KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Konszuelita

2018. április 6.

Nagyon jó, frissítő, edzés után teljesen feldob. Újravevős :)

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Nagyon jó, frissítő, edzés után teljesen feldob. Újravevős :)

zorka1

2018. április 4.

Az Alverde tusfürdőket használjuk már nagyon régóta. Szeretem őket, semmit negatívumot nem tudnék rájuk mondani, ár- érték arányban szerintem is verhetetlen. Több évvel ezelőtt, mikor kerestem egy SLS mentes naturkozmetikumot, rájuk esett a választás és nem bántam meg.

zorka1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

GoldTree

2018. február 23.

A száraz, érzékeny bőrömre minden szempontból megfelelő. Az illata kellemes, nem túl intenzív, de ezért (is) váltottam a sok színes, fullasztóan illatozó termékről. Alig várom, hogy a márka többi tusfürdőjét is kipróbáljam.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Gigi81

2018. február 13.

Pár zuhanyzás után elképesztően szárította a bőrömet és viszketett nagyon. Váltottam. Az illata nem rossz, de nem intenzív, fürdés után már nem érezni, az állaga kissé híg. Nem veszem újra.

Gigi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

littlefairy

2018. február 1.

Ár-érték arányban verhetetlen. Jó az illata, igazi nyári darab. Frissít, nem szárít.

littlefairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

LilianaH

2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

LilianaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrt.

saaaallii

2018. január 1.

Szomorú, hogy egy tök jó bio termékeket gyártó cég megengedi magának, hogy SLS legyen a tusfürdőbe. Ugyanis a sodium-coco-sulfate ugyanaz min a sodium laurly sulfate...

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 1.

Tatii10

2017. december 5.

Már jó pár éve ezt a tusfürdőt használom. Nem szárít és nagyon jó az illata :)

Tatii10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Már jó pár éve ezt a tusfürdőt használom. Nem szárít és nagyon jó az illata :)

rammy717

2017. november 20.

Az üzletben többször is beleszagoltam már, de valahogy nem fogott meg az illata, mindig másik került a kosaramba. Legutóbb páromat bíztam meg, hogy hozzon valamit, nem nyúlhat mellé, mert mindegyik jó, és Tényleg! :) Fürdés közben nagyon-nagyon finom illata van. Az állaga géles, jól eloszlathtó, nem habzik túlzottan. Viszont ez a fajta nem hidratál annyira, mint amit megszoktam (pl. a legutóbbi klostergarden). Összességében azért elégedett vagyok vele.

up: A végére érve: ez nem volt az igazi. Már volt jó pár alverdés tusfürdőm, de ez nem tisztított igazán. Az illata kellemes, meg minden, de nagyon sok kellett belőle, és úgy sem teljesített jól. (megjegyezném, hogy semmi piszkos munkát nem végzek, itthon ültem, tanultam, tehát ez így elég gyenge).

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

sdm

2017. október 25.

Tette a dolgát, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata nem tetszett.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Tette a dolgát, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata nem tetszett.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate