KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 900 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 14.

Nagyon jó kis olaj! Jó az illata és a hidratálása. Hajra és körömágyra is beválik. Az arcomra elkezdtem csak kevesebbet használni, mert ugyan nem gyulladt, de pici pattanásokat előhoz. Ezért nem nem vonok le neki mert nekem zsíros, érzékenyebb arcbőröm van. A pipetta nagy plusz!
Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

dundicat

2018. augusztus 6.

Nehéz a pattanásos bőrömre normális hidratálót találnom, ezúttal sikerült! Elég laza, vizes krémet használok csak az arcomra, ami nem bánik el a szárazabb részekkel, ilyenkor bevetem ezt az olajat. Egy csepp/alkalom, heti 2-3 nap kb. Szépen hidratál, az arcom beszívja, és pattanásos sem leszek tőle. Az illata nagyon erős, én személy szerint imádom, néha a csuklómra is kenek, és ott szaglászom, de nem kell tőle megijedni, mert nagyon hamar illan. Én beleszerettem, hatás+illat+finom kis csomagolás nálam 5*-ot érdemel:)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Szerettem volna szeretni, de az arcom valamiért nem szerette és mintha pattikat okozott volna. Kipróbáltam az éjszakai krémet is, de vele is így jártam. Jó illata miatt és a hidratáló hatása miatt kap két csillagot. De nekem nem vált be.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Pilence

2018. július 18.

Kivegeztem az elso uveget, megyek is venni egy masikat nagyon megszerettem. A szaraz arcborom szepen beszivja nem marad olajos erzes utanna finom tapintasu lesz a borom tole.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

b5bea

2018. július 14.

Erőteljes illata van, kis mennyiség is elegendő, egy pipetta az egész arcra elegendő, de könnyen adagolható, így nagyon gazdaságos.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Kinleyni

2018. július 12.

Új kedvenc, egy hete használom, de belezúgtam.
Itt olvastam, hogy nedves bőrbe masszírozva bevált, én is így alkalmazom 4-5 cseppet reggel és este krém alá. Nagyon szép a bőröm azóta, ahogy mások is írták, utána élettel teli lesz. Az illatára a párom annyit mondott, hogy olyan mint a szúnyogriasztó, de szerencsére gyorsan elillan.
Ennyiért csodaszer.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Új kedvenc, egy hete használom, de belezúgtam.
Ennyiért csodaszer.

Collien

2018. július 4.

Nagyon nagy kedvenc, most vettem meg a második üveggel. Esténként fürdés után szoktam bekenni vele az arcomat, reggelre pihe-puha lesz. Az illata is tökéletes és nem mellesleg bio termék. Megjegyzem, nekem száraz a bőröm. Próbáljátok ki, az ára is megfizethető!

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

123456789k

2018. június 27.

Meg tizen evesen kentem az arcomra es nagyon szerettem pedig meg akkor nem is tudtam h pontosabban mire is jo es mi van benne de most hogy tudom ujra hasznalni fogom

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

niki526

2018. június 19.

Alapvetően egy szérumot kerestem, amit este elkenhetek az arcomon, kicsit "home spa" érzést keltve, és ezt a terméket választottam. Az illata megnyugtató, a kiszerelése is teljesen praktikus. Heti 1-2x használom arcápolás lezárásaként, pár cseppet eloszlatva az arcomon. Nem rögtön szívódik be, de kis idő elteltével puha és ápolt lesz a bőröm. Csodát nem tett, de alapvetően teszi a dolgát.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

zsoficc

2018. június 18.

Már a 3. üveget használtam el. Igazából nem tudok sokkal többet hozzáfűzni, mint amit előttem már sokan leírtak. Szerintem is tökéletesen teljesít ár-érték arányban, rengeteg ideig elég, isteni illata van, naturkozmetikum, és nálam reggelre garantált a puha bőr. Én azoknak akik még nem ismerik azt ajánlom, hogy vegyenek egyet hiszen nagyon olcsó és ahogy olvastam a kommenteket ártani senkinek se ártott , nincs mit veszíteni és lehet te is annyira beleszeretsz mint én. Nálam mindig van mostmár belőle itthon.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!