeptember 13.

Én szerettem az illatát és a hatása is tetszett. Szerintem nem tud többet társainál, de ahhoz képest, hogy natúrkozmetikum, ez nem is rossz, és én inkább ezt választom.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.