KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 900 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

zorica85

2018. október 5.

Amint bejött a hideg elkezdett iszonyú tempóban kiszáradni az arcbőröm a hidratálókrém ellenére. Úgyhogy gyorsan megvettem ezt az olajat, mert már egyébként is régóta szemeztem vele. Az illata tartott vissza, de szerencsére nem rózsa, hanem inkább citrusos illata van. 3 csepp épp elég, este használom arcmosás után nedves bőrre, hamar beszívódik. Az 5 csepp már sok volt, egyszer kicsit túlzásba estem. :D Ezer évre elég lesz, így nagyon megérte.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Szuper hogy egy ilyen szinte luxus szint terméket ilyen kevés összegért lehet beszerezni, ugyanis nagyon jó összetevői vannak, isteni az illata és az állaga, télre szinte kötelező. Nem csinál csodát, de helyesen alkalmazva (!!) nagyon jól fenntartható vele az ápolt, hidtratált bőr.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Timi2424

2018. szeptember 27.

Eszembe nem jutott volna olajat kenni az arcomra, csakis az itteni rengeteg jó vélemény miatt tettem egy próbát. De velem elszaladt egy kicsit a ló, kipróbáltam a kezemen, a lábamon. Húúú, egyelőre imádom. Esti kis rituálénak tökéletes, hetente 3-4 szer, pici zsíros érzet marad utána, de reggelre már csak a pihe-puha bőr. Az illata számomra nem kellemes, de pár használat után már egész finomnak érzem, valószínű összekapcsoltam a finom hatásával. Ennyi pénzért egy próbát mindenkinek megér, annyira remélem, hogy egy pár hét múlva is barátnők maradunk.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Orchydea

2018. szeptember 26.

Nagyon szerettem volna megszeretni az itteni sok jó vélemény alapján, de nekem kis pattanásokat okoz és annyira az illata sem jön be.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

RekaDora

2018. szeptember 22.

Vizes borre szoktam felkenni, teljesen beszivja a borom, nem irrital, nem csip, fincsi az illata, vegan, termeszetes osszetevokbol van, megerdemli az 5 csillagot.

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Cosza

2018. szeptember 14.

Puhít, hidratál, de nem zsírosít! Fürdés után éjszakára szoktam felkenni, így nekem nagyon bevált.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

BRebi

2018. szeptember 14.

Az biztos, hogy ettől a terméktől sokkal egyenletesebb bőrképet kapunk, ez főleg a szem környékén észrevehető. Puhítja a bőrt, azonban nekem kisebb miteszereket okozott, ezért nem adhatok neki 5 csillagot. Szemkörnyék ápolónak megfelel!

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

evasimonyi

2018. augusztus 26.

Nagyon jol puhitja a borom, es eleg belole par csepp is. Az illata is finom, de nem szivja be a borom olyan gyorsan, kb 10 perc. Az arcomra hasznalom reggel smink elott 10 perccel hogy az alapozo felkenesekor mar puha legyen a borom.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

beautyfanrb

2018. augusztus 24.

Az itteni vélemények buzdítottak a vásárlásra és nagyon nem bántam meg. Az illata isteni, nagyon szépen hidratál és a kiszerelése is 5*.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 14.

Nagyon jó kis olaj! Jó az illata és a hidratálása. Hajra és körömágyra is beválik. Az arcomra elkezdtem csak kevesebbet használni, mert ugyan nem gyulladt, de pici pattanásokat előhoz. Ezért nem nem vonok le neki mert nekem zsíros, érzékenyebb arcbőröm van. A pipetta nagy plusz!
Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!