Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: szaniki, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Samponok

Élénkíti és frissíti a hulló hajú fejbőrt. A koffein és  mentol aktivizálja a hajhagymákat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. január 27.

Rég használtam már, de anno hónapokon keresztül kedvencem volt. Ennek csak egy dolog tudott véget vetni (ami egyébként az Aussien kívül minden más márkánál szintén előfordult nálam): a hajam megszokta és így már kevés volt. Az első hetekben szépen nőtt tőle a hajam, elég jól tisztított és fényes is volt. Több hónap után viszont beadta a kulcsot: élettelen volt a hajam, egyre hamarabb zsírosodott, habár még mindig fényes, de egyáltalán nem puha, inkább száraz. Jó is volt, meg nem is. Ez is amolyan egyszer megveszed sampon. Addig jó, de utána nem produkál már semmit.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 27.

csokibeka

2017. január 20.

Enyhe viszketést okozott és 3x annyit kellett belőle használnom, mint más samponokból, de dúsabb, élettel telibb lett tőle a hajam. Hajhullás ellen semmit nem ér.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Regina0206

2017. január 13.

Egy flakonnal elhasználtam, nem volt rossz, hatását nem igazán éreztem, de ehhez valószínűleg hosszabb távon kellett volna használnom. Nincs illata, nem habzik valami jól sem, elég sok kell belőle, de nekem nem tette sprőddé a hajamat, sőt, kifejezetten puha volt tőle, de egyéb különlegességet nem tudok felhozni. Semmi extra.

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

csill87

2017. január 2.

Az elmúlt egy évben ez volt a leginkább értékelhető sampon amit használtam. Ezen én is meglepődtem, mert régebben próbáltam más Alverde sampont és nem vált be. Ez viszont egészen jó kis sampon lenne, de extra gyorsan fogy, így meg már drága. Főleg úgy, hogy direkt azért vettem meg ezt, mert most valami olcsót akartam kipróbálni. De ez nem az, ha kb 6-7 hajmosásig tart egy flakon.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

AppleMaple

2016. november 19.

Az illata tetszik de elég idegesitő, hogy alig habzik, igy a hosszú és dús hajamra kb 5 alkalomra volt elegendő. Nekem nem vált be.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

gyurmafigura

2016. október 29.

Tetszik a sampon gélszerű állaga és az illata is kellemes. Nem nagyon habzik, de ezt nem is vártam egy Alverde sampontól. Nem használom folyamatosan, mikor milyen samponokkal felváltva, de azt tapasztaltam eddig, hogy kellemes illatú, tiszta és fényes lesz tőle a hajam. A hajnövesztő és élénkítő hatásáról nem tudok megbízhatóan nyilatkozni, mivel világéletemben tele voltam babahajakkal, de talán mintha mostanában kevesebb hajam hullana ki hajmosáskor és a hajam is szépen nő.

gyurmafigura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

ihavenotime4this

2016. augusztus 17.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Alig akart habzani, rengeteget kellett belőle használnom, hogy rendesen meg tudjam mosni a hajam, nehezen tudtam kifésülni, zsírosított, nem lettünk barátok. Nagyon hamar elfogyott, de nem is bánom, biztos nem veszem újra. Meg azóta már megtaláltam az én hajamra a legjobbat.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Eszter98

2016. július 23.

Már a harmadik flakont használom belőle. Nincs semmi különleges hatása, csak a természetes összetevői miatt szeretem, amik talán nem ártanak annyira a hajamnak.

Eszter98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

hajapolasmania

2016. május 27.

Nekem az illata tetszik és az összetevői sem horrorisztikusak ezen kívül jól tisztít. Nekem ugyan olyan könnyen kifésülhető utána is a hajam és nem szárította, viszont nagyon zsírosít. Következő nap moshattam újra, szó szerint csak 24h-t bír ki a haj. Gél állaga van, emiatt sok megy el belőle egy mosásra. Hajhullásra/növesztésre/megerősítésre viszont nem jó. Tehát összességében átlagos.

hajapolasmania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

Azziz

2016. május 14.

Vékony szálú, kevés hajam gondoltam feldobom picit. Pfff, kár volt... az első hajmosás után korpás lett a fejbőröm, sebes, a hajam sprőd lett, gubancos, pedig évek óta natúr, szilikonmentes samponok tök szépen helyrerakták a hajam, erre ez a sampon egy mosás alatt elrontotta... soha többé... most bambszos alverdés van, hát ez is kb ugyanolyan... sajnos.

Azziz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Betaine