KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4599 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 4599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 4500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol
Ár: 3500 , Eladó: Eszteerke
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Mátészalka, fizetés: Személyes átvétel, posta előre utalás után

Banszky

2018. október 5.

Kifújva erős illat,egy ideig érződik aztán teljesen elillan. Finom illatú de örülök,hogy csak miniparfüm formájában vettem meg,így elfújkálom;nem az én illatom.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

itislikeacoma2

2018. október 5.

Attól függetlenül, hogy nem a drága kategóriába tartozik, ott is simán el tudnám képzelni, mert ez az illat iszonyatosan jó. Avonos parfüm létére nekem nagyon egyedi, valamiért egyből felismerem ha valaki ezzel van befújva. Szerintem nagyon szexi, nőies illat, egyedül a tartósságával vannak problémáim, de az még belefér. Én nagyon szeretem.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

wallflower87

2018. szeptember 21.

Mikor kiprobaltam, az volt az elso gondolatom, hogy isteni ez az illat, de nagyon emlekeztet valamire, aztan be is ugrott,mire - szerintem ez egy az egyben olyan, mint a Tezenis parfum, csak nincs annyira felvizezve, ezert intenzivebb es tartosabb. Nagyon orulok, hogy sikerult szuper aron hozzajutnom itt Kremmanian, mivel mindig is nagyon tetszett az illat, de a Tezenis verziojat tularazottnak talaltam a minosegehez kepest. Ez viszont tokeletes, valahogy olyan frissen edes, csajos, konnyed illat, amiben van valami huncutsag es szinte barmilyen alkalomra hasznalhato.

wallflower87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

jazmera

2018. szeptember 18.

Szerintem az Avon legjobb illata. Imádom, nagyon jellegzetes, nőies.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Szerintem az Avon legjobb illata. Imádom, nagyon jellegzetes, nőies.

Szinonetta25

2018. szeptember 17.

Imádom az illatát! Szerelem első szaglásra! Igazi nőies parfüm.

Szinonetta25
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Imádom az illatát! Szerelem első szaglásra! Igazi nőies parfüm.

adri0419

2018. szeptember 14.

Nem igazán szeretem az Avon parfümöket, számomra mindegyik túlságosan egyforma. Na de ez egy csoda. Végre egy olyan illat, ami változatos. Imádom. Mindenkin észreveszem, nagyon finom illat. Főként hidegebb időben használom. Nekem a tartósságával sincs bajom. Szerintem 5ös :)

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Anettke

2018. szeptember 14.

Nagyon tetszett elsőre, hirtelen a munkahelyem, a Business Life jutott róla eszembe. Melóban mindneki dícsérte, hogy mennyire ütős, de néhány óra múlva már nem igazán érezhető sajnos... Aztán egyszer egy délutáni sétára is ebből fújtam, oda is szintén nagyon passzolt.

Nappalra, munkahelyre, szabadidős tevékenységre is alkalmazható. Nem hivalkodó, szó szerint fincsi! :)))))

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

wijen

2018. szeptember 4.

Nem vagyok nagy rajongója az Avonos parfumoknek, de ez kétségkívül nagyon nagyon finom illat! Kellemes krémes, nőies, egytalan nem tolakodó. Lattam, hogy tobben azt irjak nem tartós, hat en nem tudom, rajtam egyértelműen az. Ma az Avonos boltban egy fel cseppett kentem el a csuklomon, majd elmentem bevasarolni, hazajottem tettem-vettem, főztem, 4x mosogattam es meg mindig erzem az illatot a csuklomon!!!!! Sok több tízezres parfüm nem ilyen tartós! Nalam egyértelműen maximalis pontszam!

wijen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

senskin

2018. szeptember 1.

Avon viszonylatban most kellemeset csalódtam, mert ez tényleg egy kiváló illat lett. Talán az egyetlen olyan illatuk, amit meg is veszek. Rendkívül finom és magával ragadó. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Estrella24

2018. augusztus 29.

Nálam abszolút favorit. Télen-nyáron, mindig. Egyetlen negatívum, hogy nem valami tartós de így is ötcsillagos.

Estrella24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool