Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

nikyptk

2019. február 12.

A napokban rájöttem, hogy ez a legtökéletesebb arcápoló a számomra. Sajnos mindig elcsábítanak az aktuálisan hype-olt termékek de mindig visszatérek ehhez a kis csodához, hogy rendbe hozza azt amit azok tönkretesznek. A legtöbb krémtől pattanásos leszek, emellett az orromon elég makacs mitesszerekkel is meg vagyok áldva. Szerencsére ez az olaj 1-2 nap alatt lehúzza a pattikat, megfelelően hidratálja a bőröm, a szemem alatti részt is szépen feltölti, illetve mintha a mitesszereimmel is kezdene valamit. Azt hiszem itt az idő, hogy örök hűséget fogadjak neki! :D

Up!Up!Up! Helyesbítek, nem mintha kezdene valamit a mitesszerekkel, hanem ki is nyírja őket. Most elhagytam minden más arcápolási terméket (kivéve heti 1 arcradír), és mostmár biztosan állítom, hogy ez a kis csoda tünteti el a makacs kis fekete pöttyöket. Hurrá! Végre nem küzdök se mitesszerekkel, se pattikkal. Köszi Alverde. :)

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Honeyhair

2019. február 6.

Ahogy öregszem, egyre nagyobb barátságban vagyok az olajos textúrákkal, úgyhogy a száraz, vízhiányos, feszülésre hajlamos bőrömre tudatosan kerestem valami ilyesmit, amit télen kiegészítésként használhatok az arckrémek mellé. Az összetevőlista és a krémmániás vélemények alapján emellett döntöttem. A több mint két hónapos napi használat tapasztalatai nálam egyértelműen pozitívak. Elég nagy mennyiséget használok (alkalmanként úgy fél pipettával), mert az egy-két csepp nálam annyi, mint a semmi, több kell, hogy érezzem is a hatását. Hamar beszívódik, nem okoz pattanást, az éjszakai arckrémemmel is jó barátok, a hatása pedig nagyon is érezhető, látható. Eleinte reggel is használtam, nappali krém alá, de ezzel felhagytam, mert a smink tartósságának nem tett jót, így mostmár csak éjszakára alkalmazom. Nekem nagyon bevált, a bőröm sokkal szebb, puhább, nyugodtabb, mióta használom.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

dorakrem

2019. január 26.

Arcra nekem túl sok, valószínűleg a bőrömmel van probléma, kombinált de inkább zsírosba hajló időnként, ezért testre használtam el, nagyon szeretem az illatát.

dorakrem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

exhocmomento

2019. január 15.

Joy-napokon vettem, eredetileg azért, mert a normál-zsíros kombi bőrömön megjelent pár kis száraz folt, amit a BB krém/alapozó csúnyán kiemelt. Ezt a kis olajat választottam a kezelésükre. Egyetlen csepp elég erre a pár kicsi területre (még sok is, de egy cseppnél kevesebbet nem tudok adagolni). Hagyom olyan 20 percet dolgozni, aztán lemosom. Rajta sosem hagyom, mert nem tud rendesen beszívódni, lévén kombinált a bőröm: sok neki, még akkor is, ha néha száraz foltokat produkál. De ez a felteszem-kicsit hagyom-lemosom hármas tökéletesen bevált, a szárazságok szépen eltűntek.

A napokban azonban egy másik felhasználási módba is belekezdtem. Először is, a tényállást tisztáznom kell: problémás arcbőröm van. Vastag, ellenálló, nagyon hajlamos mitesszerre és zárt komedókra (whitehead), a homlok-arc-áll területen szeretnek pattanások élősködni, mindemellett T-vonalban erősen zsírosodó és tág pórusú. Augusztus óta tudatos bőrápolásra váltottam, és rengeteget, tényleg rengeteget javult a helyzet. Ugyanakkor az államról és legfőképpen az orromról lerobbanthatatlanok a mitik. A nózi a legkritikusabb terület, szemberöhögi az AHA-t, a BHA-t, a TO niacinamide+cink szérumát és csurig van mittyókkal. De úgy, hogy ha egyik este kinyomkodom, másnap estére megint ott dajdajoznak. Nem viccelek, nem túlzok, akár minden nap nyomkodhatnék. Genetika, apukámnak ugyanilyen.

Gondolom, sejtitek, mi fog következni: elkezdtem ezt a terméket az orromon használni. Történt ugyanis, hogy Judit az egyik Skinsmart csatornás videójában megemlítette, hogy az olaj oldja az olajat. Erre felkaptam a fejem, és utánaolvastam. Kiderült, hogy vannak olyan olajok, amiket kifejezetten ajánlanak pattanásokra-mitesszerekre. Tudom, ez szembemegy az ösztönökkel. Az enyémmel legalábbis szembement, hogy az arcom legolajosabb területére önszántamból kenjek fel egy olajat... de az a nagy helyzet, hogy működik.

A jojoba- és mandulaolajat kifejezetten ajánlják zsíros bőrre is. Sőt! Egy felületen azt olvastam, a jojobaolaj kifejezetten mitesszerellenes csodaszer. Ha megnézitek, ennél az Alverdés kis terméknél is a jojoba és a mandula az INCI két első összetevője, ezekből van benne a legtöbb. Szerintem ez a titok.

Ugyanolyan lemosós technikát alkalmazok az orromon is, mint a száraz részeknél tettem: felkenegetek egyetlen cseppet az egész nózira, kb. 20 percet ott hagyom, aztán lemosom. És láss csodát, nemcsak pihe-puhi és hidratált, de tisztább is. Az olaj ellentűzként lép fel a faggyúval szemben. Nya, nyilván ne azt képzeljétek el, hogy kiretusálódott az orrom. Még mindig mitis, de nem olyan látványosak a kis rohadékok, és ha megnyomom, kevesebb trutyi jön ki. Jóval kevesebb.

Folytatni fogom ezt a módszert, és ha az eddig leírtaknál nagyobb eredményt is sikerül elérnem, akkor jövök update-elni.

Magának a terméknek 4 csillagocskát tudok csak adni a meglepően sok illatanyag miatt. Nagyon-nagyon finom aroma, tényleg az, meg tudnék benne fürödni, de a parfüm nem tesz jót a bőrnek. Viszont pénztárcabarát, (tudtommal) cruelty-free és igen hatásos.

Mindenképp elhasználom, de a parfümössége miatt szerintem nem fogom újravenni, hanem beszerzek majd egy tiszta jojobaolajat. :)

Up-up-up: No hát mitesszer-ügyileg a helyzet változatlan: csúcs kis kiegészítő kezelés, ahogy fentebb részleteztem, de önmagában a csodát nem ettől kell várni. Viszont elkezdtem szemkörnyékápolónak is használni, és szuper. Extrapici mennyiséget viszek fel, fölé hidratálókrémmel, de anélkül is jó. Az illatanyagok ellenére sem irritál, és nagyon szépen feltölti a kis szembőrt. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

anitah123

2019. január 9.

Nagyon szeretem hidratálóval keverni, amikor egy plusz ápolásra van szüksége a szárazabb állapotában lévő bőrömnek. Olcsó, az illatával sincs bajom, bár nem szeretek illatos dolgokat kenni az arcomra, de ez nem okozott gondot és pattanásokat. Kicsi is elég belőle, öt csillag.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Dilibogyo

2019. január 8.

Most a téli időszakban hetente 2-3 alkalommal használom esténként. Önmagában nagyon nehezen szívódik be, viszont az arckrémemhez adok 1-2 cseppet és úgy viszont nagyon szépen beszívódik.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

tomkogy

2018. december 25.

Télen nagyon szeretem ezeket a tápláló, ápoló olajokat. Alá vizesebb esszenciákat kenek. Mivel nem sminkelek minden nap, reggel is használom, mire beérek dolgozni, felszívódik maradéktalanul. Smink alá is nagyon jó, de figyelnem kell rá, hogy a szem környékét lealapozzam, mert elkenődhet a szemsmink. Viszont ragyogóbbá teszi az alapozást, ez által a sminket, ami száraz bőr és bizonyos kor után előnyös. Érdekes, hogy többen panaszkodnak az illatára, amit alig érzek, pedig szívesen vennék kicsit intenzívebb rózsaillatot.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

vkata96

2018. december 24.

Eddig 3-4-szer használtam, de még nem tudom eldönteni, hányadán állok vele. Csak éjszakára használtam mindig, és nekem egyáltalán nem issza be a bőröm. Reggelre persze már nem érzem, de nem tudom eldönteni, hogy a bőröm szívta be vagy a párnahuzat... Pattanásaim mindig szoktak kijönni, de talán most picivel több, szerintem emiatt. Én erre már nem mertem éjszakai krémet kenni, mert így is tocsogott tőle az arcom fél óra után is, pedig csak 2 cseppet oszlattam el. Ezt azért furcsállom, mert most kifejezetten száraznak érzem a bőröm a nagy hidegben, szóval nem tudom. Lehet, hogy csak heti 1-2x kellene vele próbálkoznom. Egyébként az illata engem nem zavar, szerintem kellemes. Továbbra is kísérletezni fogok vele.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Györgyusz

2018. december 19.

Ha már ennyien használják, csak kipróbálom én is...
Nekem enyhén szólva sűrű olaj, nehezen tudom elosztani önmagában. 1-1 cseppet teszek a szárazabb részekre, aztán rákrémezek nem minden nap persze. Nem okozott pattanást.
Újra nem veszem, mert ehhez a művelethez én túl fáradt vagyok esténként. :)

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Ha már ennyien használják, csak kipróbálom én is...
Újra nem veszem, mert ehhez a művelethez én túl fáradt vagyok esténként. :)

adi99

2018. december 17.

Már egy ideje használom, alapozóba szoktam keverni egy cseppet. Nagyon finom az illata, kicsit folyós és szebben mutat tőle az alapozóm.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!