KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Az édes cseresznyevirág illatával frissíti fel a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz.

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 , Eladó: Rix
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon finom illata van! Nyári melegben jól eső frisseséget ad. Szerettem használni. :)

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Vivus97

2018. április 14.

A melegben mindig van egy testpermet a táskámban, kellemesen hűsít, az illata finom, de nem valami tartós. Egy kis üveg viszonylag sokág elég.

Vivus97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

viszizsani

2018. április 6.

Egy időben haszbáltam, finom illata van és viszonylag sokáig megmarad, a nyári hőségben meg még frissít is😊

viszizsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

csibike100

2018. február 6.

A mangós mellett ez a másik kedvencem. Nagyon finom az illata, felfrissíti a bőrt.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

laura20020201

2017. december 31.

Kellemes illat, bar nem tartos...

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Kellemes illat, bar nem tartos...

Anyezz

2017. november 15.

A vaníliás testpermet mellett a másik nagy kedvenc, diszkrétebb illata van. Itt is kiemelném, hogy nem hülyeség hűtőben tartani;)

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

AppleMaple

2017. november 2.

Ez és a Gránátalma & mangós társa annyira az én illataim. Többszörösen újravevősek. Leggyakrabban a ruháimra fújom és egy kicsit a bőrömre, de van olyan is, hogy csak úgy a szobámat fújkálom vele.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

dizabella01

2017. október 16.

Hát nem igazán szeretem, alkohol illata van, ez persze néhány perc alatt elszáll, és marad a tulajdonképpeni illat.
Szerintem felesleges, illatosítás szempontjából jó, de nem ez fogja a bőrömet hidratálni.
Vannak jobb illatú társai, azokat inkább érdemes kipróbálni.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Vannak jobb illatú társai, azokat inkább érdemes kipróbálni.

akrisztike

2017. október 7.

Hidratálást nem vettem észre a bőrömön, viszont nagyon jó, kellemes illata van és jól hűsít.

akrisztike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Dea

2017. július 19.

Nekem a testpermetek közül eddig ez vált be a legjobban,az én bőrömön tartós,kellemes,nem túl tolakodó illata van,jó kis termék :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.