KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

veresbarbi

2017. július 6.

Sajnos le kell,hogy pontozzam :( Kerestem nyárra valami frissítő illatú, citrusos tusfürdőt, még sosem használtam Alverde tusfürdőt, de a vélemények is csupa jók és az ára sem vészes. Nincs egyáltalán érzékeny bőröm,talán még egyik tusi sem szárított ki, de ez olyan szinten szárít,hogy a bőröm szinte rögtön sikít testápoló után, nagyon húzodik :/ Eddig 2x használtam, és mindkétszer ezt tapasztaltam. Az illata egyébként tényleg csodás, nem marad meg fürdés után, ezt nem is vártam. Nem habzik szinte semennyire, de tudom,hogy natúrkozmetikum és a többiek véleménye alapján erre már fel voltam készülve, csak ne szárítaná így a bőrömet..

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Naturbella

2017. június 27.

Szuper frissítő illata van ebben a hőségben, kifejezetten tetszik!

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Szuper frissítő illata van ebben a hőségben, kifejezetten tetszik!

Lina1105

2017. június 27.

Egyik kedvenc illatom. Nyáron alapdarab a mentással felváltva. :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Egyik kedvenc illatom. Nyáron alapdarab a mentással felváltva. :)

nikimanó

2017. június 15.

nagyon kellemes friss üde illat, nem túl művi, főleg grapefruit, nem nagyon marad meg, de ezt nem is várom, jó árú és nyári.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Gyevocska

2017. május 28.

Most, hogy betört a meleg, nagyon kerestem valami friss illatú tusfürdőt, mielőtt elcsábulok a vegyi osztály felé. Az illata maximális; friss, lazító. Ugyan nem habzik annyira, mint vártam, de ez sem számít. Lényeg az összetevőkön és az illatán van.
De az első próbát a hajamon végeztem. Megmostam először egy himalája sós szappannal, majd ezzel. Nagyon jól tisztít, szinte nyikorog a hajam. Habzik, amennyire kell, és friss illatú lett a hajam. Átlagban 5-6 napot bír ki a hajam, talán ez sem lesz rossz.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

lolkabolka

2017. május 27.

Kellemes, jol tisztit, az illata nem marad meg hasznalat utan. Az aloes tusfurdojet jobban szeretem, azt rendszeresen hasznalom, ettol fuggetlenul 5 csillag :-)

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Sunnyvagyok

2017. május 4.

Nagyon finom, frissítő illata van! Nem habzik igazán, de ez nem zavar.
Hatalmas pozitív tulajdonsága, hogy natúr. :) Engem meggyőzött!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Nagyon finom, frissítő illata van! Nem habzik igazán, de ez nem zavar.
Hatalmas pozitív tulajdonsága, hogy natúr. :) Engem meggyőzött!

SzaboEmese92

(!)
2017. március 20.

Remek az illata, reggeli zuhany közben energiát ad a naphoz.

SzaboEmese92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Remek az illata, reggeli zuhany közben energiát ad a naphoz.

Azuria

2017. március 4.

egyszerűen imádni való! nagyon meg vagyok vele elégedve isteni illata van,kellemesen krémes-zselés,nem habzik nagyon,és a lényeg: nem szárít!!! és olcsó (legalábbis itt a németeknél fele annyi az ára,mint otthon)
sajnos az illata rajtam nem marad meg tusolás után ez az egyetlen negatívum,amit említeni tudok

Azuria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

pocoknyuszi

2017. március 1.

Nagyon megörültem, amikor először fedeztem fel, hogy van megfizethető áron olyan tusfürdő, ami nincs telenyomva mindenféle habzást segítő anyagokkal, meg parabénekkel... Én kifejezetten szeretem, nem érzem úgy, hogy belefulladok abba a rengeteg habba- mivel nincs is neki..:)) az illata is nagyon kellemes, frissitő... nem szárít, és jól tisztít. Azt pedig kifejezetten szeretem az Alverdénél, hogy rendszeresen kidob limitált kiadású tusfürdőket.. egészen érdekes illatokkal is találkoztam már, de mindegyik nagyon tetszett.

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate