KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gombiiagi, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Állapot: új, Helyszín: Kál, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm,

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 26.

Semmit sem kezd a mitesszereimmel..

canimbenim

2017. július 19.

Hatása: 0!!!! Anyám bőre nagyon mitesszeres,ezért rendeltem neki egy ilyet. Tudtuk h nem helyettesíti a kozmetikust,de az h semmit a világon de tényleg semmit nem csinál az meglepő volt. Ja de: az arcról a kis pihéket legyantázni arra tökéletes

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Megrendeltem,mert mindrki úgy emlegette
,mint valami csodaszert.Az első alkalommal semmit se tapasztaltam,de sajnos utána sem.Amikor lehúztam az arcomrol,láttam,hogy egy mitesszert se szedett ki.Végül elhasznaltam az egesz tubussal,de semmit se segitett.Az árát dragalom,szerencsere en kedvezmenyesen vasaroltam.Annyi pluszt lattam,hogy ahova felkentem ott picit mintha tisztitotta volna a bort,de mas jót nem tudok rola mondani.Nem fogom ujravasarolni

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Megrendeltem,mert mindrki úgy emlegette

Horest

2017. május 9.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz :( Teljes pénzkidobás, ez a termék egy nagy nulla... Semmit, azaz semmit nem csinál, nem szed ki semmit, rákentem az orromra, államra, megkötött mint a beton, nagy nehezen lehúztam, és ennyi történt, egy darab mitesszert nem szedett ki :( Régebben használtam azt a mitesszer kiszedő csíkot az orromra, az sem volt egy nagy durranás, de még az is jobban teljesített mint ez!
Nehogy megvegyétek teljesen felesleges pénzkidobás!!

Horest
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Nehogy megvegyétek teljesen felesleges pénzkidobás!!

dorkaww

2017. május 6.

Sajnos nekem is le kell húznom ezt a terméket. Nagyon nehezen szárad még vékonyan felkenve is, továbbá eltávolításkor iszonyat fájdalmas. Ezekkel még nem is feltétlen lenne gond ha valamit amúgy használna de épp ellenkezőleg. Nem szed ki semmit, nagyon max leszedi az elhalt bőrt az adott részen de semmi több...

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

MademoiselleLockenkopf

2017. február 14.

Katasztrófa. A középkorban tuti kínzóeszköznek használták volna.
Kiszedni tényleg nem szed ki semmit, lehúzni meg olyan volt mintha a saját arcbőrömet nyúznám le. Egyetlen jó dolog az illata, de nem szagolgatásra vettem.

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Katasztrófa. A középkorban tuti kínzóeszköznek használták volna.

Katmok

2017. január 17.

sajnos teljes pénzkidobás..egyáltalán nem vált be. Nem szed ki semmit és alig tudom eltávolítani a bőrömről. Nehezen szárad és nagyon húzza a bőrömet. Az illata miatt kap csupán 2 csillagot,mert szerintem az kellemes. De semmi hatása..pedig nagyon örültem,amikor rátaláltam és bíztam benne

Katmok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Akara

2016. október 27.

Tragédia. :(
Feltettem, már akkor gyanús volt, hogy az állaga túl sűrű, alig bírtam elkenni, már akkor is kicsit kellemetlen volt. Az illata sem volt túl biztató, de azért azzal még megbarátkoztam. 15-20 perc telt el, mire megkötött, de hiába tátogtam erősen, meg próbáltam felkapirgálni a széleit, alig jött fel. Nagy nehezen sikerült felszedni, és elkezdtem lehúzogatni. Esküszöm, úgy megnyúzta a bőröm, hogy annál még a gyantázás is kellemesebb. Ahol volt esetleg pattanás, azt is úgy megtépte, hogy kisebesedett.
Tény, hogy tisztított valamit, legalábbis frissebbnek tűnt valamelyest a bőröm, de még ha prímán kitisztította volna, akkor is inkább a kozmetikus nyomkodását választom.
Szóval nem győzött meg, nagyon nem.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Tragédia. :(
Szóval nem győzött meg, nagyon nem.

jankihun

2016. augusztus 11.

Teljesen felesleges. Csak azért kenném fel újra, mert nekem tetszik az állaga és jó az illata :) Amúgy instant pénzkidobás. :(

jankihun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Forever0415

2016. augusztus 6.

Hát ehh.Semmit se szedett ki.Az orromra vastagon kentem,ott szépen le is tudtam húzni,de olyan érzésem volt mintha tépném a bőröm.Az államon és a homlokomon kicsit vékonyabban kentem,ott baromi nehezen jött le,inkább lemostam.Semmi az ég világon nem változott.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid