KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   619 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pirkko

2017. november 16.

Alapvetően kedvelem a citrusos illatokat, és ennek is nagyon bejön az illata, már régóta használom. Nem túlságosan erősen tartós, de azért finoman sokáig érződik az illata.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Kellemes illat, jó összetevők, praktikus, fújós kiszerelés. Én nagyon szeretem, tartós hatás.

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

Csally

2017. október 19.

Az alumínium mentes deokra való áttérésem ennek a terméknek a segítségével történt még évekkel ezeleőtt. Azóta golyósakat használok már, viszont az üvege azóta is megmaradt újrahasznosítva. :)
Elégedett voltam vele, nyáron naponta többször fújtam elővigyázatosságból.

Csally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Elégedett voltam vele, nyáron naponta többször fújtam elővigyázatosságból.

nicolekitti

2017. július 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a mellkasomon is nagyon szoktam izzadni, de mivel oda kizárt, hogy bármi aluminiumosat használjak, így találtam rá erre a termékre, sosem okozott még csalódást, mást illatban is próbálta, de számomra ez a legenyhébb, ezért ennél maradtam.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

redrick

2016. november 26.

Új szerzemény, nincs vele probléma. Ruhát nem fog, kellemes, nem tolakodó az illata és jobban kedvelem a fújós verziók használatát, mint a kenegetőseket, mert gyorsabban megszáradnak.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Reese

2016. szeptember 17.

Otthonra használom csak, mert a sok aluminium érzem, nem jó, ebben meg nincs. Ezért nem is ér sokat. Viszont szeretem az illatát, és otthonra megfelel, de drága.

Reese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

goracka

2016. szeptember 16.

Imádom! A bőrt hagyja lélegezni, nem gátolja magát az izzadást, de kellemetlen szag egyáltalán nincs! Bár a barátaim szerint "molyirtó" szaga van, nekem tetszik, és hogy teljesen természetes összetevőkből készült az külön plusz pont.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Két éve használok aluminium mentes izzadásgátlót, szerintem mostanra kiürült, aminek ki kell. Őt még első évben használtam. De nagyon kellemetlen szagú izzadós vagyok. Sajnos szerintem alkalmatlan teljesen az általam próbált drága es olcsóbb termékekhez képest. Amíg nem volt más, teafa olajos bekenéssel javítottam rajta. (Nem borotválkozáskor) azért kaphatna kettest, mert még az elején próbálkoztam vele, amikor meg nem ürülhettek ki a dolgok, viszont a szaga miatt mégis lepontozom.

Cinicerha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

pm2013

2016. augusztus 26.

Nem vagyok egy nagyon izzadós alkat, így nekem elég az a hatás amit egy natúrtermék vegyszerek alkalmazása nélkül el tud érni. Az illata viszont nem az igazi, ott még lehetne finomítani.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Luca4

2016. augusztus 5.

Nekem szerencsére teljesen jól funkcionál. Egyszer sem éreztem, sem más- direkt rákérdeztem barátnőmnél😃 . Már három hete használom.

Luca4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.