KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LilianaH

2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

LilianaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

saaaallii

2018. január 1.

Szomorú, hogy egy tök jó bio termékeket gyártó cég megengedi magának, hogy SLS legyen a tusfürdőbe. Ugyanis a sodium-coco-sulfate ugyanaz min a sodium laurly sulfate...

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 1.

Tatii10

2017. december 5.

Már jó pár éve ezt a tusfürdőt használom. Nem szárít és nagyon jó az illata :)

Tatii10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Már jó pár éve ezt a tusfürdőt használom. Nem szárít és nagyon jó az illata :)

rammy717

2017. november 20.

Az üzletben többször is beleszagoltam már, de valahogy nem fogott meg az illata, mindig másik került a kosaramba. Legutóbb páromat bíztam meg, hogy hozzon valamit, nem nyúlhat mellé, mert mindegyik jó, és Tényleg! :) Fürdés közben nagyon-nagyon finom illata van. Az állaga géles, jól eloszlathtó, nem habzik túlzottan. Viszont ez a fajta nem hidratál annyira, mint amit megszoktam (pl. a legutóbbi klostergarden). Összességében azért elégedett vagyok vele.

up: A végére érve: ez nem volt az igazi. Már volt jó pár alverdés tusfürdőm, de ez nem tisztított igazán. Az illata kellemes, meg minden, de nagyon sok kellett belőle, és úgy sem teljesített jól. (megjegyezném, hogy semmi piszkos munkát nem végzek, itthon ültem, tanultam, tehát ez így elég gyenge).

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

sdm

2017. október 25.

Tette a dolgát, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata nem tetszett.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Tette a dolgát, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata nem tetszett.

beautygirl80

2017. október 21.

Isteni nyár illata van és egyáltalán nem szárít! Nagyon jó ár-érték arány!

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Isteni nyár illata van és egyáltalán nem szárít! Nagyon jó ár-érték arány!

IKeakati

2017. október 18.

Általában ezt veszem, jó az illata, nem szárítja a bőrt, általában többet szoktam egyszerre venni belőle.

IKeakati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Abbie182

2017. október 3.

Anyukám magának vette több alkalommal a nyáron, de végül én is rájártam. Jó az illata és nem szárítja a bőrömet.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

faragoanita

2017. augusztus 28.

Ez a kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát! Be kell belőle spájzolni a nyár végén, mert sajnos ezt csak ilyenkor kapni.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Az illata miatt szerettem bele. Habár az illat tusolást/fürdést követően hamar elillan, ez nem sokat von le az értékéből. Mai napig ezt használom, a bőröm nem szárad ki tőle. :)

labellodelaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate