KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően
Ár: 1000 Ft , Eladó: concoka
Állapot: 3-szor egy cseppet használtam, Helyszín: Veszprém, fizetés: Fizetés banki átutalással,postával küldöm,vagy személyes átvétel

Yeticica

2018. január 21.

Nagyon lelkesen kezdtem hasznalni fel eve. Aztan 2 het utan egyre tobb piros miteszer/pati jott ki az arcomon, ami velem meg kamaszkoromban sem fordult elo. Miota nem hasznalom, elmultak.
Kezre elkenegetem.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Kezre elkenegetem.

jkrisztie2

2018. január 17.

Tényleg sima és bársonyos, finom lesz tőle a bőröm, nem sokkal utána pedig a nappali krémemet használom! Zuhanyozás után pedig csodát tesz a kiszáradt bőrrel! Az illata isteni! Csak 15 ml, de nagyon kevés kell belőle egyszerre! Főleg ilyenkor télen ajánlom!
Természetes összetevők, nagyon megéri az árát!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Természetes összetevők, nagyon megéri az árát!

Nikolaj

2018. január 17.

2017. május 24:
1 hónapja használom reggel és este, bár néha napjában 3x is bekenem az arcom, dekoltázsomat. A 15 ml-es kiszerelés elég praktikus, napi 2-3 használattal 2 hónapig biztos elég lesz. Akciósan vettem 1000 forintért, de az eredeti árán is ajándék.Nagyon elégedett vagyok a hatásával, remekül kiegészíti a hidratáló krémemet (kiehl's pure vitality). Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos-zsíros érzetet, nagyon kellemes illata van. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

2018. január 17:
Már a harmadik alkalommal vásárolom újra. Teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. Reggelente szoktam a hidratáló krém alá használni, nagyjából 2 csepp elég is. Nagyon szép dewy finishű lesz tőle az arcom. Hajvég ápolónak is tökéletes, a hajamban egészen a következő hajmosásig érezni lehet halványan az illatát. A testápolómba is szoktam cseppenteni, nagyon jól felturbózza azok hatását.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

2017. május 24:

2018. január 17:

Orsi0401

2018. január 12.

Sokadik üveggel veszem már, mert a 15 éves kamasz fiam is kezdi használni, és anyukámat is rászoktattam :) Kombinált bőröm ellenére is nagyon szépen rendben tartja a bőrömet, igaz, csak éjszakára kenem fel, (vmilyen hidratáló arckrém kíséretében) de reggelre szépen kisimít. Az illata kicsit erős volt kezdetben, de ez számomra elenyésző tényező, ha látom a többi jó tulajdonságát. Több arcolaj kipróbálása után már csak reménykedni tudok, hogy egyhamar nem vonják ki a forgalomból, mert az eddigi arcápolóimat tudom nélkülözni, de ezt nem szeretném, ezért általában kettesével vásárolom :)

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

victoriaasz

2018. január 9.

Kezdeti jó eredmények után ma már szinte semmi hatását nem látom. Most használom a 2. üveggel. Az elsőt tavaly télen kezdtem használni, de mivel nagyon kevés kellett belőle, lassan fogyott, tavasszal pedig még kevesebbet használtam, így még nyár után is volt az üvegben kb 1/3, amit viszont nem éreztem már frissnek, ezért kidobtam és most télre újat vettem. Most nem látom azt a hatást amit akkor tapasztaltam amikor elkezdtem használni az elsőt 1 éve - lehet megváltozott az összetétel? Ezután nem újravevős.

victoriaasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

bvera997

2018. január 7.

Imádom! Én mondjuk az előttem hozzászólókkal ellentétben reggel használom a hidratálóm előtt. Gyönyörűen beissza a bőröm, egészséges fényt ad neki és pihe-puha lesz:) Nyáron nem mertem bevállalni a kombinált bőrömmel, de télen nélkülözhetetlen számomra. Felváltva használom aloe vera olajjal (azt akkor, amikor extra száraznak érzem a bőröm), és egyre jobban beleszeretek. Biztosan újraveszem!
Azért mellékesen megjegyzem, hogy a parfümöt igazán kihagyhatták volna belőle, de az áráért megbocsátom.

bvera997
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

beautygirl80

2018. január 4.

Az egyik legnagyobb kedvencem! Nagyon könnyen felszívódik, akár reggel is használhatom. Ez volt az első arcolaj, amit használtam, azóta teljesen rájuk kattantam.

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

candus

2018. január 2.

Nagyon szereti a bőröm, pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire szüksége lesz rá (kombinált bőr). A pipettás kiszerelést imádom, megkönnyíti a használatát és könnyű adagolni is. Het 2-3x használom, gyönyörűen balanszba hozza a bőröm.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Pomi

2017. december 21.

Nagyon király cucc, jól hidratál és szépen feltölti az arcom. Hiába a kevés alvás, az tuti hogy kisimultabb pofival ébredek mint más kencékkel. Nappalra valóban nem ajánlott, de egy cseppet azért felviszek a hidratálóval alapozás előtt, annyit még elbír az arcom. Nem okoz irritációt, az ára is rendben van, és bár egyáltalán nem neszesszer barát (az előző üvegcse tartalma kifolyt benne) ezért nem vonok le csillagot.

Pomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

kittuska95

2017. december 19.

Szó szerint csodaszer! Gyönyörű lesz reggelre a bőröm tőle :)

kittuska95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

Szó szerint csodaszer! Gyönyörű lesz reggelre a bőröm tőle :)

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!