KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1449 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 4799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 600 ft+ posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 10 ml/6 ml, Helyszín: Pannonhalma, fizetés: Banki átutalás,posta
Ár: 4500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubus00

2018. április 6.

A kolléganőimmel amikor először megjelent együtt szaglásztuk az újságban és hirtelen mindenki rendelt is belőle, egyszerűen azóta is imádom és sok dícséret ért már amikor ezt az illatott viseltem. A testápolója is nagy kedvencem. Aki esetleg új illatra vadászik annak ajánlanám, szerintem nem fogja megbánni. :)

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Mucika1999

2018. április 3.

Ez a parfüm A PARFÜM! Egyszerűen imádom. Egyszer kaptam ajándékba és azóta is csak Őt akarom! Tökéletes ez az illat, annyira passzol hozzám. Nagyon tartós, bár akár az egész üveget magamra tudnám fújni..:D Remélem leakciózzák valamikor, mert jó lenne raktározni :D

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Briginam

2018. március 28.

Imadom! Annyira edes az illata de megsem gagyi, vattacukor szeru. Inkabb gyumolcsos vagy nem tudom. Sokaig erzem magamon, masok is erezni szoktak rajtam. Mikor elkezdtem hasznalni, sok baratnom kerdezte, milyen parfumot hasznalok. Ez a kedvencem!
Viszont sokallom az arat

Briginam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Viszont sokallom az arat

baba_girl_16

2018. március 27.

Nagyon kellemes illata van, az üvege is elegáns. Azt ki tudom jelenteni, hogy nem ez lesz a kedvenc parfümöm, de örülök, hogy kipróbáltam. Tartóssága közepesnek mondható,

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

SidneyFox

2018. március 23.

Ez az én ILLATOM! :) Csupa nagy betűvel! Eddig egyszer sem fordult elő velem, hogy megszaglásztam a katalógusban az illatosított oldalt, és hirtelen felindulásból rendeltem. Egészen tavalyig. A karácsonyi akció keretében a szetthez jutottam hozzá, nagyon kedvező áron, és egyszerűen beleszerelmesedtem ebbe a parfümbe. Az illatát még este, sőt még másnap is érzem magamon, pedig a fürdés minden napos szokásaim közé tartozik! :D Sokan megjegyzik, hogy milyen jó az illatom, kolléganőm meg is rendelte, annyira megtetszett neki rajtam. Valószínűnek tartom, hogy a pézsma-ámbra kombináció működik ilyen jól rajtam, mert eddig inkább a friss kategóriába tartozó parfümökkel próbálkoztam, és azok általában nem tartalmazzák ezen összetevőket. Akárhonnan is nézem: ez vagyok én. Nagyon szeretem!!!! Sajnos csak 5*-ot lehet adni, ellenkező esetben végtelen számút aggatnék rá! ;)

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Eszteerke

2018. március 23.

Imádom ezt a parfümöt! Isteni illata van! 😍 Finom púderes, kicsit édes, kifinomult, nőies. A kedvenc Avonos parfümöm! Nagyon tartós, hosszú órák múlva is érzem magamon 😍 Ahogy szárad az illat, úgy válik egyre kellemesebbé 😊
Egyszóval: tökéletes illat ❤️

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Egyszóval: tökéletes illat ❤️

cicak01

2018. március 2.

Szerintem egy nagyon kifinomult illat. Mikor használom, mindig elkeseredek, hogy néhány óra múlva már nem érzem magamon, viszont mások mindig megdicsérik még este is az illatom. Nem használom minden nap, mert nem szeretnék hozzászokni, pedig legszívesebben minden nap ezt fújnám.

cicak01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

adelevagyok

2018. február 28.

Elég rossz emlékek fűznek ehhez a parfümhöz, de emiatt nem vonhatok le pontot, szóval próbálok nem ez alapján pontozni.
Az illata eszméletlen jó, az üvege elegáns, egy problémám van az emlékeken kívül, hogy nem volt tartós. Semennyire. Rajtam elillan az illata egy óra alatt és nem csak én nem érzem, ha megkérdeztem a páromtól, hogy jó illatom van-e, mindig azt mondta, hogy nem érez semmit.
Érzelmi okok miatt nem vonhatok le pontot, de a tartóssága miatt kénytelen vagyok.

adelevagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

k.boglarka

2018. február 25.

Szeretem az illatát, nagyon tartós, ár érték arányban megéri.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Szeretem az illatát, nagyon tartós, ár érték arányban megéri.

Airina

2018. február 22.

Nagyon kellemes illata van. Egy baj van csak vele: hamar elfogy. :)

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nagyon kellemes illata van. Egy baj van csak vele: hamar elfogy. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool