KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3999 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 3999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 4500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol
Ár: 1100 Ft +posta , Eladó: rasenrengan95
Állapot: Egyszer sem használt.:D, Helyszín: Mezőkövesd, Miskolc, Nyíregyháza, Budapest(nehezebben megoldható), fizetés: Személyes átvétel, banki előreutalással postán maradóként :)

Elizus

Korcsoport: >54
2018. július 17.

Nagy kedvencem lett ez az illat. Szettben érdemes megvenni, mert eléggé túlárazott. Finom, nőies, elegáns, markáns illat, de mégsem tolakodóan fűszeres és tömény. Egyedül a tartósságával van problémám, sajnos nem bír ki egy munkanapot. :(

Elizus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 17.

sophiie

2018. június 29.

Nagyon szeretem, erős de elegáns illat. Nekem valamiért a karácsony jut eszembe róla :D Nagyon hosszantartó, reggeli fújás után a barátom még este is érezte rajtam. A nagy kiszerelését én drágának találom picit, nekem 30 ml-es van, 2000 Ft-ba került.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Lili723

2018. június 2.

Nagyon szeretem , azért mert különleges nem hasonlít véleményem szerint semmi más parfümre mint az avonos parfümök többsége , nem az a vizes vattacukor ,hanem egy elegáns gyümölcsös illat , ha elegánsabb helyre megyek mindig ezt kapom le a polcról .

Lili723
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

hagicica20

2018. május 26.

Nagyon sokat vártam tőle, de extra keveset kaptam. Egyik barátnőmön éreztem először ezt az illatot. Rajta valami csoda volt. Bájos, kellemes és hosszantartó illat. Rajtam semmi extra és gyorsan elillan.

hagicica20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

klau810614

2018. május 22.

Nem szoktam Avonos illatokat használni , de kaptam ebből egy pici mintát és kész végem van 😃 Hát ez nagyon jó! Juicy Viva la Juicy és Juicy Gold vonal és sokkal tartósabb és finomabb is mint azok! Hihetetlen hogy végre valami finom és nem az a tipikus egyen illat az Avontól!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

sfreku

2018. május 20.

Update: csupa jót irtam de mégis meg kell tetőznöm, eldöntöttem, hogy ideje meg találnom a signature illatom, mert még egyik parfümnél sem ragadtam le, repkedek össze vissza a finomabbnál finomabb és érdekesebbnél érdekesebb parfümök között, akár egy pillangó. Rajongok értük és ha valakin meg érzem hogy kellemes parfüm csíkot húz maga után, tudnom kell mi az, én is illatozni szeretnék és finom kis felhőként sétálgatni ebben a mélabús világban. Neki is láttam , több parfümmel kísérleteztem , de semmi sem fogott meg, mindegyik csak úgy eltűnt a homályban..:(( Aztán végre meg találtam az imádott attraction utolsó két cseppjét és újabb bók begyűjtős nap után rájöttem , hogy egy darabig nekem biztosan ez kell, és semmi de semmi más!! Nem egy hatalmas parfüm márka név, nem coco chanel és is nem armani , nem vagyok még hozzájuk elég komoly, sajnos..vagy hál istennek..:) Télen nyáron egyaránt befutó, úgy érzem marad a szerelem, hétköznap, alkalom vagy csak úgy jó kedv gyanánt, bármikor kitűnő választás, köszönöm Avon :D :P

hatalmas parfüm mánián ellenére csak nem rég kezdtem el kicsit mélyebben utána járni a parfümök össze tevőinek és oda figyelni arra miből mit is érzek ki, és mi áll jol rajtam:) Oda vagyok a fás parfümökért, valamiért egy fajta nyugalmat érzek bennük és imádomn ha ez végig kisér a nap folyamán, számomra könnyedséget és frissességet ad. Gyönyörűen ki érződik a fekete szeder, édes de nem cukros verzióban, valóban vonz ez a parfüm, jó a hatósugara és a tartóssága is remek, nem rég egy bulizós éjszaka felénél mikor már azt hinné az ember a különböző szagoktól biztos nemn hat az otthon befujt parfüm egyszer csak megcsapott a saját illatom és többen is kérdezték pultos srácok és mosdóban várakozó hölgyikék, hogy mi ez a finom illat! Nagyon boldog voltam , mert ez elején mikor használni kezdtem kiéreztem belőle valami furcsa szagot, a csuklomra fujva hiába probáltam mindig ott volt valami kellemetlen mellék zönge! DE hál istennek ez valahogy elmult és most már hetek óta istenítem ezt az illatot! Az egyik nagy kedvencem lett!:)

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Amanda97

2018. május 18.

Az Avon katalógusban nagyon tetszett az illata amikor megéreztem, de miután megrendeltem, csak párszor használtam. Nekem csalódás volt ez a parfüm, többet vártam tőle.

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Jeanne

2018. május 1.

Fincsi illat. 😍 Eddig csak a kis tollparfümöt használtam belőle, meg a testápolóját, de lehet megfogom a nagy kiszerelést is rendelni legközelebb. Egész nap végigkísér ez a nőcis, gyümis-pézsmás illat és mások is megdícsérik, hogy jó. Szívesen ajánlom! 😊 5*

Jeanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Bubus00

2018. április 6.

A kolléganőimmel amikor először megjelent együtt szaglásztuk az újságban és hirtelen mindenki rendelt is belőle, egyszerűen azóta is imádom és sok dícséret ért már amikor ezt az illatott viseltem. A testápolója is nagy kedvencem. Aki esetleg új illatra vadászik annak ajánlanám, szerintem nem fogja megbánni. :)

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Mucika1999

2018. április 3.

Ez a parfüm A PARFÜM! Egyszerűen imádom. Egyszer kaptam ajándékba és azóta is csak Őt akarom! Tökéletes ez az illat, annyira passzol hozzám. Nagyon tartós, bár akár az egész üveget magamra tudnám fújni..:D Remélem leakciózzák valamikor, mert jó lenne raktározni :D

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool