KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

faragoanita

2017. augusztus 28.

Ez a kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát! Be kell belőle spájzolni a nyár végén, mert sajnos ezt csak ilyenkor kapni.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Az illata miatt szerettem bele. Habár az illat tusolást/fürdést követően hamar elillan, ez nem sokat von le az értékéből. Mai napig ezt használom, a bőröm nem szárad ki tőle. :)

labellodelaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Gardana

2017. augusztus 12.

Mérsékelten habzik(mert egy natúr tusfürdő...),isteni finom,de nem tartós az illata.
Életembe nem volt ennyire gyümölcsös tusfürdőm,öröm vele a fürdés.
Nem szárítja a bőröm,jól esik használni.:)

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Életembe nem volt ennyire gyümölcsös tusfürdőm,öröm vele a fürdés.
Nem szárítja a bőröm,jól esik használni.:)

korono

2017. július 31.

Kellemes nyárias illat, nagyon szeretem a citrusos illatokat így nem tudtam ott hagyni a boltban. Megfelelően tisztít engem egyátalán nem szárít, mindenképpen újravevős.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

veresbarbi

2017. július 6.

Sajnos le kell,hogy pontozzam :( Kerestem nyárra valami frissítő illatú, citrusos tusfürdőt, még sosem használtam Alverde tusfürdőt, de a vélemények is csupa jók és az ára sem vészes. Nincs egyáltalán érzékeny bőröm,talán még egyik tusi sem szárított ki, de ez olyan szinten szárít,hogy a bőröm szinte rögtön sikít testápoló után, nagyon húzodik :/ Eddig 2x használtam, és mindkétszer ezt tapasztaltam. Az illata egyébként tényleg csodás, nem marad meg fürdés után, ezt nem is vártam. Nem habzik szinte semennyire, de tudom,hogy natúrkozmetikum és a többiek véleménye alapján erre már fel voltam készülve, csak ne szárítaná így a bőrömet..

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Naturbella

2017. június 27.

Szuper frissítő illata van ebben a hőségben, kifejezetten tetszik!

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Szuper frissítő illata van ebben a hőségben, kifejezetten tetszik!

Lina1105

2017. június 27.

Egyik kedvenc illatom. Nyáron alapdarab a mentással felváltva. :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Egyik kedvenc illatom. Nyáron alapdarab a mentással felváltva. :)

nikimanó

2017. június 15.

nagyon kellemes friss üde illat, nem túl művi, főleg grapefruit, nem nagyon marad meg, de ezt nem is várom, jó árú és nyári.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Gyevocska

2017. május 28.

Most, hogy betört a meleg, nagyon kerestem valami friss illatú tusfürdőt, mielőtt elcsábulok a vegyi osztály felé. Az illata maximális; friss, lazító. Ugyan nem habzik annyira, mint vártam, de ez sem számít. Lényeg az összetevőkön és az illatán van.
De az első próbát a hajamon végeztem. Megmostam először egy himalája sós szappannal, majd ezzel. Nagyon jól tisztít, szinte nyikorog a hajam. Habzik, amennyire kell, és friss illatú lett a hajam. Átlagban 5-6 napot bír ki a hajam, talán ez sem lesz rossz.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

lolkabolka

2017. május 27.

Kellemes, jol tisztit, az illata nem marad meg hasznalat utan. Az aloes tusfurdojet jobban szeretem, azt rendszeresen hasznalom, ettol fuggetlenul 5 csillag :-)

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate