KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. június 11.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon jó illata van!Olyan,mintha egy gyümikertbe kerültem volna!Ajánlani tudom!

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

oroszildiko

2017. június 8.

Annyira jó illata van, hogy egyszerűen imádom :) ÉS a nagy kiszerelés miatt sokáig is tart.

oroszildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Luna11

2017. május 25.

Az illatát nagyon szerettem, nem kimondottan szőlő,de ettől függetlenül jó, és nem tudom, miért, de a piros színe is tetszett :D Egyébiránt nekem egy kicsit felemás érzéseim vannak a tusfürdővel kapcsolatban. Az arcomat leszámítva nekem elég száraz bőröm van és attól függően, hogy milyen állapotban volt a bőröm, néha szárított és utána nagyon viszkettem, de volt hogy egész jól megvoltam vele. Szóval akinek hozzám hasonlóan száraz a bőre, annak nem feltétlen ajánlom.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

gabrilla

2017. március 5.

Az egyik kedvenc babám! Imádom az illatát és nem szárítja a bőröm. Üdítő a használata

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

buba83

2017. március 1.

Bármennyire is tetszett az illata, szárította a bőrömet és nem hagyott igazán kellemes érzetet zuhanyzás után. Mivel muszáj volt testápolót használnom utána, az majdhogynem feledtette is az illatot - én pedig elpártoltam tőle és nem szoktam már újra venni.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

pono

2017. február 24.

Ez az egyik kedvenc tusfurdom, annyira finom illata van! Intenziv, viragos, szinte parfumos nekem nagyon tetszik. Nyari estekre emlekeztet : ) az osszetevoi olyanok amilyenek, de ez egy tusfurdo.. az a dolga, hogy feloldja a koszt, aztan lemossuk, nem lesz tole semmi bajunk szerintem (nyilvan ekcemasokat, erzekenyeket leszamitva). Zseles az allaga, ugyhogy kulonosebben nem is apol, de nekem az illata a lenyeg, amiatt akarhanyszor ujravasarolnam, es olcso is. Igazabol be is taraztam belole, mert mintha megszunne..

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

hera96

2017. január 23.

Az illata nagyon jó de az összetevői miatt meggondolandó hogy újraveszi az ember. Szerintem másnál maradok ami összetevőkbe is jobb.

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Kittyki

2017. január 9.

Az összetevők tusfürdőknél sajnos nemigen érdekeltek sose, így nem kell kétszer meggondolnom, hogy megvenném-e ezt a csodás illatú tusfürdőt. Egyszerűen az illata annyira émelyítő, de nálam ez pont hogy a jó fajtából van. Örök kedvenc tusfürdőm!

Kittyki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Edinacsek

2017. január 4.

Az illata isteni volt de kiütéses lettem tőle. ( Nagyon érzékeny a bőröm) Valószínű ezek a rusnya összetevők nem a legjobbak a bőrnek ezért soha többet nem veszem újra.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Zsu79

2017. január 3.

Imádom az illatát.Elég rondák az összetevők,így meggondolandó az újbóli beszerzése.

Zsu79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.