KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. június 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 1200 ft , Eladó: szanaci
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: személyes átvétel
Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően

LauuKovacs

2017. július 19.

Még csak pár napja használom és ez valami eszméletlen!! Nem hagy zsíros érzetet, nagyon jó és kellemes az illata, hamar beszivja a bőröm és puhává teszi :) ha elfogy újra veszem, az adagoloja is külön tetszik. Néha krémmel szoktam keverni és úgy is jól működik. A pattanások pedig eltűntek az arcomrol nem tudom ettol-e de valószínű :D

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Sebibarbi

2017. július 19.

Szerettem volna egy arcápoló olajat kipróbálni, az itteni vélemények alapján figyeltem fel rá. Az illatát és a kiszerelését is nagyon szeretem, mind a kettő különleges. Nappalra sok, ezért éjszaka használom, az aktuális éjszakai krémemmel keverem össze és viszem fel az arcomra, nyakamra, lehúzogatva a dekoltázsra is.Tavasszal vásároltam, szinte minden este felkentem lefekvés előtt. Reggelre úgy néztem ki mint akit kivasaltak, nagyon puha és kisimult volt az arcbőröm. Egy két cseppet szeretek használni, mert ha annál többet viszek fel, nagyon nehezen vagy nem is teljesen szívódik be reggelre. Ebben a nagy melegben viszont sajnos nem tudom használni, zsírosodásra hajlamos bőrömnek túl "nehéz". A szemem alatti kezdődő ráncocskákra, táskákra egy csodaszer!!

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Csirip74

2017. július 18.

A balea aqua krémem alá használom, egy két cseppet reggel és este. Az illata kicsit furi, lehet hogy zakkant vagyok, de gyomirtóra emlékeztet. Ettől függetlenül a hatásával meg vagyok elégedve. A másik alverde arcolajat is ki fogom próbálni. Csak az illat miatt vonok le csillagot.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

fairynorah

2017. július 18.

2 (vagy 3??) évnyi kerülgetés után (nem szeretem a rózsa illatot) csak megvettem, mert a pompom-os olajok nagyon felkeltették a figyelmem, de nem tudtam, hogy a bőröm szeretné-e ezt az àllagot, így jó kis olcsóbb alternatívának tűnt tesztelésre 😃 èjszakára használom vizes arcbőrre pár cseppet (semmilyen más krém nincs alatta-felette) és reggelre pihepuha az arcom 😊 az illatát meg lehet szokni, bàr nem is viszem fel nagyon töményen, fiatal(os) a bőröm még szerencsére hozzá. Én a hűtőben tartom végül, nehogy rám avasodjon véletlenül 😅 mert így, pár csepp/nap biztos, hogy sokàig elèg lesz.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

vadaszokutambolkotrodj

2017. július 15.

Nem sokat vártam tőle,mert hiába száraz a bőröm,valahogy az olajokat sose szívta be rendesen,nem láttam eredményt.De a jó vélemények alapján adtam neki egy esélyt. Milyen jól tettem :)
Már egy ideje a vendéglátás csodás világában dolgozom,viszonylag sokszor éjszakázom.Olyankor sminklemosás után elengedhetetlennek tartom,mert ugye az éjszakai élet az egyik legnagyobb ellensége a bőrnek.Szerencsére nem dohányzom és jóformán csak vizet iszok,szóval 30 fele robogva is max 24nek néznek:D De hogy ez sokáig így maradjon,muszáj valami pluszt adni a bőrömnek és ez a kis csoda tökéletes szerintem.
Éjszakára szoltam bekenni az éjszakai krém után.Reggelre kisimult pihe puha arcbőrrel kelek.Sminkmentes napokon a szemránc krémemhez és a nappali krémemhez is szoktam keverni,hadd tegye a dolgát :) Néha a körmeimet is kezelem vele plusz a kézkrémembe is kevetem,de szerintem bármihez adva lehet használni.Elég sokáig kitart,árban is nagyon jó.Biztos,hogy újra fogom venni,de most megnézem,mit tud a barátnője,a nagyon érett bőrre ajánlott olaj.

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Mankaffe

2017. július 9.

Este szoktam használni, mivel elég nehezen szívja be a bőröm pedig nem viszek fel nagy mennyiséget. Nagyon jól ápol, reggelre pihe-puha és egyenletes friss arcbőrrel kelek. Én az illatát kifejezetten kedvelem. Nagyon sokáig elég még így is, hogy testápolóba keverve is használom. Ár-érték arányban szerintem a legjobb!

Mankaffe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

csizmadiacinti

2017. július 7.

Masszázshoz, testápolóként használom, az arcom alapvetően zsíros, oda nekem sok. Az illatát szeretem nagyon, irritációt még sosem okozott.

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Edina1015

2017. július 7.

Elsődleges célom, hogy az arcbőrömet visszavarázsoljam egészséges állapotára és megelőzzem a bőröregedést. Áttértem a naturkozmetikomkra, mert a szuperjó reklámos krémek rendesen megviselték. Az Alverde krémjeimhez választottam ezt az olajat. Még az ismerkedésnél tartunk. Este használom krémezés előtt. Az illata valóban vad :D, de nem is amiatt vettem. Szépen beszippantotta a bőröm, érezhetően ápol és várom néhány hét múlva milyen tapasztalatokkal gazdagít.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Lumy

2017. július 7.

Az lett amitől féltem...rendkívül irritálja a bőrömet. Nagyon szárít és felvitel után az egész arcom kipirosodik, ég. Az illata is tömény, ami általában nem szokott zavarni, de sajnos ez már nekem is túl erőteljes.

Lumy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Niki03

2017. július 2.

Félve vettem meg, mert egyébként kombinált a bőröm, de mivel sikeresen leégtem, kellett valami nagyobb ágyú, hogy rendbe tegye a hámló arcomat. 2 nap használat után az arcom nem hámlott és nagyon megszerettem ezt a kis olajat. Száraz bőrűeknek csodás segítség lehet, de kombinált/zsíros bőrűeknek is adódhat olyan, hogy hasznos társává válhat. Téli hónapokban is csodaszer lesz úgy érzem :) Akciósan az ára is baráti (1099 Ft), a csomagolása rettentően aranyos és könnyen használható, az illata kellemesen rózsás.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!