KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   587 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. június 11.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Sancsa

2018. július 2.

Nagyon finom, de sajnos kevésbé tartós illat.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon finom, de sajnos kevésbé tartós illat.

Reb

2018. június 21.

Ezt még nem véleményeztem? Kedvenc Baba tusfürdőm volt, nagyon finom illat, tökéletes tisztaságérzés a használata után.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Bogica92

2018. március 16.

Nekem nagyon bejött az illata, több flakonnal is elhasznàltam belőle bár tèny, hogy az összes baba, gondolom agyonra van szappanozva mert szàrít, viszont nyáron a zsíros izzadt bőr után egy fellélegzés. De hogy még a plafon is piros tőle, ez kész... :D

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

coffeegirl

2018. február 22.

Ezt a baba tusit nem szerettem, a színe mindenhol ott maradt, ez a pirosas akármi. Illatban sem jött be annyira, de az állaga ennek is nagyon jó.

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

szabomoni

Korcsoport: < 18
2018. február 21.

Nem vált be. Az illata meg ér 2 csillagot. Az én bőröm érzékeny és ez a tusfürdő nagyon irritálta. Kipirosodott és viszkett a bőröm. Egy pár próbálkozás után lemondtam a termékről.

szabomoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 21.

szabina971

2018. február 16.

Nagyon jó illata van 😍
Nem okoz bőrirritációt viszon mikor kicsit szárazabb a bőröm akkor tesz még rá egy lapáttal :/ de ettöl függetlenül nagyon jó termék.
Sokáig marad a bőrömön az illata és a puros színe is bejön 😁😀 meg fogom venni többszőr 😄

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Nagyon jó illata van 😍

bubilany

2017. december 20.

Nekem annyira nem jött be az illata :(

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Nekem annyira nem jött be az illata :(

melissared

2017. október 19.

Teszi a dolgát, de az illata nem tetszik.

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Teszi a dolgát, de az illata nem tetszik.

edi01

2017. augusztus 22.

Imadtam. Illata nagyon jo es szepen beszinezi a vizet habfurdonel sokaig eleg a nagy doboza nak koszonhetoen. Azt mar nem tudon hogy milyen hatassal volt a boromre de ujraveszem es leirom

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon jó illata van!Olyan,mintha egy gyümikertbe kerültem volna!Ajánlani tudom!

gyocsi76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.