KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4999 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 4999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 600 ft+ posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 10 ml/6 ml, Helyszín: Pannonhalma, fizetés: Banki átutalás,posta
Avon Attraction For Her EDP 50 ml
Ár: 2990 , Eladó: Ali
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Budapest, Szeged, Tolna megye , fizetés: Személyes átvétel vagy postán banki átutalással/utánvéttel

Jeanette88

2018. január 19.

Nálam ez az úúú kategória! :) Miniparfümből vettem de lehet a nagy üvegesre is beruházok. Imádom magamon érezni, nem hivalkodó, nem zavaró,tartós, kellemesen érződik a nap folyamán hosszú órákig. :)
Ebben a téli hideg időben tökéletes, nyáron a frissebb illatok jobbak, de ez most engem meggyőzött.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

An90

2018. január 13.

Mostanában az édeskés, enyhén fűszeres illatokat részesítem inkább előnyben. Talán egy éve keresem már az igazit, szerintem most megtaláltam. :) A katalógusban tetszett meg, néhány hónapja beruháztam egy 30 ml-es kiszerelésre, de csak mostanában kezdtem használni. Finom édeskés, mégsem túl édes. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mivel még csak néhányszor használtam, ruhán jól érződik.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

mindenfelhasznalofoglalt

2018. január 10.

Avonos parfüm létére egész kellemes illata van, azonban ha valaki túltolja akkor elviselhetetlen és gyomorforgató lesz. Rajtam viszonylag tartós, de én hamar meguntam magamon.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Antonietta

2018. január 10.

Sokkal jobb mint a hozzá járó testápoló. Nagyon jó nőies illata van, bár a nap folyamán párszor újra kell fújni. Szeretem, nem tipikus Avon illat. :)

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Szimbike

2018. január 10.

Volt egy mini kiszerelésem. Édesanyámtól kaptam, még valamikor Karácsonykor. Igazából tetszett, szerettem, kellemes volt viselni. De nem volt átütő. Nem az illattal volt bajom. Egyszerűen nem olvadt bele a személyiségembe.

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

olahnemese

2018. január 8.

10ml-es miniparfümöt rendeltem belőle. Még az elején visítva elment, de utána kifejezetten zavart. Egyszerűen nem bírom elviselni ezt az illatot, ha máson megérzem, akkor sem.
Nagyon sokan szeretik, így adtam neki egy esélyt. Nem tipikus Avon illat, de nekem nem bejövős, nagyon nem.

olahnemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Vajdus23

2018. január 3.

Az elején még kedveltem, de viszonylag rövid idő alatt annyira átalakult az illata az orromban, hogy már alig nyúlok utána. Túl édes, nem tudom magamon elviselni. Viszonylag tartós.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

kervivena

2017. december 31.

Én nagyon szeretem ezt a parfümöt! Szerintem erős közepes a tartóssága, igaz én mellette szeretem használni a testápolóját is, ami biztos 12 órás illatot eredményez.

kervivena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 31.

laura20020201

2017. december 31.

Nagyon szeretem az illatat annyira annyira finooom:) nekem viszonylag tartos , úgyhogy nalam ez a nyeroo!!:)

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

kriszti24242

2017. december 30.

A 30 ml-es változata van meg, amit már egy ideje használok. Nagyon szeretem az illatát, azonban nem a legtartósabb, legalábbis rajtam. Sálamra, ruhámra is szoktam fújni, így viszonylag tovább érezhető. Akciósan beruházok majd az 50 ml-es változatra is.

Október óta kicsit megváltozott a viszonyunk, már nem érzem annyira tartósnak, mint előtte. Örülök, hogy nem az 50 ml-es változatot vettem meg, hanem maradtam a 30 ml-es kiszerelésnél, mint az első alkalommal. Egynek jó, de nem biztos, hogy újraveszem ha elfogy. -1 csillag :/

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool