KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gombiiagi, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Majida

2017. szeptember 13.

Nem rossz nekem a miteszereimet eltüntette!
De viszont rettentő fájdalmas lehúzni főleg ha az orrom és az almácskáimat is bekentem vele és persze nehezen eloszlatható sűrű az állaga így nem adok 5 csillagot mivel ezzel a két dologgal elrontották a terméket

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem rossz nekem a miteszereimet eltüntette!

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Egyik barátnőm mondta, hogy ilyet használ és szerinte jó. Mikor lehetőségem adodott beszereztem a terméket. Ahogy megérkezett azonnal kipróbáltam, de sajnos nem tapasztaltam változást. Nem tudtam sehogysem szépen, egységesen leszedni a 20 perc eltelte után az orromról és államról. Zavaró volt, hogy nehezen szárad. Ma még adok egy esélyt neki, előtte párologtatok, hátha...

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Lilla08

2017. szeptember 1.

Sajnos nekem sem használt ez a maszk. Nagyon nehéz felvinni és nehezen is szárad, de ha mégis megtörténik alig lehet levakarni az arcról. Fájdalmas leszedni és semmi látszata nincs annak, hogy legalább fél órát a bőrön volt.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

malnakiralyno

2017. augusztus 30.

Minden alkalommal ahányszor próbáltam megtisztított arcon gőzölés után használtam, mégsem használt semmit.. Egyenletesen sem lehet felkenni, mert nem elég folyós, nagyon ragadós, a maradékot a kezemről alig tudom lemosni. Alig akar megszáradni, ha pedig megszárad és le lehet húzni, akkor pedig a száraz részek az arcom szélérl alig akarnak lejönni. szörnyű, ennél egy párszáz forintos lehúzható maszk is jobb.

malnakiralyno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Nem tudjak a hölgyek, hogy kell hasznalni! Eloszor gözöljük fel az arcot(akar meleg furdő is jó), utana csontszáraz arcra( csak orr, áll!) vastagon felkenve. 20-30 perc után hatarozott mozdulattal dolgozzunk! Érzékeny börre nem ajánlom! Tini lanyomnak nagyon bevált!

atizka62
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

canimbenim

2017. július 19.

Hatása: 0!!!! Anyám bőre nagyon mitesszeres,ezért rendeltem neki egy ilyet. Tudtuk h nem helyettesíti a kozmetikust,de az h semmit a világon de tényleg semmit nem csinál az meglepő volt. Ja de: az arcról a kis pihéket legyantázni arra tökéletes

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Megrendeltem,mert mindrki úgy emlegette
,mint valami csodaszert.Az első alkalommal semmit se tapasztaltam,de sajnos utána sem.Amikor lehúztam az arcomrol,láttam,hogy egy mitesszert se szedett ki.Végül elhasznaltam az egesz tubussal,de semmit se segitett.Az árát dragalom,szerencsere en kedvezmenyesen vasaroltam.Annyi pluszt lattam,hogy ahova felkentem ott picit mintha tisztitotta volna a bort,de mas jót nem tudok rola mondani.Nem fogom ujravasarolni

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Megrendeltem,mert mindrki úgy emlegette

Horest

2017. május 9.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz :( Teljes pénzkidobás, ez a termék egy nagy nulla... Semmit, azaz semmit nem csinál, nem szed ki semmit, rákentem az orromra, államra, megkötött mint a beton, nagy nehezen lehúztam, és ennyi történt, egy darab mitesszert nem szedett ki :( Régebben használtam azt a mitesszer kiszedő csíkot az orromra, az sem volt egy nagy durranás, de még az is jobban teljesített mint ez!
Nehogy megvegyétek teljesen felesleges pénzkidobás!!

Horest
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Nehogy megvegyétek teljesen felesleges pénzkidobás!!

dorkaww

2017. május 6.

Sajnos nekem is le kell húznom ezt a terméket. Nagyon nehezen szárad még vékonyan felkenve is, továbbá eltávolításkor iszonyat fájdalmas. Ezekkel még nem is feltétlen lenne gond ha valamit amúgy használna de épp ellenkezőleg. Nem szed ki semmit, nagyon max leszedi az elhalt bőrt az adott részen de semmi több...

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid