KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. június 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően
Ár: 1000 Ft , Eladó: concoka
Állapot: 3-szor egy cseppet használtam, Helyszín: Veszprém, fizetés: Fizetés banki átutalással,postával küldöm,vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

deezsina

2017. szeptember 20.

Hámlasztó mellé ajánlotta egy ismerősöm, hogy kezdjek el erősen hidratálni, amire pl egy olaj tök jó megoldás lehet, mondta hogy nem kell tartanom tőlük, nem okoz majd problémát. A haza polcokon a legtöbb arcra való olaj érett bőrre való, azt még nem akartam beszerezni, szóval megtaláltam ezt a terméket egészen jó árban.
Nem csalódtam azóta, elalvás előtt viszem fel a tiszta arcbőrre, utána a hámlasztót, reggelre nagyon baráti, kisimult arcbőrt eredményeznek együtt. Nyoma sincs zsírosságnak, eltömődött pórusoknak, ezektől tartottam leginkább az olaj jelleg miatt. Kíváncsi leszek ez a kombó segít-e a homlokon megjelenő illetve a nevetőráncok halványításán.
Valószínűleg folytatom ezt a rutint egy ideig.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Valószínűleg folytatom ezt a rutint egy ideig.

Debreczeni

2017. szeptember 19.

Párszor használtam, de nekem nem tetszik az illata. Kicsit gagyi hatása van, mintha ragadna és csúszna egyszerre. Átváltottam argánolajra és az teljesen jó.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nikuci

2017. szeptember 19.

Update
Még mindig csillagos ötös! Nyáron nem használtam mert elfogyott, és hiányolta is az arcom! Most újra vettem egy üvegcsével és az első használat után meg is dicsértek hogy de kisimult vagyok, ( smink nélkül) hogy mennyivel élettel telibb az arcom. Nivea krémezés elött használom, és mégegyszer nem követem el azt a hibát hogy kimarad a napi rutinbol! :) erre a termékre tényleg lehet azt mondani hogy egy tuti csodaszer! :)

nikuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Update

Bog

2017. szeptember 7.

Update: Már majdnem elhasználtam egy üveggel és imádom! Közben kipróbáltam más arcolajokat is, de mondhatom, hogy ez a legeslegjobb! Olyan szépen feltölti, élettel telivé varázsolja az arcom, mintha valami csodaszer lenne! Nyáron hanyagoltam egy kicsit, a nagy kánikulában nem vágyott a bőröm olajra. De meg is viselte a bőrömet a hiánya. Most kezdtem el újra használni napi szinten 1-2 hete és már látom is az eredményét! Nálam marad a repertoárban, és legközelebbi DM látogatásomkor veszek is egy új üvegcsével!

Még csak néhány napja használom, de nagyon szeretem! Régebben is használtam arcolajat a problémás bőrőmre a Hauschka-tól, akkor tanultam meg, hogy a zsíros/kombinált bőrt nem szárítani kell, hanem egy megfelelő arcolajjal visszaállítani az egyensúlyát.
Most 30 fölött sajnos már kezd nyomothagyni az arcomon az idő, így újra képbe kerültek az olajak. Az itteni vélemények és az ára miatt vettem meg, mert gondoltam, ha nem jön be, ne legyen nagy pénzkidobás. Hát ez nem az! Isteni! Nekem nagyon szép lesz a bőröm tőle. Egyenlőre nám látom, hogy a ráncokon segítene, de hogy élettel tölti meg, az biztos! Olyan szép egészséges kinézete lesz a bőrömnek tőle, hogy már első használat után is kimerészkedtem alapozó nélkül az utcára! Nagyon szuper! Az illatát pedig én imádom! Igazi bio illata van! :-)
Nagyon kiadós, szerintem sosem fog elfogyni! Este 3 cseppet teszek az éjszakai krémem alá. Reggel, csak akkor használom, ha nem alapozok, mert félek, h az alapozó nagyon átzsírosodna tőle. De ha nem alapozok, akkor egy cseppet keverek a megszokott nappali krémembe.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Merengo95

2017. szeptember 7.

Még soha nem volt arcápoló olajam,de katasztrofálisan sok mitesszerem van no meg kráter nagyságú pórusaim,így a hidratáló krém helyett muszáj voltam valami mást keresni,ami kevésbé tömíti el őket.. Akció nélkül 1100-ért vettem a DM-ben,de vagy egy óráig kerestem a polcokon,mert nagyobb kiszerelésre számítottam. Már egy hete használom,de nekem elmaradt a csoda. Ugyan a bőröm nem húzódik,de nem is érzem annyira puhának és hidratáltnak,mint egy krém után.Sem kisimultság,sem ragyogás, semmi.:( A rózsát meg különösen utálom,így az illata is eléggé kiborít,de ezért még nem fogom lepontozni. Elhasználom,aztán meglátom,h újra vegyem-e.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

pastamami

2017. szeptember 4.

Imádom! Szuper összetevők, könnyen használható, csodás hatás. Puha bőr, nem túl zsíros, könnyen felszívódó állag. Alap darab. Csakis 5-ös! És az ára?!!!

pastamami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Nagyon nagyon imádom! Km-es vélemények hatására vettem meg, és nagyon jól tettem, sosem gondoltam volna,hogy az enyhén zsíros bőrömmel ilyen szépen tud együttműködni. Este felkenek kb.4 cseppet,reggel gyönyörűen puha az arcom. Az illata kicsit erős, de nekem nagyon tetszik. Mindenképpen újraveszem, az ára is teljesen rendben van.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

ohvss

2017. augusztus 25.

Illat az van, de hatas nem nagyon. A nagyon szaraz boromre kerestem olajat a dm-ben. Mivel ez volt az egyeduli a polcon gondoltam hmmmm ez jo lehet, mar sokan felszedtek. Aha, gut, egy fel napig zsiros lesz tole az arcod es ez a fake rozsa illatt nagyon kiakasztott :)) neha Bulgariaban ereztem magam a hasznalata kozben..

ohvss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 7.

Addig nézegettem itt, amíg 50%-os Joy kuponnal beszereztem. És nem bántam meg! Fantasztikus, még úgy is, hogy alapból zsíros bőröm van. Erős az illata, de nekem tetszik. Most, hogy jönnek az őszi-téli hideg napok a bőröm nagyon szeretni fogja. :)

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Barbesz24

2017. július 31.

Az itt olvasott sok pozitív vélemény hatására vettem meg, és tényleg egy két drágább arcápolási terméket simán maga mögött hagyott! Éjszakai arcápolás részeként használom, és reggelre valami csodát művel a bőrömmel! Puhává, kisimultá és ragyogóvá tesz, csak ajánlani tudom!

Barbesz24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!