KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   5878 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Kiváló minőségű ásványi komplexet tartalmazó porpúder, melynek összetevői között szerepel a cink, a magnézium és más ásványi anyagok. Könnyed fedőképességú púder lágyító effektekkel. Felvitele után nem válik sötétebbé. Alkalmas minden bőrtípusra, illatanyagmentes.

Az utolsó 6 összetevő az árnyalattól függ.

Camilla_B

2014. június 9.

Azért kap csak 1 pontot, mert az árához képest nem nyújtotta azt a minőséget, amit elvártam tőle :-( Nem tettem fel sokat belőle mégis maszkosított és nehezen tudtam az alapozón egyenletesen eloszlatni, ráadásul 1 óra után már semmi nem látszott belőle a bőrömön. Ettől még másnak beválhat.

Camilla_B
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Sz. Csilla

2014. május 3.

Én nagyon szeretem! A bőröm enélkül hamar olajossá válik, ez a legtöbb púderral ellentétben nálam tartósan meggátolja ezt a folyamatot. Nem tömíti, fedi le a bőröm, ami ezért nem próbál még több olaj termelésével " szabadulni" tőle.
Szép, csillogó, de mégsem lesz tőle fényes a bőr, csak selymes hatású.
Ahhoz hogy ne vigyek fel foltokban többet a kelleténél, tehát egyenletesen tudjam eloszlatni én az ecstre csak keveset viszek fel, úgy hogy a szélét picit belemártom a púderba, majd ezt a kupakba szórom. Onnan viszem fel egyenletesebben az egész ecset fejére, így nem tud többet felvenni annál a picikénél, amit oda áthordtam. Azt szépen az arcom oldalára viszem fel először és onnan hhaladók a többi részekre, így sosem kerül az orromra, homlokomra folt, sem túl vastag réteg.
Mindig alapozó, vagy színezett hidratáló fölé használom.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Szép, csillogó, de mégsem lesz tőle fényes a bőr, csak selymes hatású.
Mindig alapozó, vagy színezett hidratáló fölé használom.

brunette

2013. április 7.

Nagy reményeim voltak hozzá, miután kipróbáltam a Bare Minerals-t külföldön. De mivel annak az ára már elérte a fájdalomküszöbömet, alternatívát kerestem. Az ArtDeco termékeket alapból kedveltem, ezért kétszer is teszteltem ezt a terméket, mielőtt megvettem. Nem tudom, hogy csak az üzlet mesterséges megvilágítása miatt, vagy mert túlzott reményeim voltak vele kapcsolatban, élőben sokkal rosszabbul szerepelt. Egyrészt beleül a kisebb ráncokba, igy öregít és narancsos árnyalata van (lehet, hogy végül nem lett jó az árnyalat sem, de az üzletben ez tűnt akkor a bőrömhöz leginkább megfelelőnek), másrészt nem tudom egyenletesen feltenni, így foltosnak hat. Az árát semmiképp nem érte meg.

brunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Libra

2013. április 5.

Sajnos nekem nem jött be. :( Régebben a fekete dobozos porpúdert vettem (elfelejtettem a nevét), de azt valamiért már nem lehet kapni, neten sem. Az jó volt. Nem látszott a bőrömön, és mégis tartós volt a smink. Ettől sajnos nem. Látszik a bőrömön (ráncos tőle az arcom), és sötét is - pedig a legvilágosabbat vettem.

Libra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 5.

horzso

2013. január 28.

Jó kis púder, alapozó fölé használom. Azon kívül, hogy tartósabbá teszi az alapozót, ad egy kis színt, így nem érzem olyan fehérnek az arcom. Nem irritál, nem szárít, jó vétel volt - főképp, hogy az eredeti ára töredékéért vettem a House of Beauty végkiárusításán.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.