KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Az édes cseresznyevirág illatával frissíti fel a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz.

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 , Eladó: Rix
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalással ajánlottan

Anyezz

2017. november 15.

A vaníliás testpermet mellett a másik nagy kedvenc, diszkrétebb illata van. Itt is kiemelném, hogy nem hülyeség hűtőben tartani;)

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

AppleMaple

2017. november 2.

Ez és a Gránátalma & mangós társa annyira az én illataim. Többszörösen újravevősek. Leggyakrabban a ruháimra fújom és egy kicsit a bőrömre, de van olyan is, hogy csak úgy a szobámat fújkálom vele.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

dizabella01

2017. október 16.

Hát nem igazán szeretem, alkohol illata van, ez persze néhány perc alatt elszáll, és marad a tulajdonképpeni illat.
Szerintem felesleges, illatosítás szempontjából jó, de nem ez fogja a bőrömet hidratálni.
Vannak jobb illatú társai, azokat inkább érdemes kipróbálni.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Vannak jobb illatú társai, azokat inkább érdemes kipróbálni.

akrisztike

2017. október 7.

Hidratálást nem vettem észre a bőrömön, viszont nagyon jó, kellemes illata van és jól hűsít.

akrisztike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Dea

2017. július 19.

Nekem a testpermetek közül eddig ez vált be a legjobban,az én bőrömön tartós,kellemes,nem túl tolakodó illata van,jó kis termék :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

susi95

2017. július 19.

Nagyon finom az illata, már a sokadik üveggel fújkálom magamra. Tartósságában testpermethez képest elég tartós (az eddig próbált avonos testpermetek közül messze a legtartósabb rajtam), nincs alkoholos szaga, nagyon szeretem...vagyis szerettem, amíg oda nem lett a legutóbbiért egy ismerősöm, és oda nem adtam neki a felét. :) kicsit hiányzik, szerintem újravevős lesz, mert a mostani grapefruit&menta, amit helyette vettem, labdába se rúghat hozzá képest.

susi95

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Már amikor meglattam a katalogusban szemezgettem vele,megrendeltem nyarra mivel ilyenkor nem szeretem a tobvi parfumot es ez a tespermetet idealisnak tartottam.Mar elhasznaltam egy uveggel,nagyon tetszett konnyu nyari illat,hodegekben idealis,az ara is nagyon jo.Annyi a minusza,hogy konnyen elillan az illata,igy tobbszor kell magamra fujnom.Nagyon megtetszett,ujra fogom venni.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

anetta.filip

2017. június 1.

Ajándékba kaptam, az enyémben nincs már Triclosan!
Halovány virágillat, alig érezni, csak közelről. Bőrömre nem fújom, csak rucira, vagy hajra, mert annyira nem szépek az összetevői. Illatosításra max hármas, testápolásra 0.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Ajándékba kaptam, az enyémben nincs már Triclosan!

egeresi47

2017. május 11.

Kis könnyű nyári illat. :)

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Kis könnyű nyári illat. :)

Krisztinaia

2017. április 17.

Nagyon kis könnyű, kellemes illata van.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon kis könnyű, kellemes illata van.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.