KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően
Ár: 900 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kispitypang

2018. április 21.

Kevés dolog van, ami nálam csodaszer számba megy, de ez az olaj igen!
Zsíros bőröm van, mégis elkezdtem olajokkal kísérletezni. Egyrészt mert bőven szükségem van már a ránctalanításra, másrészt pedig mert rájöttem, hogy minél jobban hidratálom a bőrömet, annál kevésbé kezd el zsírosodni. Egy hasznos tanács minden zsíros bőrű fiatalnak, minél jobban kiszárítjuk a bőrünket, remélve, hogy így kevésbé lesz zsíros, az csak annál több olajat fog termelni. Én 25 éves korom után tanultam ezt meg.
De visszatérve ehhez az olajhoz. Arctisztítás után, arckrémezés előtt, vizes bőrre kenek szigorúan 1-2 cseppet. Utána legalább 5-10 percet kellett várni, hogy beszívódjon. Nagyon tömény, sűrűbb állagú olaj. Beszívódás után a bőröm olyan, mintha kifeszítették volna. (Mindig úgy képzeltem, hasonló hatása lenne a botoxnak is, csak erősebb, bár ezt valószínűleg sosem tudom meg.) Elképesztően feszes, sima bőr marad utána, nem találok rá szavakat, mennyire jó.
Barátnőmnek is ajánlottam, ő dermarollerrel használja, és nagyon elégedett az eredménnyel. Azt mondta, már az első használat is nagyon látványos volt.

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Kevés dolog van, ami nálam csodaszer számba megy, de ez az olaj igen!

ancsika678

2018. április 19.

Nagyon tetszett a kiszerelése, hatása. Télen használtam, 2 üveg fogyott el, viszonylag gyorsan. Viszont elég intenzív volt az illata.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 4.

Nagyon tetszik a pipettas adagolo, hamar ki lehet tapasztalni, hogy mennyi eleg a termekbol. kellemes illata van, bar engem abszolut nem emlekeztet rozsara😄 estere szoktam felvinni egy vizes alapu hidratalo kremmel, nekem igy tokeletes a vegeredmeny:) nappalra nem hasznalnam, mert nekem amint felviszem kifenyesiti a borom (ez reggelre teljesen elmulik egy sima arcmosas utan)

doriarany
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 4.

rudita

2018. március 22.

az illata nagyon finom... vizes arcborre viszem fel...nagyon konnyen kezelheto...estere szoktam felvinni....masnap nagyon puha tole a borom.
Nem neheziti el a boromet. Kellemes.
Az adagolo nagyon praktikus. ajanlom kiprobalni.

rudita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Nem neheziti el a boromet. Kellemes.
Az adagolo nagyon praktikus. ajanlom kiprobalni.

Dorkyi

2018. március 22.

Nagyon finom az illata. Számomra a hatása kicsit gyenge, nem elég tápláló az extrém száraz bőrömnek, de szívesen használom. Az ára is teljesen korrekt. Egy-két cseppet néha kevertem az alapozómhoz is, sokkal könnyebben dolgoztam így el.

Dorkyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

ancsa53

2018. március 17.

Függő vagyok, imádom :) a második üveget használom. Először egy kicsit paráztam, mert kombinált/zsírosodásra hajlamos a bőröm és féltem, hogy ront a helyzeten és tiszta ragya leszek, de nem..kicsit sem :) Sőt, amikor elkezdtem használni még pattanásos voltam és a piros foltokat is szépen meggyógyította.

ancsa53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Eria

2018. március 17.

Kedvenc termékem a gyártótól. A pipettás adagolás nagyon ügyes, kis gyakorlással az ember rájön mennyi kell az arcára és ezzel pontosan adagolható.
Kiürült termék pipettáját használtam már kutya sebének peroxidos fertőtlenítésére is, szóval kincs ez a megoldás.
A termék illatos, szeretnivaló, bár meglepődve nézem itt az összetevőket. Annyira nem szép, mint emlékszem..
Az olaj jól beszívódik, de vattakorongos áttörlésre is jó, alkalomszerüen hajpakolásnak is használom. Illata hajban tartósabb.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

matekinga

2018. március 15.

Up.: Le kell pontoznom. Mitesszereket okozott.

Nem is tudom, mit kéne mondani róla. Maga a termék jól működik, bár nem szívja be gyorsan a bőröm. Reggelre pihe-puha lesz az arcbőröm, a ráncokat nem tünteti el, csak hidratál. Az összetevői viszont... :( egy nagy nem. Édesanyámmal együtt használtuk, nála sem volt soha olyan "wow" hatás, mint amit itt néhány kommentnél olvasok. Olcsó termék, alapvetően jól működik, de úgy érzem nem lettünk barátok. Az illata sem tetszik, túl erős.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Up.: Le kell pontoznom. Mitesszereket okozott.

Niuska

2018. március 13.

már 2.dobozzal vettem nagyon szeretem :)

Niuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

már 2.dobozzal vettem nagyon szeretem :)

Nikolaj

2018. március 11.

2017. május 24:
1 hónapja használom reggel és este, bár néha napjában 3x is bekenem az arcom, dekoltázsomat. A 15 ml-es kiszerelés elég praktikus, napi 2-3 használattal 2 hónapig biztos elég lesz. Akciósan vettem 1000 forintért, de az eredeti árán is ajándék.Nagyon elégedett vagyok a hatásával, remekül kiegészíti a hidratáló krémemet (kiehl's pure vitality). Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos-zsíros érzetet, nagyon kellemes illata van. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

2018. január 17:
Már a harmadik alkalommal vásárolom újra. Teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. Reggelente szoktam a hidratáló krém alá használni, nagyjából 2 csepp elég is. Nagyon szép dewy finishű lesz tőle az arcom. Hajvég ápolónak is tökéletes, a hajamban egészen a következő hajmosásig érezni lehet halványan az illatát. A testápolómba is szoktam cseppenteni, nagyon jól felturbózza azok hatását.

2018. március 11:
Már a negyedik üveggel fogyasztom de már esténként használom hidratáló fölé. Mandulaolajjal keverem és azzal dörzsölgetem a még nedves hajvégeimet és csodás a hatása. A natúr illatú testápolómba is cseppentek párat. Tökéletesen beszívódik, arcra 2 max 3 cseppet, a hajvégekre 5-öt használok.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

2017. május 24:

2018. január 17:

2018. március 11:

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!